Oyun Dünyasının Acı Kaybı - Haberler
Haberi Paylaş

  Oyun Dünyasının Acı Kaybı

  Shiftdelete - Teknoloji
  Oyun Dünyasının Acı Kaybı

  Mass Effect 2, Mass Effect 3, Dragon Age: Origins... Oyun dünyasının içinde yaşayan, oyunlardan büyük keyif alan herkes saydığım yapımlardan birini mutlaka oynamıştır, veya zaman bulunca oynayacaktır.

  Mass Effect 2, Mass Effect 3, Dragon Age: Origins... Oyun dünyasının içinde yaşayan, oyunlardan büyük keyif alan herkes saydığım yapımlardan birini mutlaka oynamıştır, veya zaman bulunca oynayacaktır. İşte bu büyük yapımların ardındaki en büyük isimlerden biri olan Corey Gaspur hayatını kaybetti.

  Bioware"in baş tasarımcısı hayatını kaybetti

  Bioware"ın en büyük oyunlarında baş tasarımcı olarak görev yapan Corey Gaspur, son olarak Anthem"de çalışıyordu. Ölüm haberi Bioware"ın "u üzerinden paylaşılırken, bu vakitsiz ölüm herkesi üzdü.

  Bioware, resmi açıklamasında, "Takım arkadaşımız ve hepimizin büyük dostu Corey Gaspur"un öldüğünü duyurmaktan büyük üzüntü duyuyoruz." diyerek, Gaspur"un ailesine de taziyelerini iletti.

  2007 yılında takıma katılan Gaspur, Mass Effect serisinin maş mimarlarından biriydi. Son dönemde Star Wars: Battlefront ve Mass Effect: Andromeda üzerinde de çalışan tasarımcı, üzücü haberin öncesinde Bioware"ın yeni hit yapımı Anthem ile ilgileniyordu.

  Bioware"ın blog yazısında, Gaspur"un neden öldüğü ise belirtilmedi.

  Shiftdelete - Son Dakika Haberleri

  Teknoloji, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title