OZAN ARİF HABERLERİ

Ozan Arif haber, Ozan Arif son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ozan Arif - 07.08.2013
Erciyes Zafer Kurultayı
Alparslan Türkeş'in fikirlerine ve emanetlerine daha fazla sahip çıkmanın zaruret haline geldiğini ifade eden Dinçer, şöyle devam etti: "Kurultay günü olan 10 Ağustos tarihinin Ramazan Bayramı'nın 3'üncü gününe denk gelmektedir. Ülküdaşlarımızla bir araya gelip hasret gidereceğimiz, bayramlaşacağımız, milletimizin yaşadığı sıkıntılar üzerine dertleşeceğimiz, Başbuğ'umuz Alparslan Türkeş'i dinleyeceğimiz, Erciyes Zafer Kurultayı'na Türk Milleti'ni davet ediyoruz." Kurultay günü şehir merkezinden saat 09.00 ile 11.00 arası ücretsiz otobüs servislerininde yapılacağı kurultayda Türk milliyetçiliğinin Dede Korkut'u Ozan Arif, Halk Müziği'nin güçlü sesleri Esat Kabaklı ve İsmail Türüt de konser verecek.
Ozan Arif - 05.08.2013
Erciyes'te Bayramda Alternatif Zafer Kurultayı
Ülkücülerin, merhum MHP lideri Alpaslan Türkeş'in vasiyeti üzerine, Erciyes Tekir Yaylası'nda, 18 yıl yapıldıktan sonra 2008'de sonlandırılan Zafer Kurultayı'na alternatif kurultay düzenleniyor. İlki geçen yıl yapılan alternatif kurultay ile ilgili bilgi veren Tertip Komitesi Başkanı Necip Dinçer, "Geçen yıl Ramazan ayı içinde iftar davetiyle yaptığımız ve yaklaşık 3 bin ülküdaşımızın katıldığı Erciyes Zafer Kurutlayı'nı bu yıl daha kapsamlı yapacağız. Şehir merkezinden ücretsiz otobüs servisi düzenleyeceğiz. Kurultayımızda Türk milliyetçiliğinin Dede Korkut'u Ozan Arif, Halk Müziği'nin güçlü sesleri Esat Kabaklı ve İsmail Türüt de konser verecek.
Ozan Arif - 09.06.2013
Kayserili Seyir Terrace, Rumeli Hisarı'nda Şube Açtı
Türk ve dünya lezzetlerini İstanbul'a taşıyan Seyir Terrace'nin açılışına arabesk- fantezi müziğin önemli isimlerinden biri olan Cengiz Kurtoğlu, halk ozanı Ozan Arif, şarkıcı İsmail Türüt, Mustafa Topaloğlu, gibi pek çok ünlü isimde katıldı.
Ozan Arif - 23.05.2013
Kastamonu Belediyesi'nden Fetih Şöleni'ne Davet
Fatih Sultan Mehmet Han ve annesi Hatice Halime Sultan'ı anmak amacıyla gerçekleştirilen Fetih Şöleni etkinlikleri, Fatih Sultan Mehmet Han'ın dayısı tarafından yaptırılıp kendi adını taşıyan İsmailbey Camisi'nde kılınacak olan Cuma namazı sonrası camii önünde yapılacak olan tatlı ikramıyla başlayacak. Cumartesi günü ise Kastamonu Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda saat 11.00, 14.00 ve 16.00'da olmak üzere 3 seans halinde İzmir Efsane Sahnesi tarafından "Fatih Sultan Mehmet Han" adlı tiyatro oyununun gösterimleri yapılacak. Aynı gün akşam 20.30'da ise belediye hizmet binası önünde kurulacak olan sahnede Fetih Şöleni programı gerçekleştirilecek. Program kapsamında ünlü sanatçı Ahmet Şafak ile Ozan Arif Atılgan tarafından halka konser verilecek.
