Osmaniye Belediyesi'nden Ramazan Temizliği

Osmaniye Belediyesi'nden Ramazan Temizliği

Osmaniye Belediyesi'nden Ramazan Temizliği
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Yerel

Yağışların azalmasıyla kaldırımlarda biriken tozların artması ve yaklaşan Ramazan ayı öncesinde kaldırımlar Osmaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yıkanıyor.

Yağışların azalmasıyla kaldırımlarda biriken tozların artması ve yaklaşan Ramazan ayı öncesinde kaldırımlar Osmaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yıkanıyor. Osmaniye Belediyesi, caddelerde temiz ve hijyenik bir ortamın sağlanması için kaldırımları deterjanlayarak fırçaladıktan sonra tazyikli su ile yıkıyor. Osmaniye Belediye Başkan Yardımcısı Sehavet Arslankurt ve Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Taşdelen Osmaniye’nin en işlek caddelerinden olan Dr. Ahmet Alkan ve Cevdet Sunay caddesindeki çalışmaları yerinde takip etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Sehavet Arslankurt, kaldırım temizleme çalışmalarının Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’nın talimatları ile başladığını ifade ederken, çarşı esnafından da çok sayıda tebrik ve teşekkür adlıklarını kaydetti. Arslankurt, esnafların işlerine engel olmamak ve gündüz yoğun olan trafiğe engel olmamak maksadıyla yıkama işlemlerini gece geç saatlerde gerçekleştirdiklerini söyledi. Yapılan temizlik çalışması ile birlikte caddelerdeki toz oranının azaldığını belirten Belediye Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Taşdelen, cadde ve kaldırım temizleme işlemlerinin önümüzdeki günlerde diğer işlek caddelerde ve gerek duyulması halinde ramazan ayında da devam edeceğini belirtti.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title