Ankara'da Bir Garip Kaza: Kazazedeler, Kendilerini Almaya Gelen Araçla Kaçtılar

Ankara'da Bir Garip Kaza: Kazazedeler, Kendilerini Almaya Gelen Araçla Kaçtılar

Ankara'da kavşakta bir otomobille çarpışan lüks cipteki 2 kişi, kazanın ardından alkol şişelerini attıktan sonra kendilerini almaya gelen araca binerek kaçtı.

Ankara'da gece cip ile çarpışan otomobilin sürücüsü yaralandı. Cipte bulunan ve alkollü oldukları öne sürülen iki kişi, başka bir araçla kaza yerinden kaçtı.

KAVŞAKTA ÇARPIŞTILAR

Kaza, saat 01.30 sıralarında Yenimahalle ilçesindeki Karşıyaka Mezarlığı önünde meydana geldi. Aydan Caddesi'nden gelen cip, İvedik Caddesi üzerindeki kavaşakta otomobil ile çarpıştı. Çarpışma sonrası otomobil yaklaşık 100 metre sürüklendi, cip de yol kenarındaki bir direğe çarparak durdu.


OTOMOBİL SÜRÜCÜSÜ, DİREKSİYON BAŞINDA SIKIŞTI

Kazada otomobilde sıkışan ismi belirlenemeyen sürücü, itfaiye ekipleri tarafından araçtan çıkarıldı. Hayati tehlikesi bulunan otomobil sürücüsü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alındı.

OLAY YERİNE GELEN BAŞKA OTOMOBİLLE KAÇTILAR

Cip içinde bulunan ve alkollü oldukları iddia edilen iki kişi ise araçtaki alkol şişelerini yol kenarındaki arsaya atarak başka bir otomobille olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri cipteki iki kişinin bulunması için çalışma başlattı. Kazayla ilglii soruşturma sürüyor.