Ozan Arif - 30.04.2013
Ahmet Şafak, Konser Verecek
Kastamonu'da geleneksel hale getirilen 24'üncü Fetih Şöleni, çeşitli etkinliklerle kutlanacak Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TURKAV) Kastamonu Şubesi tarafından Kastamonu Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen geleneksel Fetih Şöleni'nin 24'üncüsü 25 Mayıs'ta Kastamonu Belediye Meydanında başlayacak. Açılış konuşmalarının ardından fetih sinevizyonunun gösterileceği, Kur'an-ı Kerim, kasideler, şiirler ve duaların okunacağı programda Mehter Takımı da gösterisini yapacak. TURKAV Kastamonu Şubesi Başkanı Doç. Dr. Cevdet Yakupoğlu, Fatih Sultan Mehmet Han gibi çağ açıp çağ kapatan büyük bir hakanı yetiştiren annenin Kastamonulu olması dolayısıyla tüm Kastamonulular için özel bir anlamı olan ve geleneksel hale gelen Fetih Şöleni'ne bütün vatandaşların davetli olduğunu söyledi. Ayrıca, Yakupoğlu, kutlamalar kapsamında ünlü türkücü Ahmet Şafak ile Ozan Arif Atılgan'ın 25 Mayıs'ta saat 20.
Ozan Arif - 20.04.2013
Bor Ülkü Ocakları Ali Kınık Konserine Yoğun İlgi
Niğde, Bor Ülkü Ocakları tarafından Bor TOKİ Mahallesi Belediye Düğün salonunda " Ülküde Birlik, Ülkede Birlik" gecesi düzenlendi.düzenlediği ülkücü sanatçılardan Ali Kınık ve Ozan Arif Atılgan'ın katıldığı "Ülkü'de Birlik, Ülke'de Birlik" adlı...
Ozan Arif - 09.03.2013
Beşiktaş - Stiinta Muncipal Dedeman Bacau: 25-23
Haldun Alagaş Spor Salonu'nda oynanan mücadeleye siyah-beyazlılar İbrahim Demir, Bülent Erkol, Oğuzhan Büyük, Viktor Ladyko, Vladimir Zelic, Ömer Ozan Arifoğlu ve Tolga Özbahar 7'siyle başladı.
Ozan Arif - 03.01.2013
TKİ Tavşanlı Linyitspor: 0 - Galatasaray: 1
Stat: Tavşanlı Ada Hakemler: Hidayet Yasir Çimen, Cengiz Korucu, Fatih Akman TKİ Tavşanlı Linyitspor: Gökhan, Musa, Veli, Akın, Berat Taylan, Soner (Dk. 85 Şükrü), Muhammed İkbal (Dk. 68 Mert), Bekir, Osman Ozan (Dk. 81 Ahmet), Uğur (Dk. 75 Görsel), Emirhan (Dk. 71 Muhammet) Galatasaray: Muhammed Alperen, Hüseyin, Sadık, Emre Can Coşkun, Emre Özer, Serkan, Mertan Caner (Dk. 11 Barış), Ozan Arif (Dk.
Ozan Arif - 07.11.2012
Futbol: A2 Ligi 2. Grup
Stat: Florya Metin Oktay Tesisleri Hakemler: Ertaç Doğan, Yeliz Topaloğlu, Güray Çitlioğlu Galatasaray: Muhammed Alperen, Hüseyin, Sadık, Emre Can, Muhammet, Serkan, Mertan Caner (Dk. 89 Serdar Rahman), Burhan (Dk. 50 Ozan Arif), Berk İsmail, Erdi (Dk.
Ozan Arif - 11.09.2012
Beşiktaş Hentbol Takımı Antrenörü Müfit Arın: Süper Kupa'ya Odaklandık
Bursa Nilüfer Belediye ile oynanacak Hentbol Süper Kupa finali öncesi sakat oyuncular listesine Oğuzhan Büyük'ten sonra Ozan Arifoğlu, Okan Yalçıner ve Ramazan Döne'nin de eklendiğini belirten Antrenör Müfit Arın, şunları kaydetti: "Önümüzde zorlu bir Süper Kupa mücadelesi var.
