Otelde Bir Gece Fiyatına 3+1 Havuzlu Villa!

Otelde Bir Gece Fiyatına 3+1 Havuzlu Villa!

Turizm dünyasının yeni fenomeni alternatif konaklama, yaz ayları yaklaştıkça cazibesini artırıyor.

Otelde Bir Gece Fiyatına 3+1 Havuzlu Villa!

Günlük, haftalık ya da aylık olmak üzere esnek zamanlama şartları ve uygun maliyetle kiralanabilen ev, villa ve apartman daireleri HemenKiralik.com'da bulunabiliyor.

Turizm dünyasının yeni fenomeni alternatif konaklama, yaz ayları yaklaştıkça cazibesini artırıyor. Senenin büyük çoğunluğunda boş duran, yaz aylarında da sahiplerinin yoğunluğu nedeniyle gidemedikleri yazlık evler günlük, haftalık ve aylık olarak kiraya verilebiliyor, böylece hem ev sahibi hem de tatilci kazanıyor. Esnek süreli konaklama şartlarıyla ev, villa ya da apartman daireleri HemenKiralik.com'da bulunabiliyor ve hemen kiralanabiliyor. HemenKiralik.com bu yönüyle yaz aylarında alternatif konaklama seçenekleri arayan tatilcilere maliyet açısından çok uygun ve konforlu seçenekleri bir arada sunuyor.

Geceliği 198 TL'ye havuzlu villa!

HemenKiralik.com, geleneksel otel konaklama deneyiminden sıkılan ve hem kendisi hem de ailesi için son derece konforlu şartlara sahip bir villada konaklamak isteyenler için geniş seçenekler sunuyor. Sitede yer alan evler arasında Bodrum'da denize sıfır, 3+1 ve geceliği yalnızca 198 TL tutarındaki bir villa bile bulunuyor. Böylece tatilciler, otele verecekleri paranın daha azına alabildiğine geniş, havuzlu bir villada kalabiliyor, kalan paralarını sosyal faaliyetlere harcayabiliyor.

HemenKiralik.com Kurucu Ortağı Okan Barlas konuyla ilgili şu açıklamayı yapıyor: "Konaklama herkesin tüm sene boyunca çalışıp hayal kurduğu yaz tatillerini planlarken üzerinde en çok düşündüğü adımdır. Hepimiz seyahatlerimizde maliyet açısından kendimize en uygun çözümleri arar, paramızı ve zamanımızı en iyi şekilde kullanmak isteriz. HemenKiralik.com bu ihtiyaca son derece uygun çözümler sunarak yepyeni bir turizm anlayışını seyahat severlerle buluşturuyor."

Daha fazla bilgi için: www.hemenkiralik.com

Kaynak: Bültenler