Aç Kalan Köpekler Küçük Çocuğu Kalbinin Üzerinden Isırdı! Dehşet Anları Kamerada

Aç Kalan Köpekler Küçük Çocuğu Kalbinin Üzerinden Isırdı! Dehşet Anları Kamerada

Bursa'da okuldan eve giderken 4 köpeğin saldırısına uğrayan ilkokul öğrencisi ölümden döndü. Aç kalan köpeklerin saldırı anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Kalbinin üzerinden ısırılan küçük çocuk, yaşadığı dehşet anlarını ağlayarak anlattı.

Bursa'da okuldan eve giderken başıboş 4 köpeğin saldırısına uğrayan ilkokul öğrencisi ölümden döndü. Aç kalan köpeklerin saldırı anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Köpekler tarafından kalbinin üzerinden ısırılan küçük çocuk yaşadığı dehşet anlarını muhabire ağlayarak anlattı.

4 KÖPEK KÜÇÜK ÇOCUĞU DUVAR KENARINDA SIKIŞTIRDI

Olay merkez Yıldırım ilçesinde yaşandı. 12 yaşındaki Abdulmetin F. ders bitimi evine gitmek için okuldan çıktı. Eve gidiş güzergahı üzerinde yürüyen Abdulmetin F. ve 2 arkadaşının önüne çıkan 4 köpek hırlamaya başladı. 3 çocuktan ikisi kaçmayı başarırken küçük çocuğun peşinden koşan köpekler küçük çocuğu duvar kenarında sıkıştırıp saldırdı.

KALBİNİN ÜZERİNDEN VE BACAKLARINDAN ISIRILDI

Çantasını savurup köpeklerden kurtulmaya çalışan küçük çocuk köpeklerden birinin üzerine atlaması ile yere düştü. Kalbinin üzerinden ve her iki bacağından ısırılan küçük çocuğun bağırmasından korkan köpekler korkup kaçtı

MÜŞADE ALTINDA TUTULAN ÇOCUK TABURCU EDİLDİ

Köpeklerin elinden kurtulup eve giden Abdulmetin F. durumu ailesine anlattı. Oğlunun yaralandığını farkeden baba Abdullah F. özel bir otomobille oğlunu hastaneye götürdü. Hastanede yapılan müdahalenin ardından uzun süre müşahede altında tutulan küçük çocuk bugün taburcu edildi.

DEHŞET DOLU ANLARI AĞLAYARAK ANLATTI

Üzerindeki şoku atamayan Abdulmetin F., yaşadığı dehşet dolu anları göz yaşları içinde muhabire anlattı.

"KÖPEKLER BENİ YAKALAYIP DEFALARCA ISIRDI"

Küçük çocuk, "Okuldan çıktım, arkadaşlarımla eve gidiyordum. 4 tane köpek önüme çıktı. Arkadaşlarım kaçınca ben de kaçtım. Köpekler beni yakalayıp defalarca ısırdı. Ben onlardan kurtulup kaçtım, eve geldim. Çantamı orada unutmuşum. Babam beni hastaneye götürdü. O an çok korktum. Okuldan eve giderken sürekli köpekler önümüze çıkıyor" dedi.

"BU KÖPEKLERİN ADI SAHİPLİ, AMA HEPSİ DIŞARIDA"

Baba Abdullah Fidan ise. "Çocuğum okuldan çıkıp eve giderken yolda 4-5 tane köpeğin saldırısına uğramış. Bu bölgede 7 tane okul var. Burada sürüler halinde köpekler dolaşıyor. Bu bölgede çiftliğe benzeyen birkaç ev de var. Burada köpekler çok. Bu köpeklerin adı sahipli, ama hepsi dışarıda. Köpekler çocuğumu kalbinin üzerinden ısırmış. Yavrum ölümden döndü" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA