Özel Harekatçı Polis Defnedildi

Özel Harekatçı Polis Defnedildi

Şehit Polis Memurunun Eşi Neriman Özdemir Tabuta Sarılıp "aşkım Şehit Olacağını Ben İki Ay Önce Rüyamda Gördüm Diyerek Ağlarken Çocukları 12 Yaşındaki Mehmet ile 10 Yaşındaki Zehra Babalarının Arkasından Uzun Süre Gözyaşı Döktüler

Özel Harekatçı Polis Defnedildi

Şehit polis memurunun eşi Neriman Özdemir tabuta sarılıp "Aşkım şehit olacağını ben iki ay önce rüyamda gördüm diyerek ağlarken çocukları 12 yaşındaki Mehmet ile 10 yaşındaki Zehra babalarının arkasından uzun süre gözyaşı döktüler

AĞRI Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Süleyman Özdemir (40), görevi başında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Şehit polisin cenazesi Ağrı'da düzenlenen törenin ardından memleketi olan Samsun'a gönderildi.

Geçici görevle bir süre önce Doğubayazıt ilçesine gönderilen Özel Harekat Polis memuru Süleyman Özdemir, dün (16 Nisan) saat 17.00 sıralarında görevi başındayken aniden rahatsızlandı. Arkadaşları tarafından Doğubayazıt Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk kontrollerde kalp krizi geçirdiği tespit edilen polis memuru yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak öldü. Evli ve iki çocuk babası Süleyman Özdemir için bugün Ağrı Emniyet Müdürlüğü'nde bir tören düzenlendi. Şehit Polis memurunun eşi Neriman Özdemir tabuta sarılıp "Aşkım şehit olacağını ben iki ay önce rüyamda gördüm diyerek ağlarken çocukları 12 yaşındaki Mehmet ile 10 yaşındaki Zehra babalarının arkasından uzun süre gözyaşı döktüler. Görev arkadaşlarının omuzlarında taşınan tabutunu ise annesi Nazmiye Özdemir, selam vererek uğurladı.
\tŞehit Polis memuru Süleyman Özdemir, toprağa verilmek üzere memleketi olan Samsun'un Canik ilçesine bağlı Gökçepınar köyüne gönderildi.