ÖSS Heyecanı, Velileri Okulda Bayılttı

ÖSS Heyecanı, Velileri Okulda Bayılttı

Bursa'da ÖSS Stresi Okul Bahçesinde Bekleyen Bir Veliyi Hastanelik Etti. Kızının Sınavdan Çıkmasını Bekleyen Anne, Heyecandan Tansiyonu Düşüp Baygınlık Geçirdi. Yere Düşüp Kafasını Çarpan Kadın Yaralanırken, Sınavdan Çıkan Kızı da Endişeli Gözlerle Ambulansa Koştu.

ÖSS Heyecanı, Velileri Okulda Bayılttı

Bursa'da ÖSS stresi okul bahçesinde bekleyen bir veliyi hastanelik etti. Kızının sınavdan çıkmasını bekleyen anne, heyecandan tansiyonu düşüp baygınlık geçirdi. Yere düşüp kafasını çarpan kadın yaralanırken, sınavdan çıkan kızı da endişeli gözlerle ambulansa koştu.

Edinilen bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesi Soğanlı Mahallesi Yusuf Köstem İlköğretim Okulu'nda imtihana giren Ergin Akkuş'u sabah erken saatlerden itibaren annesi Pembe Akkuş da okul bahçesinde beklemeye başladı. Kızının sınavdan çıkma saati yaklaştıkça tansiyonu düşen anne Pembe Akkuş baygınlık geçirdi. Yere düşüp yüzüstü kapaklanan talihsiz kadının yüzü ve burnu kanlar içinde kaldı. Diğer öğrenci velileri tarafından yere yatırılıp ayakları kaldırılan Akkuş için 112 Acil Servis ambulansı çağırıldı.

Olay yerine gelen ambulans ekibi ilk müdahaleyi araç içinde yaptı. Bu esnada polisler ve vatandaşlar da sınavdan çıkanlar arasında yaralı kadının kızını aradı. Bir süre sonra Ergin Akkuş, heyecanlı gözlerle ambulansa gelerek annesiyle buluştu. Hastaneye kaldırılan öğrenci velisinin yüzünde çizikler ve sıyrıklar oluştu.

(İHS-İHS-MEF-Y)

Kaynak: İHA