Otomobil, Tezahürat Yapan Galatasaray Taraftarlarına Çarptı

Otomobil, Tezahürat Yapan Galatasaray Taraftarlarına Çarptı

BURDUR'un Bucak ilçesinde bir otomobil, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi öncesi takımları lehine tezahürat yapan bir grup Galatasaray taraftarının arasına daldı.

Otomobil, Tezahürat Yapan Galatasaray Taraftarlarına Çarptı

BURDUR'un Bucak ilçesinde bir otomobil, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi öncesi takımları lehine tezahürat yapan bir grup Galatasaray taraftarının arasına daldı. Bir kişinin yaralandığı kaza anı, bir öğrenci tarafından cep telefonu kamerasıyla çekildi.

Bucak'ta yürekleri ağızlara getiren kaza, geçen pazar günü oynanan Fenerbahçe- Galatasaray derbisi öncesi Oğuzhan Mahallesi'nde meydana geldi. Bir kafeye maçı izlemek için giden UltraAslan UNI Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Bucak yerleşkesinden bir grup öğrenci, Ersan Özay Caddesi'nde oturarak takımları lehine tezahürata başladı. Bu sırada bir otomobil, hatalı dönüş yapınca karşı yönden gelen bir araçla çarpıştı. Araçlardan biri çarpmanın etkisiyle tezahürat yapan grubun arasına daldı. Otomobil, Galatasaray taraftarı H.Ö.'yü altına alarak sürüklerken, yanındaki diğer bir taraftara da çarparak durabildi. H.Ö.'nün hafif yaralandığı kaza anı ise o anlarda cep telefonuyla görüntü çeken başka bir arkadaşı tarafından anbean kaydedildi.

Görüntü Dökümü

-----------------

-Otomobilin taraftarların arasına dalma anı 

-Sonrasında yaşanan korku panik anları

Halim AKCA/BUCAK(Burdur), -

Kaynak: DHA