Ozan Arif - 07.09.2012
Salihli'de Ozan Arif Konseri İptal Edildi
Türk Ocakları Salihli Şubesi Gençlik Kolları'nca düzenlenen ve 15 Eylül'de yapılması planlanan Ozan Arif konserinin iptal edildiği bildirildi.
Ozan Arif - 07.09.2012
Salihli'de Ozan Arif Konseri İptal Edildi
Türk Ocakları Salihli Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Necati Demir, 15 Eylül tarihinde yapılması gereken ancak ertelenen Ozan Arif Konseri ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.
Ozan Arif - 04.09.2012
MHP İl Başkanı Kaya'dan, Koray Aydın ve Ozan Arif'e Eleştiri
MHP Erzurum İl Başkanı Zekai Kaya, Genel Başkan adayı olan Koray Aydın ile 'Kartal yuvasını kargalar istila etmiş, sana asa olmaya geldim' diyen Ozan Arif'e yanıt verdi.
Ozan Arif - 01.09.2012
MHP'li Aydın Genel Başkanlığa Aday
Sanatçı Ozan Arif, programın ilk konuşmasını yaptı.
Ozan Arif - 01.09.2012
MHP 10. Olağan Büyük Kurultayı'na Doğru
Toplantıya katılan ve Ozan Arif ismiyle tanınan Arif Şirin de bir konuşma yaparak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye eleştirilerde bulundu.
Ozan Arif - 01.09.2012
Koray Aydın, MHP Genel Başkanlığı'na Adaylığını Açıkladı
Anadolu Kültür Merkezi'nde salonu dolduran kalabalığa hitap eden Aydın'a sanatçı Ozan Arif de destek verdi.
Ozan Arif - 18.08.2012
Hentbol
Beş gün süren turnuvada 26 gol atan Beşiktaş'tan Viktor Ladyko gol krallığını elde etti. En değerli oyuncu Mehdi Bijan (Sebzvar Samen Hojej), en genç ve gelecek vadeden oyuncu Aytekin Aydın (Nilüfer Belediyespor) oldu. Mevkilere yönelik en değerli oyuncular ise şu isimlerden oluştu: En iyi kaleci: Altuğ Taşdemir (Beşiktaş) En iyi sol kanat oyuncusu: Niyazi Bozkurt (Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor) En iyi sol oyun kurucu: Mikovic Boban (Nilüfer Belediyespor) En iyi orta oyun kurucu: Viktor Ladyko (Beşiktaş) En iyi sağ oyun kurucu: Ozan Arifoğlu (Beşiktaş) En iyi sağ kanat oyuncusu: Çetin Çelik (Nilüfer Belediyespor) En iyi pivot: Tolga Özbahar (Beşiktaş) Turnuvada dereceye giren takımlara, ödülleri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve turnuvaya katılan kulüp temsilcileri tarafından verildi.
Ozan Arif - 06.08.2012
Erciyes Zafer Kurultayı'nın Heyecanı Yeniden Yaşandı
4 yıl önce iptal edilen Erciyes Zafer Kurultayı bu sene yeniden düzenlendi. Tekir Yaylası'nda düzenlenen kurultaya Ozan Arif ve türkücü İsmail Türüt'ün yanı sıra yaklaşık bin civarında ülkücü katıldı.
Ozan Arif - 06.08.2012
Erciyes'te Alternatif Zafer Kurultayı
Erciyes Dağı'ndaki Tekir yaylasında düzenlenen etkinliğe sanatçılar Ozan Arif ve İsmail Türüt, bazı MHP eski milletvekilleri ve çok sayıda ülkücü katıldı.
Ozan Arif - 06.08.2012
Ülkücülerden Kurultay Nostaljisi
Milliyetçi Hareket Partisi'nin 17'incisini düzenledikten sonra bir yıl il bazında yapılan ve ardından tamamen sonlandırılan Erciyes Zafer Kurultayı, tertip komitesi tarafından 4 yıl aradan sonra ülkücüleri 'Başbuğ'un emanetine sahip çıkın' sloganıyla Erciyes Dağı'nda buluşturdu. Kurultay için Tekir Yaylası'na Kayseri ve çevre illerden gelerek çadır kuran yaklaşık bin 500 ülkücüye, halk şairi Ozan Arif seslendi.
