ÖVGÜN AHMET ERCAN HABERLERİ

Övgün Ahmet Ercan Haberleri

Övgün Ahmet Ercan haber, Övgün Ahmet Ercan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Övgün Ahmet Ercan - 24.7.2015
Çanakkale'de Korkutan Depremler (2)
Prof. DR. ERCAN : ECEABAT KOCADERE'DE KUZEY ANADOLU KIRIĞI KIMILDADI Çanakkale'de saat 05.39'da merkez üssü Eceabat İlçesi'ne bağlı Kocadere Köyü olan 4.8 büyüklüğünde deprem ile ilgili İTÜ Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Doğan Perinçek, açıklamalarda bulundu, İTÜ Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan'ın açıklaması şöyle; 24 Temmuz 2015 Cuma günü 05.39 'da Eceabad-Kocadere odaklı küçük boyutta bir deprem oluşmuştur.
Övgün Ahmet Ercan - 20.10.2014
Orhan Kural'ın Cem Yılmaz Hakkındaki Suç Duyurusu
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ), Bağımlılığa Hayır Derneği Başkanı ve İTÜ Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural'ın Cem Yılmaz'ın "Pek Yakında" filmi için hazırladığı suç duyurusu dilekçesinde yer alan "filmde bağımlılığın özendirildiği" değerlendirmelerinin yer aldığı raporun sahibi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan'ın üniversitelerinde görev yapmadığını bildirdi.
Övgün Ahmet Ercan - 20.10.2014
Ege'nin Yazarı Seçen Kartal'da Okuyucuyla Buluşacak
Etkinlik Programı: 20 Ekim Pazartesi "Dil ve Kimlik" konuşmacılar Rıza Zelyut, Mustafa Köz; 21 Ekim Salı "Deprem Bilinci" konuşmacılar Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, H.
Övgün Ahmet Ercan - 15.10.2014
Orhan Kural'dan Cem Yılmaz Hakkında Suç Duyurusu
"Pek Yakında" adlı filmde yer alan sigara ve alkol sahnelerinin, "uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendirdiği" iddiasıyla, filmin yönetmeni ve başrol oyuncusu Cem Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulunuldu.  Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelen Bağımlılığa Hayır Derneği Başkanı ve İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural, hazırladığı suç duyurusu dilekçesini, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına sundu.  Dilekçede, Cem Yılmaz'ın "Pek Yakında" filmi hakkında, Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İnsan ve Toplum Bilimleri Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan'ın, "filmde bağımlılığın özendirildiği" değerlendirmelerinin yer aldığı raporunun da bulunduğu aktarıldı.
Övgün Ahmet Ercan - 24.5.2014
Ege Denizi'ndeki Deprem
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Ege Denizi'ndeki depremin ardından daha büyük bir deprem beklemediğini söyledi.
Övgün Ahmet Ercan - 30.4.2014
Ege Denizi'ndeki Deprem
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, "Ege Denizi'nde 4,9 büyüklüğündeki depremin, beklenen büyük depremin öncüsü olduğu kanısında değilim" dedi.
Övgün Ahmet Ercan - 2.3.2014
Karadeniz, Mersin ve Adana'daki Depremler
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Karadeniz, Mersin ve Adana'daki depremlere ilişkin, "Çekindiğim yerlerden bir tanesi, Çukurova'nın kendisidir.
Övgün Ahmet Ercan - 10.1.2014
Balıkesir'deki Deprem
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Balıkesir'in geçmiş depremlerine bakıldığında, 10 ile 20 yılda bir yıkıcı (6-7 arası) deprem olduğunu belirterek, "25 yıldır Balıkesir'de bu büyüklükte deprem yaşanmaması nedeniyle ilde yakında yıkıcı bir deprem görülmesi, beklenmedik bir olay olmayacaktır" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Övgün Ahmet Ercan Haberleri | Övgün Ahmet Ercan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Övgün Ahmet Ercan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Övgün Ahmet Ercan kimdir, hayatı ve biyografisi. Depreme 'Kentsel Dönüşüm' Uyarısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 15:57:01. #1.14#
title