Osmaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yeni binasına taşındı
Haberler » Güncel » Haber

Osmaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yeni binasına taşındı

Osmaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yeni binasına taşındı.

Osmaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yeni binasına taşındı

Osmaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yeni binasına taşındı.

5 ay kadar önce yeri 22 bin YTL'ye imar kanunu 18. maddesince alınan 2 katlı Zabıta Müdürlüğü'nün açılışı törenle gerçekleştirildi. Müdürlüğün belediyeye toplam maliyetinin 60 bin YTL'yi bulduğu bildirildi.

Vali Zübeyir Kemelek, Milletvekili Durdu Mehmet Kastal ve Belediye Başkanı Davut Çuhadar tarafından açılışı yapılan Zabıta Müdürlüğü'nün yeni binası hizmete başladı.

Başkan Çuhadar, törende yaptığı konuşmada 650 metrekare alandaki hizmet binasını 22 bin YTL'ye aldıklarını zabıta Müdürlüğü'nün yeni binasında vatandaşlara daha etkin ve verimli hizmet vereceğini kaydetti.

Bu arada konuşmasında belediyenin çalışmaları hakkında da bilgiler veren Başkan Çuhadar, Yaveriye konutları hakkında bilgi verdi.

Bu projenin Türkiye'de örnek gösterilen projelerden bir tanesi olduğuna dikkat çeken Başkan Çuhadar, "Panoramik manzaralı denizi gören yeşiller içerisinde her şeyi olan yeni bir şehri Yaveriye'ye kuruyoruz. Bundan gururluyum mutluyum. Biten konutları gördükçe heyecanlanıyorum. Ve buraya kimi götürdüysem benle aynı heyecanı yaşadığını görüyorum. Burası ilimizin geleceği. Bu yüzden çalışmalarımız ilimizi daha bayındır hale getirmek içindir." diye konuştu.

Başkan Çuhadar'ın konuşmasının ardından Zabıta Müdürlüğü'nün yeni hizmet binasının açılışı yapıldı.

Zabıta Müdürü Hakan Doğan davetlilere binayı gezdirerek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Üçü bayan 51 personeli bulunan Zabıta Müdürlüğü'nün 2 katlı yeni hizmet binasında daha verimli çalışacağı kaydedildi.