Mahalleliler, Çocuklarına Şiddet Uygulayan Anneden Şikayetçi Oldu

Mahalleliler, Çocuklarına Şiddet Uygulayan Anneden Şikayetçi Oldu

Adana'da hamile bir kadının 2 çocuğuna sürekli şiddet uyguladığını iddia eden mahalleli anneden şikayetçi oldu. Polisi karşısında gören anne, "Çocuklarımı vermem" diyerek ağlamaya başladı.

Adana'da kocası tarafından terk edilen ve annesiyle yaşayan hamile bir kadının 2 çocuğuna sürekli şiddet uyguladığını iddia eden mahalleli anneden şikayetçi oldu. Polisi karşısında gören anne, "Çocuklarımı vermem" diyerek ağlamaya başladı.

KOCASI TARAFINDAN TERK EDİLDİ

Olay, merkez Seyhan ilçesi Denizli Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Merve Görgün 8 yıl önce İsmail Görgün ile evlendikten sonra çiftin en büyüğü 7 olmak üzere 2 çocuğu dünyaya geldi. Aile, maddi sıkıntı yaşamaya başlayınca çift arasında geçim sıkıntısından dolayı kavga başladı. Koca İsmail Görgün ise daha sonra 2 çocuğunu ve hamile olan eşini bırakarak evden kaçtı. Bu durumu kaldıramayan genç kadın ise iddialara göre çocuklarına sürekli şiddet uygulamaya başladı.

ANNEDEN ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Çöplüğü andıran evde yaşam savaşı veren çocukların bir de anne şiddetinden dolayı her gün ağlamaya başladığını gören mahalleli, buna dayanamayarak duruma isyan etti. Vatandaşlar, 155 polis imdat hattını arayarak, "Mahallede çocuklarına şiddet uygulayan anne var" diyerek şikayetçi oldu. Bunun üzerine olay yerine polis geldi.

''ÇOCUKLARIMI VERMEM'' DİYEREK AĞLAMAYA BAŞLADI

Polisi karşısında gören anne ise "Çocuklarımı vermem" diyerek ağlamaya başladı. Polis ekipleri haklarında şikayet olduğunu belirterek, kadını ikna edip çocuklarıyla birlikte polis merkezine götürdü.

MAHALLELİ DURUMDAN RAHATSIZ

Öte yandan mahalledeki kadınlar ise kadının çocuklarını sürekli dövdüğünü ve vicdanen çok rahatsız oldukları öne sürerek son çare olarak polisi aramak zorunda kaldıklarını söyledi.

Kaynak: İHA