Advertisement

Oyuncu Olmasam Aşçı Olurdum

Oyuncu Olmasam Aşçı Olurdum
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, katıldığı bir TV programında samimi açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, Hande Alpata'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Private Lounge' programına konuk oldu. Karadağlı, programda oyunculuk serüvenini anlattı.

DERSLERİ ASARDIM

İlkokula başlamadan ailem ile birlikte Amerika'ya yerleştik. Ortaokul döneminde ise Türkiye'ye geri döndük. Oyunculuğa o dönemde başladım. Derslerden kaçmak için tiyatro kulübünde yazılmıştım ve böylece tiyatro hayatına girmiş oldum. Lise yıllarımda ise George Clooney, Mel Gibson, Antonio Banderas, Kevin Costner ve Al Pacino gibi isimleri, büyük bir keyif ile seslendirdim. '

FERHUNDE HANIMLAR'

'Ferhunde Hanımlar' dizisinde Doktor Selçuk karakterini canlandırıyordum. Bin 200 bölüm sürdü ve o zaman rekor kırmıştı. Bu dizi benim için çok önemli çünkü bu dizide kameraya alıştım ve bu dizi kamera karşısında daha rahat olmamı sağladı.

HAMUR İŞLERİNDE İYİYİM

Oyunculuk yapmasaydım kesinlikle aşçı olurdum. Hamur işlerini çok iyi yaparım.

KAHVEYİ SERT SEVERİM

Sabah kahvaltı yapmam, sadece sert kahve içerim. Bir de sabah çekimlere gitmem. Yaşamımda hiçbir şeyi hesaplamıyorum. Spor bana göre değil. Sosyal biri değilim, geceleri gezmem.

BEACH KÜLTÜRÜM YOKTUR

Tatil olarak genelde Amerika'ya, Teksas'a gidiyorum. Denize girmeyi hiç sevmiyorum. Su şakasını hayatta kaldıramam. Arkadaşlarım bana su şakası yaptıkları anda küserim. Beach kültürüm hiç yoktur. Çölleri çok severim.

TATİL TERCİHİM AMERİKA

Los Angeles kahvaltı için mükemmel bir yer. Austin'de çok güzel yemek yapan yerler var tavsiye ederim. Austin Amerika'nın en büyük merkezlerinden birisidir.

SABAH

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title