Otel'de Son Görüntüleri Ortaya Çıktı

Otel'de Son Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sultanahmet'te bir otelde 4 yaşındaki kızını öldürdükten sonra 3.kattan atlayarak intihara teşebbüs eden Nur Ş.ve kızının otele kayıt yaptırırken görüntüleri ortaya çıktı.

Otel'de Son Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sultanahmet'te bir otelde 4 yaşındaki kızını öldürdükten sonra 3. kattan atlayarak intihara teşebbüs eden Nur Ş. ve kızının otele kayıt yaptırırken görüntüleri ortaya çıktı. Otelin güvenlik kamera görüntülerinde anne Nur Ş.'nin kayıt işleriyle uğraşırken kızı Tanya Su Yılmaz'ın ise lobide oyun oynadığı görülüyor.

Otel güvenlik kayıtlarına göre saat 23.30 sıralarında resepsiyona gelen Nur Ş. ve küçük kızının önce kayıt işlemleri yaptıkları görüldü. Anne Nur Ş.'nin geceliği 250 EURO olan oda için işlem yaptırırken kızı Tanya Su Yılmaz'ın otel lobisinde koşarak oyun oynadığı tespit edildi. Bir ara annesinin çağırması üzerine resepsiyona geldiği görülen Tanya Su Yılmaz'ın Nur Ş. ile bir şeyler konuştuğu daha sonra oyun oynamaya devam ettiği görüldü. İşlemlerin ardından bir otel görevlisinin yardımıyla Nur Ş. ile kızının odalarına doğru çıktığı görüldü. - İstanbul / Beşiktas