Özcan'ı Vuran Sabıkalı Çıktı

Özcan'ı Vuran Sabıkalı Çıktı

İzmir'de Çeşme Altın Yunus'ta Dün Meydana Gelen Olayda Yaralanan Şarkıcı Özcan Deniz'e Yönelik Silahlı Saldırıyı Gerçekleştiren Mustafa Adaş'ın Sorgulmasında 2 Ayrı Sabıkası Ortaya Çıktı.

Özcan'ı Vuran Sabıkalı Çıktı

İzmir'de Çeşme Altın Yunus'ta dün meydana gelen olayda yaralanan Şarkıcı Özcan Deniz'e yönelik silahlı saldırıyı gerçekleştiren Mustafa Adaş (33)'ın yapılan ilk sorgulamasında, olayın organize olmadığı, münferit bir hadise olduğu belirtildi.

Çeşme Emniyeti'nden yapılan açıklamada, olayın herhangi biri veya birileri tarafından yönlendirme olduğuna dair bir delile ulaşılmadığı, savcılığın vereceği talimat doğrultusunda işin teknik boyutunun araştırılmaya devam edileceği kaydedildi.

Zanlının daha önce Denizli'de ve Balıkesir'de iki ayrı suçu olduğunun tespit edildiği, ayrıca başka bir suçtan arandığı belirtildi. Zanlının silahının ruhsatsız olduğu ifade edilen açıklamada, M.A adlı zanlının, şarkıcı Özcan Deniz'i yaralama sebebinin; şarkıcının, isteklere oumlu cevap vermemesi olduğu belirtildi.

Ayrıca, zanlının, programın bitimine yarım saat kala otel kapısına çıkıp Deniz'i beklediği ve yüzde 0,40 oranında promil alkollü olduğu, ancak bilinci yerinde olduğu vurgulandı. Özcan Deniz ile yapılan ilk mülakatlara göre Özcan Deniz'in zanlıyı hiç tanımadığını ve harhangi bir tehdit almadığını söylediği kaydedildi. Deniz'in ifadelerine göre zanlının meşhur olmak için olayı yapma ihtimali var.

Şarkıcı Özcan Deniz, halen Özel Sissus Hastanesi'nde yatarken, şarkıcının yakın akrabaları tarafından ziyaret edildiği ifade edildi. Deniz'in Menajeri Esin Akdoğan, konuyla ilgili olarak şöyle dedi: 'Özcan Deniz dün akşam çok başarılı bir operasyon geçirdi. Geçirmiş olduğu ameliyattan dolayı sanatçının ağrıları var, bunun için de doktorlar da sanatçının uymasını tercih ediyor. Özcan'ın sağlık durumu gayet iyi.'

Kaynak: CHA