Osmaniye'deki orman yangını için seferberlik - Haberler
Haberi Paylaş

Osmaniye'deki orman yangını için seferberlik

İhlas Haber Ajansı / Hasan Ay - Haberler | Yerel

- Osmaniye'deki orman yangını için seferberlik: Söndürme çalışmalarına Yahşihan Belediyesi'nden destek Kırıkkale'nin Yahşihan Belediyesi, Osmaniye'de çıkan orman yangınını söndürme çalışmalarına destek için bir ekip ve itfaiye aracı gönderdi.

- Osmaniye'deki orman yangını için seferberlik: Söndürme çalışmalarına Yahşihan Belediyesi'nden destek

KIRIKKALE - Kırıkkale'nin Yahşihan Belediyesi, Osmaniye'de çıkan orman yangınını söndürme çalışmalarına destek için bir ekip ve itfaiye aracı gönderdi.

Kırıkkale'nin Yahşihan İlçe Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Osmaniye İl AFAD Müdürlüğü emrine bir ekip ve itfaiye aracı görevlendirdi. Ekipler, Osmaniye'de çeşitli bölgelerde çıkan orman yangınını söndürme çalışmalarına destek vermek için yola çıktı.

"Ekiplerimizi seferber etmeye hazırız"

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, "Ülkemizde 42 noktada 21 bölgede yangın devam etmekte. Bugün arkadaşlarımızı Osmaniye İl AFAD Müdürlüğü emrine yolcu ediyoruz. Elimizde ne kadar ekip varsa seferber etmeye hazırız. Bugün bir ekipler Osmaniye'de olmamız söylendi. Seve seve biz ekibimizi Osmaniye'ye yolcu ediyoruz. Allah oradaki arkadaşlarında orman yangınında çalışan arkadaşların da tekerlerine taş değdirmesin. Allah memleketimizin yanında olsun diyorum" ifadesini kullandı.

Osmaniye'deki orman yangını için seferberlik

Osmaniye'deki orman yangını için seferberlik

Osmaniye'deki orman yangını için seferberlik

İhlas Haber Ajansı / Hasan Ay - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title