Özbek Haberleri

Özbek haber, Özbek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özbek - 25.12.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin kamu görevlilerin yargılandığı davada son savunmalar alınıyor
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Ramazan Akyürek ve Hamza Celepoğlu Sincan, Mehmet Uçar ise Eskişehir'den SEGBİS sistemi ile katıldı. Tutuksuz sanıklar Engin Dinç, Hüseyin Yılmaz, Hacı Ömer Ünalır, Mikdat Özbek, Musa Yıldırım, Hasan Durmuşoğlu ve Eyüp Temel ise duruşma salonunda hazır bulundu.
Özbek - 24.12.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin davada 2 sanığa ev hapsi
Tutuksuz sanıklar Engin Dinç, Hüseyin Yılmaz, Hacı Ömer Ünalır, Mikdat Özbek, Musa Yıldırım, Hasan Durmuşoğlu, Eyüp Temel ile Dink ailesinin avukatı Hakan Bakırcıoğlu da duruşmaya katıldı.
Özbek - 23.12.2020
Minibüste Özbek kadına taciz davası sanığı; İftira atıyorlar
İstanbul'da 28 Temmuz'da minibüsüne binen Özbekistanlı Nodira M.'yi (46) herkes indikten sonra taciz ettiği iddia edilen tutuksuz sanık İzzet A. (30) ilk kez hakim karşısına çıktı.
Özbek - 23.12.2020
Afganistan'da yetimhanede başlayan hikayesini doktorlukla taçlandırmak istiyor
Türkiye'ye gelinceye kadar zor bir hayat yaşadığını belirten Mohammadi, "Türkiye'ye geldim, yeni bir dil öğrendim, yeni bir kültürle tanıştım. Kültürlerimiz birbirine benziyor, Özbekçe bildiğim için buraya geldiğimde sıkıntı çekmedim.
Özbek - 22.12.2020
SAÜ'den Dünya Arapça Günü dolayısıyla uluslararası online konferans
Araştırma görevlisi Zehra Özbek'in sunumu ile başlayan ve öğretim görevlisi Sümeyye Atıcı tarafından tercüme edilen programda konuşmacılar, Arapça'nın Kur'an-ı Kerim'in dili olması hasebi ile tüm Müslümanlar için önem arz ettiğini belirtti.
Özbek - 22.12.2020
Dink cinayetinden yargılanan 18 sanıkta "ankesör" tespit edildi
Cinayet döneminde İstanbul'da yüzbaşı olarak görev yapan ve FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Jandarma Genel Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırılan tutuklu sanık eski subay Muharrem Demirkale, MİT tırlarının durdurulması davasında hapis cezasına çarptırılan ve 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde sözde sıkıyönetim listesinde "Jandarma Genel Komutanlığı Denetleme Başkan Yardımcısı" olarak yer alan sanık eski general Hamza Celepoğlu'nun "ankesör" kaydının bulunduğu belirtilen yazıda, diğer sanıklar da şunlar: "Cinayet döneminde Trabzon İl Jandarma Komutanlığı'nda 2. Asayiş Tim Komutan Yardımcısı Ahmet Faruk Aydoğdu, Samsun İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürlüğü olay Yeri İnceleme Tim Komutanı Yüksel Avan, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Bölücü Faaliyetler unsur elemanı Yusuf Bozca, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Unsur Komutanı Yavuz Karakaya, Trabzon İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğünde görev yapan Önder Araz, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Unsur Komutanı Mustafa Küçük, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Unsur Elemanı Musa Yıldırım, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Faaliyetler Unsur Komutanı Mikdat Özbek, Trabzon İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Asayiş ve Çıkar Amaçlı Suçlarla Mücadele Birimi'nde Tim Komutanı Gazi Günay, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda Bölücü Faaliyetler unsur elemanı Eyüp Temel, Trabzon İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Asayiş ve Çıkar Amaçlı Suçlarla Mücadele Birimi'nde Unsur Elemanı Ergün Yorulmaz, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Unsur Elemanı Ecevit Emir, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Unsur Elemanı Bekir Yokuş, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Terör Olayları Kısım Amiri yüzbaşı Ali Barış Sevindik ve İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda Aşırı Sol Faaliyetler unsur elemanı Abdullah Dinç.
Özbek - 17.12.2020
Son dakika haber: Hrant Dink cinayetine ilişkin dava, savunmaların alınması için ertelendi
Sanıklardan Resul Kütükoğlu, Tevfik Cantürk, Ünsal Güven, Abdullah Dinç, Ahmet Çetiner, Ahmet Faruk Aydoğdu, Ahmet İlhan Güler ve Birol Ustaoğlu ile avukatlarının mütalaaya karşı savunmalarının 23 Aralık'taki duruşmada alınmasına hükmeden heyet, 24 Aralık tarihli duruşmada ise Engin Dinç, Eyüp Temel, Hasan Durmuşoğlu, Hüseyin Yılmaz, Mikdat Özbek, Murat Bayrak ve Musa Yıldırım ile avukatlarının savunmasının alınmasını kararlaştırdı.
Özbek - 16.12.2020
SİÜ'de Toplu İş Sözleşmesi imzalandı
SİÜ Rektörü Prof. Dr. Nihat Şındak ile Türkiye Kooperatif ve Büro İşçileri Sendikası Van Şube Başkanı Ayhan Özbek arasında senato salonunda imzalanan sözleşme ile üniversite personelinin ekonomik koşullarının iyileştirilmesi öngörülüyor.
Özbek - 16.12.2020
Kızılcahamam'da düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren eser sahipleri belirlendi
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, jüri üyeliklerini Çağatay Ortaokulu görsel sanatlar öğretmeni Elif Karabuğa, Orhangazi Ortaokulu görsel sanatlar öğretmeni Züleyha Yılmaz, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek ve ESYAV temsilcisi Serkan Demir'in yaptığı yarışmada birinciliği Doğanay Vural, Kızılcaören Yaylası'nda çektiği "Kurt" fotoğrafıyla kazandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özbek Haberleri | Özbek Haber - Haberler - Sayfa 4 - Özbek haberleri, son dakika özbek haber ve gelişmeleri burada. Edremit'te Kaymakam Ünsal başkanlığında Edremit Platformu Ortak İstişare ve Koordinasyon Toplantısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 07:26:08. #1.14#
title