Büyükada'da Faytoncuların, Yaralı Atı Yerlerde Sürüklediği O Anlar Kameraya Yansıdı

Büyükada'da Faytoncuların, Yaralı Atı Yerlerde Sürüklediği O Anlar Kameraya Yansıdı

Büyükada'da faytoncular, yağmurlu havada düşerek yaralanan atı, yerlerde sürükledi. Yürek burkan o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

FAYTONCULAR YAĞMURLU HAVADA YERE DÜŞEN YARALI ATI, SÜRÜKLEDİ

Büyükada'da faytona koşulan atlara yapılan eziyetlere bir yenisi daha eklendi. Büyükada'da yağmurlu havada ilerlerken bir anda yere düşerek yaralanan atı faytoncular sürükleyerek kenara çekmeye çalıştı. Bir ayağı faytonun demirinde asılı kalan at, suyun içinde sürüklendiği sırada canının yanmasına daha fazla dayanamayarak hareket etmeye çalıştı.

GÖRÜNTÜLER YÜREK SIZLATTI

Yaşanan olay sırasında faytonun içinde bulunan yolcuların sessiz bir şekilde oturmaya devam etmesi dikkat çekti. Faytoncuların yürekleri sızlatan bu davranışları, cep telefonu kamerasına yansıdı.

YORUMLAR (8)

  • ADINIZI YAZIN:
    bunkar ınsan degıl hayvana merhamet etmeyenden ınsana nasıl merhamet etmeyı beklerız kı
  • ADS:
    Faytoncu nun yaptığı zaten insanlık değilde üzerindekiler ne demeli. Faytondan da inmiyorlarrr....yazık yanii
  • HAYVANSEVER:
    Yeter artık nasıl insanlarsınız siz zevkmi duyuyorsunuz hayvancağızın acı çekmesinden!! Bitsin şu hayvana eziyet bu nasıl bir vahşet sizin gibilerin yaşama hakkı yok!! Sizin gibilere yaşasın cehennem!! öte tarafta o at senden bunun hesabını soracak merak etme sen. :@!!
Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.