Taksicinin Fazla Para İstediğini İddia Eden Kadın Sevgilisini Çağırıp Taksiciye Saldırttı

Taksicinin Fazla Para İstediğini İddia Eden Kadın Sevgilisini Çağırıp Taksiciye Saldırttı

İstanbul'da taksici, Bayrampaşa'dan İstinye'ye götürdüğü kadından 80 lira isteyince kadın 2 kat fazla alıyorsun diyerek tartıştı. Kadının çağırdığı erkek arkadaşı taksiciye saldırdı olay anı kameralara kaydedildi.

İstanbul Bayrampaşa'dan İstinye'ye giden kadın yolcu, taksici normalden 2 kat ücret isteyince tartıştı. Kadın telefonla arayarak erkek arkadaşını olay yerine çağırınca kavga çıktı. Vatandaşlar adamı güçlükle zapt ederken, yaşananlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

BAYRAMPAŞA'DAN İSTİNYE'YE GELDİ 80 LİRA İSTEDİ

Bayrampaşa'dan taksiye binen kadın yolcu bir süre sonra İstinye'ye geldi. Kadın inmek istediği esnada borcunun ne kadar olduğunu sordu. Taksici ise 80 lira ücret istedi.

TAKSİCİYLE TARTIŞAN KADIN ERKEK ARKADAŞINI ÇAĞIRDI

Ücretin ortalama 40 lira tutması gerektiğini söyleyen yolcu itiraz ederek vermeyeceğini söyledi. Bunun üzerine kadın ile taksi şoförü arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine kadın cep telefonuyla erkek arkadaşını aradı.

TAKSİCİYE SALDIRAN SEVGİLİ: SENİN CANINI ALIRIM

Motosikletle kısa sürede kız arkadaşının yanına gelen adam, taksiciyle tartışmaya başladı. Sinirlerine hakim olamayan adam şoföre saldırdıktan sonra "senin canını alırım" diyerek tehditler savurdu.

2 SEVGİLİ UZAKLAŞTIRILIRKEN OLAY KAMERALARA KAYDEDİLDİ

Güçlükle zapt edilen adam, kendisini uzaklaştıran vatandaşlarla da birbirine girdi. Neye uğradığını şaşıran taksi şoförü bir süre sonra araçtan çıktı. Kadın yolcu ise dışarıdan olanı biteni izledi. Bir süre sonra kız arkadaşını alan adam olay yerinden uzaklaştı. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kaynak: İHA