Ozan Arif - 04.08.2012
Erciyes, Zafer Kurultayı İftarına Hazır
5 Ağustos'ta Tekir Yaylası'nda gerçekleştirilecek olan 5 bin kişilik iftar organizasyonuna Sanatçı Ozan Arif ve İsmail Türüt'ün yanı sıra, MHP eski milletvekilleri, il başkanları, Ülkü Ocakları başkanları ile çok sayıda Ülkücü katılacak.
Ozan Arif - 03.08.2012
Salihli Türk Ocakları Gençlik Kolları'ndan İftar Yemeği
İftar yemeğinden sonra bir konuşma yapan Türk Ocakları Salihli Şube Başkanı Ersin Aybar, Türk Ocakları'nın 190 askeri tıbbiyeli öğrenci tarafından kurulduğunu belirterek, gençlerin bu davaya sahip çıkmalarının önemini anlattı. Aybar, böyle bir organize için gençlik kollarına teşekkür etti ve bu tür faaliyetlerin devamını diledi. Gençlik Kolları Başkanı Necati Demir ise konuşmasında yaptığı faaliyetleri anlattı. Demir, "Türk Ocakları Salihli Şubesi Gençlik Kolları olarak çalışmalarımız devam ediyor. Verdiğimiz iftar yemeğimize katılan herkese teşekkür ederim. 15 Eylül günü yapacağımız Ozan Arif Konseri için hazırlıklara başladık.
Ozan Arif - 29.07.2012
Ozan Arif: MHP Genel Başkanlığına Aday Değilim
Ülkücü ve milliyetçi hareketin sembol ismi Ozan Arif, MHP'nin 4 Kasım'da yapacağı büyük kongrede Genel Başkan adayı olmayacağını açıkladı.
Ozan Arif - 04.05.2012
3 Mayıs Türkçülük Günü
Konuşmaların ardından Nevşehir Belediyesi Mehter Takımı konser verdi. Program, Aşık Sefai ve ozan Arif Atılgan'ın seslendirdiği deyişler ve Türkülerle sona erdi.
Ozan Arif - 17.04.2012
Başkan Ergün 'Ülkücüler' Belgeselini İzledi
"Ülkücüler" adlı belgesel film, ayrıca ülkücü camiayı buluşturma özelliğiyle de göze çarptı. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, MHP Milletvekilleri Yusuf Halaçoğlu, Lütfü Türkan, Ercüment Gedikli ve ülkücü kanaat önderleri olarak bilinen Yusuf Ziya Arpacık, Ozan Arif, Yılmaz Durak, Mahir Damatlar, Yunus Meral gibi isimler filmde yer aldı.
Ozan Arif - 17.04.2012
Başkan Ergün Ülkücüler Belgeselini İzledi
Önemli isimler yer alıyor 'Ülkücüler' adlı belgesel film, ayrıca ülkücü camiayı buluşturma özelliğiyle de göze çarptı. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, MHP Milletvekilleri Yusuf Halaçoğlu, Lütfü Türkan, Ercüment Gedikli ve ülkücü kanaat önderleri olarak bilinen Yusuf Ziya Arpacık, Ozan Arif, Yılmaz Durak, Mahir Damatlar, Yunus Meral gibi isimler filmde yer aldı.
Ozan Arif - 05.04.2012
'Ülkücüler' Belgeseli Ülkücü Camiayı Buluşturdu
Ülkücülerin çektiği sıkıntıları, işkenceleri, idamları konu alan belgesel film 'Ülkücüler', Alparslan Türkeş'in ölüm yıl dönümü olan 4 Nisan'da gösterime girdi. Ankara'da bir alış veriş merkezinde yapılan galaya BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, MHP milletvekilleri Yusuf Halaçoğlu, Lütfü Türkan, Ercüment Gedikli, eski bakanlardan Koray Aydın ve ülkücü kanaat önderleri bilinen Yusuf Ziya Arpacık, Ozan Arif, Yılma Durak, Mahir Damatlar, Yunus Meral gibi isimler katıldı.
