Taksim Meydanı'nda İki Arap Kadın Turist Arasında Kavga Çıktı

Taksim Meydanı'nda İki Arap Kadın Turist Arasında Kavga Çıktı

Taksim meydanında belirlenemeyen bir sebeple kavga etmeye başlayan iki Arap kadın turist, çevredekilerin müdahalesiyle ayrıldı. Olay anı ise amatör kameralara yansıdı.

Taksim Meydanı'nda İki Arap Kadın Turist Arasında Kavga Çıktı

Taksim Meydanı'nda iki Arap kadın turist arasında çıkan kavga hareketli dakikalara yol açtı. Kadın turistler arasındaki kavga çevredeki vatandaşların araya girmesiyle büyümeden önlendi.

ÇEVREDEKİLER ARAYA GİRDİ

Her gün binlerce turistin akın ettiği Taksim Meydanı'nda iki Arap kadın kavga etti. Henüz belirlenemeyen nedenle tartışmaya başlayan Arap turistler kısa sürede kavgaya tutuştu. Kadın turistler arasındaki kavga, beraberlerindeki arkadaşları ve çevredeki vatandaşların araya girmesiyle büyümeden kısa sürede sona erdi.


AMATÖR KAMERA KAYITTAYDI

Kadınlar arasındaki kavga çevrede bulunan bir amatör kamera tarafından kaydedildi. Kameralara yansıyan görüntülerde bir kadının diğer kadına tokat atmaya çalıştığı görülüyor. Kadının tokat girişimi araya girenlerin engellemesiyle boşa savruluyor. Çevredekilerin kadınları yatıştırmaya çalıştığı görüntülerde bir kadının hararetli bir şekilde konuşmaya devam ettiği görülüyor.