Otobüs Haberleri

Otobüs haber, Otobüs son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Otobüs - 27.10.2020
Çin?de otobüste kalp krizi geçiren yolcunun yardımına trafik polisi yetişti
Çin'de otobüste kalk krizi geçiren bir yolcunun yardımına trafik polisi yetişti.
Otobüs - 27.10.2020
PSG, İstanbul'a geldi
Özel uçakla saat 16.30'da İstanbul Havalimanı'na gelen PSG kafilesi burada özel polis güvenliği eşliğinde takım otobüsüne bindi.
Otobüs - 27.10.2020
Sarıyer İstinye İETT otobüsündeki olayla ilgili şüpheli, adli kontrolü ile serbest bırakıldı.
Sarıyer İstinye İETT otobüsündeki olayla ilgili şüpheli, adli kontrolü ile serbest bırakıldı.
Otobüs - 27.10.2020
Son dakika haberi... Toplu taşıma ile ilgili yeni HES kodu kararı açıklaması
Son dakika haberler... Afyonkarahisar Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada belediye otobüslerinde HES kodu uygulamasının başlayacağı 25 Ekim tarihinin entegrasyon sürecinin devam etmesinden dolayı ileri bir tarihe ertelendiği belirtildi.
Otobüs - 27.10.2020
Anadolu Otoyolu Bolu Dağı Tüneli Ankara yönü hafif tonajlı araçlara açıldı
Tır, tanker ve ağır yük taşıyan kamyonlar otoyolun Düzce kesiminden Kaynaşlı, Bolu kesiminden ise Abant gişelerine ve buradan da D-100 kara yolu Bolu Dağı geçişine yönlendirilirken, otoyol hafif tonajlı otomobil, kamyonet, minibüs ve yolcu otobüslerinin kullanımına açıldı.
Otobüs - 27.10.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Sarıgül mesajında şu ifadelere yer verdi: "Tarihi bir dönemeçte, milletimizin önüne yepyeni bir yol açmak üzere bugün büyük bir göreve çıkıyorum. Ülkemizi her cephede içine düştüğü ağır buhrandan çıkarıp yeniden şahlandırmak amacıyla Ecevit'imizin barışa ve umuda yolladığı güvercinler gibi baba ocağından askere uğurlanan bir gencin duygularıyla DSP'den ayrılıyorum. Bu yolculuğun zor ve çileli olduğunun naza, bahaneye ve yorgunluğa yer olmadığının bilincindeyim. Bülent Ecevit'in kurduğu DSP'nin ilkeleri ve kendisini ülkesine adamış kadrolar hep kalbimde olacak. İnançlara saygılı laiklik, hakça paylaşım ve ulusal birliğimizin vazgeçilmezliği çerçevesinde seçkinlerin değil halkın Karaoğlan'ı olmanın yüceliğini bilerek yürüyeceğim. DSP Genel Başkanı Önder Aksakal başta olmak üzere, İstanbul İl Başkanımız Sayın Çiğdem Mercan, tüm il ve ilçe başkanlarımız, belediye meclis üyelerimiz, il genel meclisi üyelerimiz ve tüm teşkilatlarda görev alan tüm kardeşlerim beni her zaman bağırlarına bastılar. Onların her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her biri pırıl pırıl olan ve kalpleri Türkiye için atan bu arkadaşlarımla gönül bağımız hiç kuşku yok ki ilelebet devam edecektir. Tüm yurttaşlarıma olduğu gibi özellikle DSP'li kardeşlerime de gönlüm hep açık olacaktır. Yolumuz açık olsun." =================== 4- İETT OTOBÜSÜNDE İĞRENÇ OLAY, ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ Zeki GÜNAL /  İstinye Dereiçi-Kabataş arasında sefer yapan İETT otobüsünde etrafındaki diğer yolculara aldırmadan mastürbasyon yapan şüpheli M.
Otobüs - 27.10.2020
Karabük'te trafiğe kayıtlı 66 bin 893 araç var
Karabük'te trafiğe kayıtlı 66 bin 893 araçtan, 41 bin 125'i otomobil, bin 688'i minibüs, 587'i otobüs, 9 bin 735'i kamyonet, 3 bin 35'i kamyon, 4 bin 558'i motosiklet, 5 bin 911'i traktör, 256'sı da özel amaçlı araç olduğu belirtildi.