Ozan Arif - 04.04.2012
Denizli 2. Ege Aşıklar Bayramı Sona Erdi
Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bekir Sami Özsoy'un onur konuğu olarak katıldığı gecede, Bursa'dan Temel Turabi (Temel Şahin), Kocaeli'nden Taner Öztürkoğlu, Ankara'dan, Yakup Temeli (Temel), Yozgat'tan Derdiyar (Murat Tanrıverdi), Adana'dan Feymani (Osman Taşkaya), Sivas'tan Cefakâr (Recep Ateş), Osmaniye'den Abdullah Gizlice, İstanbul'dan Ahmet Poyrazoğlu, Manisa'dan Osman Feryadi (Erten), İzmir'den Ali Rıza Ezgi, Erzurum'dan Sıtkı Eminoğlu (Emen), Kocaeli'nden Erol Ergani, Antalya'dan Selahattin Kazanoğlu (Kazan), Aydın'dan Muhsin Yaralı (Özen), Ankara'dan Ayten Gülçınar, Konya'dan, Yağız Ozan Arif İnan Yıldırım), İstanbul'dan Orhan Üstündağ, Denizli'den Denizli'den Ozan Nihat ile Azerbaycan'dan Sevil Hıdırova da sazlarıyla katıldı.
Ozan Arif - 04.04.2012
Aşıklar Bayramı Sona Erdi
Çatalçeşme Oda Tiyatrosu'ndaki final gecesine, türküye gönül vermiş birçok türkü dostu katıldı. Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bekir Sami Özsoy'un onur konuğu olarak katıldığı geceye, Bursa'dan Temel Turabi, Kocaeli'nden Taner Öztürkoğlu, Ankara'dan Yakup Temeli,Yozgat'tan Derdiyar, Adana'dan Feymani, Sivas'tan Cefakar, Osmaniye'den Abdullah Gizlice, İstanbul'dan Ahmet Poyrazoğlu, Manisa'dan Osman Feryadi, İzmir'den Ali Rıza Ezgi, Erzurum'dan Sıtkı Eminoğlu,Kocaeli'nden Erol Ergani, Antalya'dan Selahattin Kazanoğlu, Aydın'dan Muhsin Yaralı, Ankara'dan Ayten Gülçınar, Konya'dan, Yağız Ozan Arif, İstanbul'dan Orhan Üstündağ, Denizli'den Ozan Nihat ile Azerbaycan'dan Sevil Hıdırova da sazlarıyla katıldı.
Ozan Arif - 04.04.2012
Denizli 2. Ege Aşıklar Bayramı Sona Erdi
Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bekir Sami Özsoy'un onur konuğu olarak katıldığı gecede Bursa'dan Temel Turabi (Temel Şahin), Kocaeli'nden Taner Öztürkoğlu, Ankara'dan Yakup Temeli (Temel), Yozgat'tan Derdiyar (Murat Tanrıverdi), Adana'dan Feymani (Osman Taşkaya), Sivas'tan Cefakar (Recep Ateş), Osmaniye'den Abdullah Gizlice, İstanbul'dan Ahmet Poyrazoğlu, Manisa'dan Osman Feryadi (Erten), İzmir'den Ali Rıza Ezgi, Erzurum'dan Sıtkı Eminoğlu (Emen), Kocaeli'nden Erol Ergani, Antalya'dan Selahattin Kazanoğlu (Kazan), Aydın'dan Muhsin Yaralı (Özen), Ankara'dan Ayten Gülçınar, Konya'dan Yağız Ozan Arif (İnan Yıldırım), İstanbul'dan Orhan Üstündağ, Denizli'den Ozan Nihat ve Azerbaycan'dan Sevil Hıdırova da sazlarıyla bulundu.
