Alkollü Sürücü, Otomobiliyle Merdivenlerden İnmeye Çalışırken Sıkıştı

Alkollü Sürücü, Otomobiliyle Merdivenlerden İnmeye Çalışırken Sıkıştı

Beyoğlu'nda aracıyla çıkmaz sokağa giren alkollü sürücü, merdivenlerden inmeye çalışırken sıkıştı. Çıkmayı başaramayınca aracında uyuya kalan sürücüye işçiler yardım etti.

Beyoğlu'nda çıkmaz sokağa giren sürücü, yol sonundaki merdivenlerden de otomobiliyle inmeye çalıştı. Ancak araç merdivenlerde asılı kaldı. Sabah saatlerinde işe gitmek için bu yolu kullananlar aracı ve içinde uyuya kalan sürücüyü fark etti. Alkollü olduğu iddia edilen sürücüyü polis uyandırdı.

ÇIKMAZ SOKAĞA GİRİNCE MERDİVENLERDEN İNMEYE ÇALIŞTI

Sürücü Erkan K., sabah saatlerinde otomobiliyle çıkmaz sokağa girdi. Erkan K., sokağın sonundaki merdivenlerde de ilerlemeye çalışınca araç merdivenlerde asılı kaldı.

ARAÇ MERDİVENLERDE SIKILINCA SÜRÜCÜ UYUYA KALDI

Aracını kurtarmaya çalışan sürücü bunu başaramayınca direksiyon başında uyuya kaldı. İşe gitmek için bu yolu kullananlar merdivenlerdeki aracı ve içinde uyuyan sürücüyü görünce durumu polis ekiplerine bildirdi.

POLİS ALKOLLÜ OLAN SÜRÜCÜYÜ UYANDIRDI

Olay yerine gelen polis ekipleri uyuya kalan sürücüyü uyandırdı. Alkollü olduğu belirtilen sürücünün üzeri arandı. Aracın çıkarılması için de olay yerine çekici çağrıldı.

ÇEVREDEKİ İŞÇİLER ARACI KURTARMAK İÇİN SEFERBER OLDU

Çekicinin gecikmesi üzerine sürücü, direksiyona sokaktan geçen bir kişiyi geçirerek otomobilini kurtarmaya çalıştı. Bir süre uğraşmasına rağmen otomobili kurtaramayan sürücünün yardımına çevredeki işçiler yetişti.

İşçiler el birliğiyle ön kısmını kaldırdıkları aracı asılı kaldığı yerden kurtardı. Sürücü Erkan K. daha sonra otomobiline binerek uzaklaştı.