Otobüs - 27.10.2020
Balıkesir'de trafiğe kayıtlı araç sayısı 498 bin oldu
TÜİK verilerine göre Eylül ayında trafiğe kaydı yapılan taşıtların %51,7'sini otomobil, %22,6'sını motosiklet, %16,4'ünü kamyonet, %5,1'ini traktör, %2,5'ini kamyon %0,7'sini minibüs, %0,6'sını özel amaçlı taşıtlar ve %0,4'ünü ise otobüs oluşturdu.
Otobüs - 27.10.2020
26 Ekim 2020 Haberleri
26 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Otobüs - 26.10.2020
Türkiye'nin Beyrut Büyükelçiliği önünde toplanan bir grup Ermeni, güvenlik güçlerine saldırdı
Türkiye ve Azerbaycan aleyhinde yaklaşık bir saat slogan attıktan sonra Azerbaycan, Türkiye ve İsrail bayrağını yakan Ermeni grup, daha sonra geldikleri otobüslere binerek bölgeden ayrıldı.
Otobüs - 26.10.2020
Giresun'da silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen şüpheli tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar sonucu il merkezinde durdurulan bir yolcu otobüsünde arama yapıldı.
Otobüs - 26.10.2020
SAĞLIK BAKANI KOCA: İSTANBUL'DAKİ VAKA SAYISI TÜRKİYE'DEKİ VAKA SAYISININ YÜZDE 40'IDIR
Kamera: Feridun AÇIKGÖZ / İstanbul DHA  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul Valiliğine gelerek yerel yöneticilerle bir araya geldi.  Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, İstanbul Valiliğinde kentin yerel yöneticileriyle bir toplantı gerçekleştirdi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, 39 ilçenin belediye başkanı ve Sağlık Bakanlığı yetkililerinin hazır bulunduğu toplantıda, İstanbul'da artış gösteren vaka sayıları ve alınacak tedbirler ele alındı.  Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantı yaklaşık 3 saat sürdü.  Toplantı sonrası açıklama yapan Bakan Koca, "Kritik anlarda söylenecek sözler kısa olmalıdır. Sözlerimi kısa tutmaya çalışacağım Bu açıklamayı, valilik binasında, az önce tamamladığımız toplantının ardından yapıyorum" diyerek şunları kaydetti: "Toplantı; bakan yardımcılarım, sayın valimiz, büyükşehir belediyemizin genel sekreteri, kolluk kuvvetlerimizin amirleri, il sağlık müdürümüz ve İstanbul'un 39 ilçesinin belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleşmiştir. Mücadele ortakları olarak, salgının başlangıcından bu yana, karşılaştığımız en ciddi sorunlardan biri için bir araya geldik. İstanbul, dünyanın en kalabalık kentleri arasında 14. sıradadır. Bu özellik, koronavirüs salgınında, aynı derecede bir zorluk demektir. Virüsün yayılmasına en elverişli yerlerden biriyiz. Uzun süre gösterdiğimiz başarıyı maalesef sürdüremedik. Gelinen nokta, daha kuralcı ve disiplinli olmamızı zorunlu kılmaktadır. İstanbul'da, vaka sayıları, Türkiye genelindeki toplam vaka sayılarının yüzde 40'ına ulaşmıştır. Bu tablo, ülke ortalamasından en az 2 kat endişe vericidir. Risk, mevsim şartları sebebiyle giderek artacaktır. Geçen hafta içinde, son 1 ayın ortalamasına göre; 28 ilçede artış, yüzde 50'nin üzerindedir. 11 ilçede artış oranı yüzde 50-60, 10 ilçede yüzde 60-70 arasında, 7 ilçede ise artış oranı yüzde 70-80 aralığındadır. Artışın öne çıkan nedenlerinden biri, tedbirlerin gevşetilmesi; diğeri ise kış sebebi ile İstanbul'a yoğun dönüşlerdir. İstanbulluların kurallara uyabilmek için baş etmekte en çok zorlandıkları şey elbette kalabalıktır. Bizlerden çözüm beklediğiniz konuların başında, teması kaçınılmaz kılan kalabalık ortamlar olduğunu biliyoruz. Sosyal mesafe kuralının uygulanabilir hale gelmesi, pek çok durumda şartların iyileştirilmesine bağlıdır."   TOPLU TAŞIMA Fahrettin Koca, "Toplu taşıma, pazaryerleri, alışveriş ortamları, çeşitli kent alanları; müdahale bekleyen konulardır. Yaptığımız toplantıda yetkililerle bu sorunları tek tek ele aldık. Nüfusun büyük kısmını oluşturan, riski sabah akşam göğüsleyen, işçi-memur, çalışan kesimin, işe aynı saatte gidip, aynı saatte dönmesinin mümkün mertebe önlenmesini amaçlıyoruz. Kurallara uymanın mümkün olmadığı toplu taşımada risk devam ettikçe, istediğimiz düzeyde başarılı olamayız. Bu sebeple, toplantıda, otobüs, metrobüs, metro ve tramvay seferlerine ek seferler konması, saat düzenlemesi yapılması gündeme getirilmiştir.