Ozan Arif - 03.04.2012
Denizli 2. Ege Aşıklar Bayramı Başladı
Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki Denizli 2. Ege Aşıklar Bayramı'na, türküye gönül vermiş birçok türkü dostu izleyen katıldı. Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Şamil Çınar, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı katıldı. Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bekir Sami Özsoy'un onur konuğu olarak katıldığı gecede, Bursa'dan Temel Turabi (Temel Şahin), Kocaeli'nden Taner Öztürkoğlu, Ankara'dan, Yakup Temeli (Temel), Yozgat'tan Derdiyar (Murat Tanrıverdi), Adana'dan Feymani (Osman Taşkaya), Sivas'tan Cefakâr (Recep Ateş), Osmaniye'den Abdullah Gizlice, İstanbul'dan Ahmet Poyrazoğlu, Manisa'dan Osman Feryadi (Erten), İzmir'den Ali Rıza Ezgi, Erzurum'dan Sıtkı Eminoğlu (Emen), Kocaeli'nden Erol Ergani, Antalya'dan Selahattin Kazanoğlu (Kazan), Aydın'dan Muhsin Yaralı (Özen), Ankara'dan Ayten Gülçınar, Konya'dan, Yağız Ozan Arif İnan Yıldırım), İstanbul'dan Orhan Üstündağ, Denizli'den Denizli'den Ozan Nihat ile Azerbaycan'dan Sevil Hıdırova da sazlarıyla katıldı.
Ozan Arif - 03.04.2012
Denizli'de Aşıklar Atıştı
Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki Denizli 2. Ege Aşıklar Bayramı'na, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Şamil Çınar, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı katıldı. Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bekir Sami Özsoy'un onur konuğu olarak katıldığı geceye, Bursa'dan Temel Turabi, Kocaeli'nden Taner Öztürkoğlu, Ankara'dan Yakup Temeli,Yozgat'tan Derdiyar, Adana'dan Feymani, Sivas'tan Cefakar, Osmaniye'den Abdullah Gizlice, İstanbul'dan Ahmet Poyrazoğlu, Manisa'dan Osman Feryadi, İzmir'den Ali Rıza Ezgi, Erzurum'dan Sıtkı Eminoğlu,Kocaeli'nden Erol Ergani, Antalya'dan Selahattin Kazanoğlu, Aydın'dan Muhsin Yaralı, Ankara'dan Ayten Gülçınar, Konya'dan, Yağız Ozan Arif, İstanbul'dan Orhan Üstündağ, Denizli'den Ozan Nihat ile Azerbaycan'dan Sevil Hıdırova da sazlarıyla katıldı.
Ozan Arif - 12.02.2012
Çaykur Rizespor: 3 - Elazıspor: 5
Stat.Yeni Rize Hakemler.
Ozan Arif - 28.11.2011
Futbol: A2 Ligi -Galatasaray: 0 - Beşiktaş: 0
Stat: Florya Metin Oktay Tesisleri Hakemler: Hakan Tezcan xx, Armağan Çekinmez xx, Tuna Ateş xx Galatasaray: Eray İşcan xxx, Hüseyin Tokmak xx, Sadık Çiftpınar xx, Emrecan Coşkun xx, Mert Çetin xx, Bilal Özhan x, Mertan Caner Öztürk xx, Uğur Ayhan x (Dk. 87 Ozan Arif Önal -), Berk İsmail Ünsal xx, Okan Derici xx (Dk.
Ozan Arif - 20.11.2011
AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları 3. Olağan Kongresi Yapıldı
AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları 3.Olağan Kongresi yapıldı.
Ozan Arif - 15.11.2011
Misafirlikten Geldi Evinde Fenalaşıp Öldü
Yapılan ilk incelemede kalp krizi geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde durulurken, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için ceset Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Şahin'in 3 yaşında Hamza ve 5 yaşında Ozan Arif isimli iki çocuğu olduğu, olay sırasında iki çocuğun dedelerinin evinde uyudukları belirlendi.
Ozan Arif - 28.09.2011
Elazığspor-Çaykur Rizespor: 0- 2
Stat.HAKEMLER.ElazığSPOR.
