Özdemir: "Anderlecht Karşısına Moralli Çıkacağız"

Özdemir: "Anderlecht Karşısına Moralli Çıkacağız"

Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir, Sivasspor'u 1-0 Yenerek Aldıkları 3 Puanın, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. Öneleme Turunda Rsc Anderlecht ile Deplasmanda Yapacakları Rövanş Maçı Öncesi Kendileri İçin Önemli Bir Moral Olduğunu Söyledi.

Özdemir:

Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir, Sivasspor'u 1-0 yenerek aldıkları 3 puanın, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. öneleme turunda RSC Anderlecht ile deplasmanda yapacakları rövanş maçı öncesi kendileri için önemli bir moral olduğunu söyledi.

Karşılaşma sonrası bir açıklama yapan Nihat Özdemir, sergilenen futboldan ötürü hem Fenerbahçeli hem de Sivassporlu futbolcuları kutladığını belirterek, ''Olağanüstü bir performans sergilendi. Henüz sezonun başı ve biz takımımızdan memnunuz'' dedi.

''Şimdi bizim için önemli olan Şampiyonlar Ligi ön elemesindeki Anderlecht maçı. Sivasspor maçında aldığımız 3 puanın moraliyle Anderlecht karşısına çıkacağız'' diyen Özdemir, ''İnşallah oradan iyi bir sonuçla dönüp Şampiyonlar Ligi gruplarına kalacağız'' diye konuştu.

Özdemir, teknik direktör Zico'nun değişik kadrolarla maçlara çıkmasıyla ilgili olarak ise ''Hocamızın değişiklikleri normaldir ve bu kendisinin bileceği bir şeydir'' demekle yetindi.