Osmaniye'de İlk Kez Eğitim Ve Kariyer Fuarı Açıldı

Osmaniye'de İlk Kez Eğitim Ve Kariyer Fuarı Açıldı

20.12.2018 14:33 | Son Güncelleme: 20.12.2018 14:33
Osmaniye'de İlk Kez Eğitim Ve Kariyer Fuarı Açıldı

Eğitim ve Kariyer fuarında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nin yanı sıra 25 üniversite ve Osmaniye'den 20 eğitim kurumu stant açtı.

Osmaniye Belediyesi'nin destekleriyle Osmaniye'de ilk kez düzenlenen Eğitim ve Kariyer Fuarı kapılarını açtı. 2 gün sürecek olan Fuar, Cebeli Bereket Kültür Merkezi'nde Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ve MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş'un katılımıyla başladı.

Fuar kapsamında Osmaniye'ye gelen kendi alanında uzman akademisyenler tarafından kişisel gelişim, kariyer yapmak, sınav kaygısı ve çeşitli konularda verilen eğitimlere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Türkiye'nin değişik üniversiteleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden ve Osmaniye'den fuara katılan eğitim kurumlarının açtığı stantları ziyaret eden Başkan Kadir Kara, Osmaniye'ye gelerek bu eğitim ve kariyer fuarına katkı ve katılımlarından dolayı tüm eğitim kurumlarına teşekkür etti.

Belediye Başkanı Kadir Kara, ;"Gençlerimizin eğitim hayatlarına yön verecek tercihler hakkında sahibi olmaları amacıyla bu etkinliği düzenledik. Şehrimizde ilk defa düzenlenen bu fuarla birlikte gençlerimiz okulların olduğu şehirlere gitmeden burada bilgi ve fikir alışverişinde bulunacaklar. Düzenlediğimiz etkinliklerle gençlerimize destek olmaya devam edeceğiz. Allah nasip ederse önümüzdeki süreçte bu fuarın daha geniş kapsamlı bir şekilde yapılmasını sağlayacağız. Kıymetli gençler, bu fuarın sizler için ve geleceğiniz için hayırlı olmasını diliyorum." Şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Kadir Kara ve MHP İl Başkanı Melih Loş, açılış programı sonrasında fuar kapsamında açılan stantları ziyaret ettiler.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title