Osmaneli Haberleri

Osmaneli haber, Osmaneli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osmaneli - 22.08.2021
Evde karantinada olması gereken şahıs 'karpuz hali'nde gezerken yakalandı
Bilecik'in Osmaneli ilçesi Soğcakpınar köyünde evde karantinada olması gereken bir kişi 'karpuz hali'nde gezerken yakalandı.
Osmaneli - 20.08.2021
Bilecik'in Osmaneli ilçesinde köylerde Kovid-19 aşılama çalışmaları devam ediyor
Bilecik'in Osmaneli ilçesine bağlı köylerde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında aşılama çalışmaları yapılıyor.
Osmaneli - 02.08.2021
Yüksek hızlı tren projesi Karacabey'in değerine değer katacak
Gerçekleşen görüşmede, süreç hakkında muhtar ve vatandaşlar proje yetkilileri tarafından bilgilendirilirken, izlenilecek yol da detaylı olarak vatandaşlara anlatıldı. Karacabey'in 3T vizyonu ile örtüşüyor Bandırma-Bursa-Yenişehir-Osmaneli Yüksek Standartlı Demiryolu Hattı projesinin, Karacabey'in değerine değer katacağını belirten Belediye Başkanı Ali Özkan, "Karacabey'imize değer katacak, büyük bir proje.
Osmaneli - 31.07.2021
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bilecik'te
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Bilecik'e geldi. Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal, İl Jandarma Komutanı Muzaffer Sandal, AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, BEBKA Genel Sekreteri Zeki Durak, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve belediye başkanları ile daire müdürleri tarafından karşılanan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Osmaneli ilçesinde Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından hayata geçirilen projelerin açılış törenine katıldı.
Osmaneli - 30.07.2021
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, orman yangınlarında zarar görenlerin yaralarının sarılacağını açıkladı Açıklaması
Bilecik'in potansiyelini daha fazla ortaya koyacak hizmetler için çalıştıklarını belirten Varank, "Bugün öncelikle Kalkınma Ajansının destekleriyle yaptığımız projelerin açılışını gerçekleştirdik. Osmaneli Belediyesi ile yaptığımız girişimcilikle alakalı projelerin hepsi aslında Türkiye'deki büyükşehir belediyelerinin yapmak istediği, istihdam oluşturan, ekonomi üreten, insan hayatına dokunmasını istedikleri projeler.
Osmaneli - 30.07.2021
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Bilecik'te ziyaretlerde bulundu
Osmaneli ilçesindeki Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından hayata geçirilen projelerin açılış törenine katılan Varank, daha sonra Osmaneli Kadın Girişimciler Kooperatifi Yöresel Ürün Satış Merkezini gezdi.
Osmaneli - 30.07.2021
Son dakika haber! Bakan Varank: Artvin, Rize ve Düzce'de selden etkilenen esnafa 'acil destek kredisi' vereceğiz
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Bilecik'e geldi. Osmaneli ilçesinde, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma (BEBKA) ajansının destekleriyle hayata geçirilen, toplam yatırım bedeli 8,5 milyon lira olan 6 projenin resmi açılışını törenine katılan Bakan Varank, projelerin kadın ve gençler olmak üzere tüm girişimci ile üreticilere hizmet edeceğini söyledi.
title