Oto Sanayi Sitesindeki Hırsızlık Olayları Polisi Harekete Geçirdi

Oto Sanayi Sitesindeki Hırsızlık Olayları Polisi Harekete Geçirdi

Oto sanayi sitesindeki hırsızlık olayları polisi harekete geçirdi Konya'nın Seydişehir ilçesinde dört iş yerinde meydana gelen hırsızlık olaylarıyla ilgili soruşturma başlatıldıKONYA - Konya'nın Seydişehir oto sanayi sitesinde dört iş yerinde meydana gelen hırsızlık olaylarının ardından...

Oto sanayi sitesindeki hırsızlık olayları polisi harekete geçirdi
Konya'nın Seydişehir ilçesinde dört iş yerinde meydana gelen hırsızlık olaylarıyla ilgili soruşturma başlatıldı

KONYA - Konya'nın Seydişehir oto sanayi sitesinde dört iş yerinde meydana gelen hırsızlık olaylarının ardından polis ekipleri şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.
Edinilen bilgiye göre, gece saatlerinde Seydişehir Yeni Oto Sanayi Sitesinde dört iş yerinden hırsızlık olayı meydana geldi. Kapıları levye ile kırarak içeri giren kimliği belirsiz kişi veya kişiler, bir iş yerinde çelik kasa içerisinde bulunan evrak ve paralar alırken, diğer bir iş yerinden de madeni yağ ve kıymetli yedek parça aldı. Büfe olarak çalışan iki iş yerinde ise bozuk para ve sigaraları çalan şüpheliler kayıplara karıştı. Sabah iş yerine gelen iş yeri sahipleri dükkanlarının soyulduğunu anlayınca hemen polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri, geniş çaplı incelemeler yaparken, hırsızların yakalanması için çalışma başlatıldı.