(Özel Görüntülerle) Gece Deniz Sefasında Acı Son...1 Kişi Kayıp, 2 Yaralı.....2 İstanbul (Özel Görüntülerle) Gece Deniz Sefasında Acı Son...1 Kişi Kayıp, 2 Yaralı......2
Haberler » Güncel » Haber

(Özel Görüntülerle) Gece Deniz Sefasında Acı Son...1 Kişi Kayıp, 2 Yaralı.....2 İstanbul (Özel Görüntülerle) Gece Deniz Sefasında Acı Son...1 Kişi Kayıp, 2 Yaralı......2

İstanbul'un Farklı İki Sahilinde Serinlemek İçin Gece Denize Giren Bir Kişi Denizde Kayboldu, 2 Kişi de Boğulma Tehlikesi Atlatarak Yaralandı.

(Özel Görüntülerle) Gece Deniz Sefasında Acı Son...1 Kişi Kayıp, 2 Yaralı.....2
İstanbul (Özel Görüntülerle) Gece Deniz Sefasında Acı Son...1 Kişi Kayıp, 2 Yaralı......2

İstanbul'un farklı iki sahilinde serinlemek için gece denize giren bir kişi denizde kayboldu, 2 kişi de boğulma tehlikesi atlatarak yaralandı.
Yaralılar hastaneye kaldırılırken, akıntıya kapılarak kaybolan Sinan Ada'yı arama çalışmaları devam ediyor
İlk olayı Sarıyer, Yeniköy sahilinde gece saat 02.30 sıraları meydana geldi. İddiaya göre,Sinan Ada, 2'si kız, 5 arkadaşı ve erkek kardeşi Selim Ada ile sahilde bir süre gezdikten sonra denize girmeye karar verdi.

DENİZDE KAYBOLDU Sarıyer'de arkadaşları ve erkek kardeşiyle denize giren 26 yaşındaki Sinan Ada, arkadaşları ve kardeşi Selim Ada'nın gözleri önünde akıntıya kapılarak kayboldu. Aynı sırada denize giren Ada'nın arkadaşlarından Ufuk Babir(24)'in ise iskeleden denize atlarken omuzu çıktı. Omuzu çıkan ve akıtıya kapılan Babir'i ise o sırada oradan geçen Murat Kabil suya atlayarak kurtardı. Kabil tarafından denizden çıkarılan Babir, olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Sinan Ada'yı bulmak için denizde yapılan aramalarda ise sonuç vermezken, sahil güvenlik ekiplerinin boğazdaki aramaları devam ediyor.

DENİZ'DE ŞEKER KOMASINA GİRDİ
Bu arada Bakırköy Yeşiköy Sahil Parkında saat 04.00 sıraları denize giren 28 yaşındaki Murat Taşkın boğulma tehlikesi atlattı. Kendi çabalarıyla sudan çıkmayı başanan Taşkın için çevredekiler olay yerine ambulans ve polis ekibi çağırdı. Taşkın olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastanede Taşkın'ın denizde yüzerken şeker komasına girdiği ve boğulma tehlikesi atlattığı öğrenildi.