Otomobil Tır'a Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı (2)
Haberler » Güncel » Haber

Otomobil Tır'a Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı (2)

Düzce Tem Otoyolu Kaynaşlı Asar Deresi Mevkiinde Meydana Gelen Kazada Eşi ile Birlikte Hayatını Kaybeden Emre Akkan'ın, Trabzon Eski Milletvekili Avni Akkan'ın Oğlu Olduğu Öğrenildi.

Otomobil Tır'a Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı (2)

Düzce Tem otoyolu Kaynaşlı Asar deresi mevkiinde meydana gelen kazada eşi ile birlikte hayatını kaybeden Emre Akkan'ın, Trabzon eski Milletvekili Avni Akkan'ın oğlu olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, eşi ve kızı ile birlikte İstanbul'dan Ankara istikametine gitmekte olan Emre Akkan, 06 BG 5083 plakalı otomobili ile aynı yönde gitmekte olan bir TIR'a arkadan çarptı. Çarpma sonrası plakası alınamayan TIR yoluna devam ederken, otomobilde bulunan sürücü Emre Akkan ve eşi Gülşah Akkan(28) hayatını kaybetti. Aynı kazada otomobilde bulunan Akkan çiftinin kızları Nehir Akkan (4) ise yaralandı. Küçük Nehir, kaza yerine gelen 112 acil servis ekiplerince Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Jandarma kaza ile ilgili soruşturma başlatırken kazaya sebebiyet verdiği iddia edilen TIR sürücüsünü yakalama çalışmaları devam ediyor.

Bu arada kazada hayatını kaybeden Emre Akkan'ın Anavatan Partisi eski Trabzon Milletvekili Avni Akkan'ın oğlu olduğu öğrenildi.

(CİHAN)