İstanbul'da Akbil Kartı Geri Gelmeyen Öfkeli Adam, Otobüsün Camlarını Kırdı

İstanbul'da Akbil Kartı Geri Gelmeyen Öfkeli Adam, Otobüsün Camlarını Kırdı

İstanbul Kadıköy'de halk otobüsüne arka kapıdan binen bir kişi akbil kartını şoföre doğru uzattı. Akbil kartının geri gelmediğini iddia eden öfkeli adam otobüsün camını kırdı. Hasar gören otobüste bulunan yolcular başka bir otobüse alındı.

İstanbul Kadıköy'de halk otobüsüne arka kapıdan binen bir kişi akbil kartını şoföre doğru uzattı. Akbil kartının geri gelmediğini iddia eden kişi önce şoförle tartıştı, ardından da otobüsün camını kırdı. Hasar gören otobüste bulunan yolcular başka bir otobüse alındı.

AKBİK KARTININ GERİ GELMEDİĞİNİ İDDİA ETTİ

İstanbul Kadıköy Uzunçayır otobüs durağında meydana gelen olayda, otobüs dolu olduğu için arka kapıdan binen bir kişi akbil kartını elden ele şoföre doğru uzattı. Akbil kartının kendisine geri gelmediğini iddia eden kişi halk otobüsü şoförüyle tartışmaya başladı.

ÖFKELİ YOLCU, OTOBÜSÜN CAMLARINI YUMRUKLADI

Otobüs şoförüyle tartışan kişi otobüsün camlarını yumruklamaya başladı. Otobüs kapısının camını kıran kişi bir süre şoföre tartışarak olay yerinden uzaklaştı. Halk otobüsünde bulunan yolcular otobüsten indirilerek başka bir otobüse alındı.

Kaynak: İHA