İstanbul'un Göbeğinde İğrenç Olay! Genç Kız, Sokak Ortasında Taciz Edildi

İstanbul'un Göbeğinde İğrenç Olay! Genç Kız, Sokak Ortasında Taciz Edildi

Beykoz'da görünmemek için caddede park halinde olan arabaların arkasına saklanarak ilerleyen kişi, ıssız sokakta sıkıştırdığı genç kızı taciz etti. Olay anı güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Beykoz'da genç kızı takip ederek sokak ortasında taciz eden zanlı kameralara yakalandı. Genç kızın yakınları ise tacizcinin biran önce yakalanmasını istiyor.

TACİZ ANI ANBEAN KAMERADA

Beykoz'da sokak ortasındaki taciz kameralarca saniye saniye kaydedildi. İddiaya göre, bir şahıs genç kızı takip etmeye başladı. Görünmemek için caddede park halinde olan arabaların arkasına saklanarak ilerleyen tacizci şahıs ıssız bir sokağa geldiğinde genç kıza saldırdı. Sokak ortasında genç kızı taciz eden zanlı, kızın çığlık atması üzerine korkarak kaçtı. Yaşananlar saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

ISSIZ SOKAKTA ANİDEN SALDIRDI

Görüntülerde, tacizci genç kızı takip ediyor. Tacizcinin takip sırasında görünmemek için park halindeki araçların arkasına saklandığı görülüyor. Bir süre genç kızı takip eden tacizci ıssız bir sokakta aniden saldırıyor. Kızın tepki göstermesi üzerine tacizcinin hızla kaçtığı görülüyor.

YAKALANMASINI İSTİYOR

Öte yandan, kızın yakınları ise tacizcinin biran önce yakalanmasını istiyor.

Kaynak: İHA