'Oyunculuk Benim Kaderim'

'Oyunculuk Benim Kaderim'

Yeni Yayın Döneminde 'Vazgeç Gönlüm' İsimli Dizi ile Seyirci Karşısına Çıkacak Olan Çiğdem Batur Oyunculuğuna Güveniyor

'Oyunculuk Benim Kaderim'

YENİ YAYIN DÖNEMİNDE 'VAZGEÇ GÖNLÜM' İSİMLİ DİZİ İLE SEYİRCİ KARŞISINA ÇIKACAK OLAN ÇİĞDEM BATUR OYUNCULUĞUNA GÜVENİYOR

Yeni dizisi Vazgeç Gönlüm'deki performansıyla dikkat çeken Çiğdem Batur, henüz çiçeği burnunda bir oyuncu. 9 ay önce İstanbul'a hayallerini gerçekleştirmek için gelen Batur 'Oyunculuk benim kaderimde var" diyor.

Trt'de 'Politika Kulvarı' adlı programın içinde 'Kulvar Farkı' bölümünü üç yıl sunan daha sonra değişik dizilerde küçük çaplı rollerle seyircinin karşısına çıkan Batur keşfedilme hikayesi ise ilginç. "Bir film için gittiğim deneme çekimini dizimizin yönetmeni Ahmet Sönmez seyretmiş ve oyunculuğumu beğenmiş"

İstanbul'a yenilmedim

Batur İstanbuldaki oyunculuk mücadelesini şöyle anlatıyor 'En başta İstanbul'da oyuncu olabilmenin hiç kolay olmadığını anladım. Beni bu büyük şehirde zorlu bir savaş bekliyordu. İlk günlerde kısa bir bocalama dönemi geçirdim. Ama İstanbul'a yenilmedim. Fakat talihsizlik burada da peşimi bırakmadı. Ajansımın beni gönderdiği reklam ve film işlerinde kapılar birer birer yüzüme kapanıyordu. İnanır mısınız tasımı tarağımı toplayıp tutkum olan oyunculuğa veda edip Düzce'ye köyüme dönmeyi düşündüm. Tam o sırada imdadıma Vazgeç Gönlüm'den aldığım teklif yetişti.