Ozan Arif - 23.09.2011
Karşıyaka-Elazığspor: 0-1
Stat.Hakemler.Karşıyaka.
Ozan Arif - 08.08.2011
Erciyes Türk Dünyası Kurultayı Yapıldı
Erciyes Türk Dünyası Kurultayı'nın Erciyes Tekir Yaylası'nda gerçekleştirildiği bildirildi. Turan Kültür Derneği'nden yapılan yazılı açıklamada, Erciyes Zafer Kurultayı ve Türk Dünyası Kurultayı'nın, Turan Kültür Derneği tarafından birleştirildiği, "Erciyes Türk Dünyası Kurultayı" olarak Ağustos ayının ilk Pazar günü Erciyes'te yapılmaya devam ettiği belirtildi. Dün gerçekleştirilen kurultayın Ramazana denk gelmesi sebebiyle katılımcıların iftarlarını Erciyes'te yaptıkları ifade edilen açıklamada, kurultaya Ozan Arif, eski MHP Genel Başkan Yardımcısı Osman Sevimli, eski MHP İl Başkanı Cihan Metin, eski Kayseri Ülkü Ocakları Başkanları ve vatandaşların katıldığı bildirildi.
Ozan Arif - 07.06.2011
Genel Seçime Doğru
MHP Amasya Milletvekili Adayı Kenan Erzurumlu, "12 Haziran seçimleri ülke geleceği için büyük önem taşıyor" dedi. Hakimiyet Parkı'nda MHP Amasya İl Başkanlığınca organize edilen programda sanatçı Ozan Arif, kendisini dinlemeye gelen ülkücüler tarafından ilgiyle karşılandı.
Ozan Arif - 27.04.2011
Özel Harekat Daire Başkanı Yurtsever, Görevden Alındı
Emniyet Genel Müdürlüğü'nün kritik dairelerinden biri olan Özel Harekat Daire Başkanlığı'nda görev değişimi yapıldı. Özel Harekat Daire Başkanı Cemil Yurtsever görevden alınırken, yerine Iğdır Emniyet Müdürü Cemil Tonbul atandı. Süpriz atamanın gerekçesinin, 10 Nisan Polis Haftası kutlamaları kapsamında Sivas'ta özel harekatçıların yürüyüşü sırasında söyledikleri "Bozkurt" sloganı olduğu ileri sürüldü. Sivas'ta 10 Nisan Polis Bayramı'nda düzenlenen etkinlikler kapsamında İstasyon Caddesi üzerinde tören geçişi yapan polislerin, tören bitiminde Emniyet Müdürlüğü'ne giderken Atatürk Caddesi üzerinde görüntüleri medyada yer aldı. Emniyet Müdürlüğü'nün birçok şubesindeki polislerin bölüm bülüm geçtiği yürüyüş sırasında öndeki birlikler sessiz bir şekilde yürürken, Özel Harekatçılar, Ozan Arif'in bestelediği "Ölmez bu hareket, ölmez bu dava" adlı türküsünü koro halinde seslendirdi.
Ozan Arif - 26.04.2011
'bozkurt' Sloganlı Yürüyüşe Soruşturma
Sivas'ta 10 Nisan Polis Bayramı'nda kent içinde yapılan yürüyüşte 'Bozkurt' sloganı atan Özel Harekatçılar hakkında Valilik soruşturma başlattı. Vali Ali Kolat, "Törenlerde söylenecek sözler bellidir. Maksadı dışında birşey varsa gereği yapılacaktır" dedi. Sivas'ta 10 Nisan Polis Bayramı'nda düzenlenen etkinlikler kapsamında İstasyon Caddesi üzerinde tören geçişi yapan ekiplerin, tören bitiminde Emniyet Müdürlüğü'ne giderken Atatürk Caddesi üzerinde kaydedilen görüntüleri ortaya çıkmıştı. Emniyet Müdürlüğü'nün birçok şubesindeki polislerin bölüm bülüm geçtiği yürüyüş sırasında öndeki birlikler sessiz bir şekilde yürürken, Özel Harekatçı'ların, ülkücülerin ünlü ismi Ozan Arif'in bestelediği 'Ölmez bu hareket, ölmez bu dava' adlı türküsünü koro halinde seslendirdi.
