Özdağ, Engelliler Haftasında Engellileri Sevindirdi

Özdağ, Engelliler Haftasında Engellileri Sevindirdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Saruhanlı’nın Mütevelli Mahallesinde yaşayan bedensel engelli Ramazan Birgi ve Muzaffer Demir’e akülü engelli aracı hediye etti.

Özdağ, Engelliler Haftasında Engellileri Sevindirdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Saruhanlı'nın Mütevelli Mahallesinde yaşayan bedensel engelli Ramazan Birgi ve Muzaffer Demir'e akülü engelli aracı hediye etti.

Ziyaret ve incelemelerde bulunmak amacıyla Saruhanlı'ya gelen Özdağ, Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen ve teşkilat mensupları ile birlikte Mütevelli Mahallesine geçti.

Mütevelli'de ikamet eden yürüme engelli Ramazan Birgi ve Muzaffer Demir'i evlerinde ziyaret ederek akülü engelli aracı hediye eden Özdağ, her türlü ihtiyaçlarında engellilerin yanlarında olduklarını belirtti.

Engelli vatandaşların çalışma hayatı, eğitim, sağlık ve sosyal haklardan yeterince yararlanmaları konusunda önemli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Özdağ, "Engelli kardeşlerimizin yaşam standartlarını yükseltmek ve onları hayata bağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu vesile ile tüm engelli vatandaşlarımıza aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum." dedi.

Daha sonra Mütevelli mahallesindeki kahvehaneleri dolaşan Özdağ, vatandaşlarla selamlaşarak sohbet etti. - MANİSA

Kaynak: İHA