Otomobilin Kundaklanma Anı Kamerada

Otomobilin Kundaklanma Anı Kamerada

Otomobilin kundaklanma anı kamerada Otomobile molotoflu saldırı kameralara yansıdıŞANLIURFA - Şanlıurfa'da park halindeki otomobilin molotof kokteyli ile kundaklanması bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Otomobilin kundaklanma anı kamerada
Otomobile molotoflu saldırı kameralara yansıdı

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'da park halindeki otomobilin molotof kokteyli ile kundaklanması bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
Edinilen bilgiye göre olay, yaklaşık 15 gün önce Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Devteşti Mahallesi Açıksu Caddesi üzerinde yaşandı. Gece saat 02.40 sıralarında Faruk D.'ye ait park halindeki otomobilin yanına yaklaşan yüzü maskeli bir şahıs, camını kırdıktan sonra içine molotof kokteyli atarak kaçtı. Kısa sürede alev alan otomobil, kullanılamaz hale gelirken saldırı anı ise bir iş yerine ait güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, şüpheli olarak otomobil sahibi ile aralarında husumet bulunan Uğur Ç'yi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.