Ozan Arif - 25.04.2011
"Bozkurt" Yürüyüşüne Soruşturma
Sivas'ta 10 Nisan Polis Günü etkinlikleri çerçevesinde yürüyüş yapan özel harekat polislerinin 'Bozkurtlar' sloganı atması soruşturma konusu oldu. İnternet ortamında paylaşan görüntülerle ilgili değerlendirme yapan Vali Ali Kolat, "Polisin neyi söyleyip söylemeyeceği bellidir. Yersiz atılan bir slogan. " dedi. 10 Nisan 2011 tarihinde tören geçişi yapan polislerin, törenden dönerken Atatürk Caddesi üzerinde kaydedilen görüntüleri bugün çeşitli internet sitelerinde haber konusu oldu. Ozan Arif'in bestelediği 'Ölmez bu hareket, ölmez bu dava' adlı türküsünü koro halinde seslendiren polisler, 'Kim bunlar' diye bağırılarak sorulan soruya 'Bozkurtlar' diye karşılık veriyor.
Ozan Arif - 25.04.2011
Özel Harekat'tan 'bozkurt' Sloganlı Yürüyüş
Sivas'ta 10 Nisan polis gününde cep telefonu ile kaydedilen görüntüler dikkat çekti. Görüntülerde, caddede yürüyüş yapan polisler arasında yer alan Özel Harekat Şubesi ekiplerinin, 'Ölmez bu herakat' marşını söyleyerek ilerlediği ve ardından 'Kim bunlar, bozkurtlar' sloganları attığı görüldü. Sivas'ta 10 Nisan polis günü nedeni ile düzenlenen etkinlikler kapsamında İstasyon Caddesi üzerinde tören geçişi yapan ekiplerin, tören bitiminde Emniyet Müdürlüğü'ne giderken Atatürk Caddesi üzerinde kaydedilen görüntüleri dikkat çekti. Emniyet Müdürlüğü'nün bir çok şubesindeki polislerin bölüm bülüm geçtiği yürüyüş sırasında öndeki birlikler sessiz bir şekilde yürürken, Özel Hareketçilerin, ülkücülerin ünlü ismi Ozan Arif'in bestelediği 'Ölmez bu hareket, ölmez bu dava' adlı türküsünü koro halinde seslendirdiği görülüyor.
Ozan Arif - 25.04.2011
Kim Bunlar? Bozkurtlar!
Sivas'ta 10 Nisan polis gününde cep telefonu ile kaydedilen görüntüler dikkat çekti. Görüntülerde, caddede yürüyüş yapan polisler arasında yer alan Özel Harekat Şubesi ekiplerinin, 'Ölmez bu herakat' marşını söyleyerek ilerlediği ve ardından 'Kim bunlar, bozkurtlar' sloganları attığı görüldü. Sivas'ta 10 Nisan polis günü nedeni ile düzenlenen etkinlikler kapsamında İstasyon Caddesi üzerinde tören geçişi yapan ekiplerin, tören bitiminde Emniyet Müdürlüğü'ne giderken Atatürk Caddesi üzerinde kaydedilen görüntüleri dikkat çekti. Emniyet Müdürlüğü'nün bir çok şubesindeki polislerin bölüm bülüm geçtiği yürüyüş sırasında öndeki birlikler sessiz bir şekilde yürürken, Özel Hareketçilerin, ülkücülerin ünlü ismi Ozan Arif'in bestelediği 'Ölmez bu hareket, ölmez bu dava' adlı türküsünü koro halinde seslendirdiği görülüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ozan Arif Haberleri | Ozan Arif Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ozan Arif haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ozan Arif kimdir, hayatı ve biyografisi. Erkekler Hentbol Süper Ligi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 04:21:27. #1.15#

title