Otobüs - 26.10.2020
Bakan Koca'dan salgının İstanbul'daki son durumu ve alınacak önlemlere ilişkin açıklama Açıklaması
İstanbulluların kurallara uyabilmek için baş etmekte en zorlandıkları şey elbette kalabalıktır. Bizlerden çözüm beklediğiniz konuların başında teması kaçınılmaz kılan kalabalık ortamlar olduğunu biliyoruz. Sosyal mesafe kuralının uygulanabilir hale gelmesi, pek çok durumda şartların iyileştirilmesine bağlıdır." Toplu taşıma, pazar yerleri, alışveriş ortamlar, çeşitli kent alanlarının müdahale bekleyen konular olduğunu aktaran Koca, "Yaptığımız toplantıda yetkililer ile bu sorunları tek tek ele aldık. Nüfusun büyük kısmını oluşturan riski sabah akşam göğüsleyen, işçi, memur, çalışan kesimin işe aynı saatte gidip aynı saatte dönmesinin mümkün mertebe önlenmesini amaçlıyoruz. Kurallara uymanın mümkün olmadığı toplu taşımada risk devam ettikçe istediğimiz düzeyde başarılı olamayız. Bu sebeple toplantıda, otobüs, metrobüs, metro ve tramvay seferlerine ek seferler konması, saat düzenlemesi yapılması gündeme getirilmiştir.
Otobüs - 26.10.2020
Erzincan'da koronavirüs tedbirlerine uymayan 23 kişiye para cezası
Erzincan'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında son bir hafta içerisinde kuralları ihlal ettikleri belirlenen 23 kişiye para cezası kesildi. İçişleri Bakanlığınca "Koronavirüs Salgını" konulu ek genelge doğrultusunda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerini sürdüren görevliler, kent merkezinde denetimler gerçekleştirdi. Yaya yoğunluğu olan Fevzipaşa, Halitpaşa, 13 Şubat ile Ordu caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere kent genelindeki banka şubeleri, parklar, otobüs durakları, lokantalar, havalimanı, cami ve çay bahçeleri gibi alanlarda denetim yapan ekipler, tedbirlere uymayanlara ceza yazdı.
Otobüs - 26.10.2020
Sağlık Bakanı Koca: "(İstanbul'da) Otobüs, metrobüs ve tramvay seferlerine ek seferler konulması, saat düzenlemesi yapılması gündeme getirilmiştir."
Sağlık Bakanı Koca: "(İstanbul'da) Otobüs, metrobüs ve tramvay seferlerine ek seferler konulması, saat düzenlemesi yapılması gündeme getirilmiştir.
Otobüs - 26.10.2020
Niğde'de 54 düzensiz göçmen yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Niğde-Adana Otoyolu Eminlik Gişeleri'ndeki uygulama noktasında şüphe üzerine bir otobüsü durdurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Otobüs Haberleri | Otobüs Haber - Haberler - Otobüs haberleri, son dakika otobüs haber ve gelişmeleri burada. Çin?de otobüste kalp krizi geçiren yolcunun yardımına trafik polisi yetişti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 03:46:16. #1.14#
title