'Oyuncular Artık Saat de Seçiyor'

'Oyuncular Artık Saat de Seçiyor'

Naz Elmas, Oyuncuların Dizi Projelerini Değerlendirirken Hangi Saatte, Hangi Kanalda Yayınlanacağını da Sorduklarını ve Bunun Kararlarını Etkileyebildiğini Söyledi.

'Oyuncular Artık Saat de Seçiyor'

NAZ ELMAS, OYUNCULARIN DİZİ PROJELERİNİ DEĞERLENDİRİRKEN HANGİ SAATTE, HANGİ KANALDA YAYINLANACAĞINI DA SORDUKLARINI VE BUNUN KARARLARINI ETKİLEYEBİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

CNNTÜRK'te yayınlanan Kürşat Başar'ın sunduğu 'Yaz Sohbetleri' programına konuk olan oyuncu Naz Elmas, yeni sezon için kendisine çeşitli dizi projeleri geldiğini söyledi.

Kendisi için en önemli şeyin senaryo olduğunu ifade eden Naz Elmas, seyircinin merak edecek bir unsurunun olmasının diziyi süreklediğini vurguladı. Elmas, 'Artık seyirci de o kadar doydu ki dizi izlemeye, artık onları merak ettirecek, sihri olacak ya da klasik ama çok iyi kadro ile izleyebilecekleri, tat alabilecekleri bir şey olması lazım' dedi.

Naz Elmas, artık oyuncuların dizilerin hangi saatte ve hangi kanalda yayınlanacağını da düşünmeye başladığını vurgulayarak, 'Ben her şeyini sorarım. Sormak zorunda olduğumu öğrendim. Hepimiz, 'Yaaa o saatte mi, o gün de pek ne bileyim' gibi hepimizin bunun hakkında az çok bi fikri var. Böyle şeylere çok dikkat ediyorum' şeklinde konuştu.

Gelen teklifleri çok irdelediğini belirten Naz Elmas, sette ise pek kapris yapan birisi olmadığını sözlerine ekledi.

TELEVİZYONGAZETESİ