Osmaniye: Kadirli'deki Husumet Cinayetinin Zanlıları Yakalandı

Osmaniye: Kadirli'deki Husumet Cinayetinin Zanlıları Yakalandı

Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde 5 Kasım 2006 Tarihinde İşlenen Husumet Cinayetinin Zanlıları Olarak Yakalanan 4 Kişiden 2'si Mahkemece Tutuklanırken, 2'si İse Serbest Bırakıldı. Olayla İlgili 2 Kişinin Daha Arama Çalışmalarının Sürdüğü Bildirildi.

Osmaniye: Kadirli'deki Husumet Cinayetinin Zanlıları Yakalandı

Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde 5 Kasım 2006 tarihinde işlenen husumet cinayetinin zanlıları olarak yakalanan 4 kişiden 2'si mahkemece tutuklanırken, 2'si ise serbest bırakıldı. Olayla ilgili 2 kişinin daha arama çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

Osmaniye Emniyet Müdürlüğü Basın ve Protokol Şube Amirliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, 05 Kasım 2006 günü saat 00.50 sıralarında aralarında husumet olduğu gerekçesi ile A.S. adlı şahsın silahlı saldırı sonucu öldürülmesi olayının firari zanlılarından Ö.H., V.K., M.Ç. ve M.İ. adlı şahısların yakalandığı belirtildi. Mahkemeye sevk edilen şahıslardan M.A. ve V.K.'nın tasarlayarak adam öldürme suçundan tutuklandığı, Ö.H. ve M.İ. adlı şahısların ise serbest bırakıldığı bildirildi. Açıklamada olayla ilgili firari şüphelilerden K.Y. ve M.G. adlı şahısların arama çalışmalarının da sürdüğü bildirildi.

Düğünden evine 80 KD 803 plakalı otomobili giderken, aralarında eskiye dayalı husumet olduğu belirtilen şahısların silahlı saldırısı sonucu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan A.S. adlı şahıs, hayatını kaybetmişti. Olay yerinde otomobil içerisinde yapılan incelemelerde 1 adet kurusıkı tabanca, 1 adet 9 mm. çapında Baretta marka tabanca ve 10 gram kubar esrar maddesi bulunmuş. Olayın failleri ise firar etmişlerdi.