Osman Sağlam Haberleri

Osman Sağlam haber, Osman Sağlam son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Sağlam - 05.03.2016
Hanönü Kaymakamı Çiğdem'e Veda Yemeği Verildi
Hanönü'nün bozulmamış sosyal dokusu bulunduğunu dile getiren Çiğdem, şöyle konuştu: "Her kaymakamın önem verdiği bir alan vardır, çok ciddi anlamda işler de yaptık, boş durmadık, reklam yapmanın da çok anlamı yok zaten. Sizinle beraber yaptık, tek başıma başardığım bir iş değil. Çatıştayı düzenledik, kütüphanemizi düzenledik, milli eğitimde ciddi işler yaptık. Hakkınızı helal edin, hepinize hayatınızda sağlık, mutluluk, başarılar diliyorum. Benim üstüme düşen ne olursa her zaman kapım açık. Benim mutlu ayrılmama sebebiyet veriyorsunuz, bu da Hanönü'nün güzelliği, Hanönü'nün yardımseverliğidir." Yemeğe Belediye Başkanı Serkan Uçar, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Başçavuş Nuh Uğur, İlçe Emniyet Amiri Ayhan Özen, İlçe Müftüsü Osman Sağlam, İlçe Milli eğitim Müdürü Serkan Demirkıran ile kamu kurum ve kuruluş amirleri muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Osman Sağlam - 02.03.2016
Hanönü'den Umreye Gidenler Uğurlandı
Hanönü Müftülüğünce düzenlenen program dahilinde umreye gidecek 14 kişilik kafile için Hanönü Merkez Camisi önünde tören düzenlendi. Uğurlama töreninde okunan ilahiler ve İlçe Müftüsü Osman Sağlam'ın duasının ardından kutsal topraklara gidecek olan umreciler, yakınlarıyla vedalaştı.
Osman Sağlam - 16.02.2016
Arkadaşına Yardım Ederken Kalp Krizi Geçirdi
Kastamonu İl Müftüsü Osman Aydın'ın kıldırdığı cenaze namazına, Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, Hanönü Müftüsü Osman Sağlam, İl Genel Meclisi üyeleri, kamu kurumlarının yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.
Osman Sağlam - 15.02.2016
Hanönü'de Cami İnşaatı
Hanönü Müftüsü Osman Sağlam, eski olduğu için yıkılan Merkez Camisinin Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Camisi adıyla yeniden yapılmasına başlandığını bildirdi.
Osman Sağlam - 27.01.2016
Yaşlılar Evlerinde Ziyaret Ediliyor
KASTAMONU(AA) - Kastamonu'nun Hanönü ilçesi Müftüsü Osman Sağlam, her hafta bir yaşlı vatandaşı evinde ziyaret ederek sorunlarını dinliyor.
Osman Sağlam - 22.12.2015
Hanönü'de İmam Hatip Ortaokulu Açıldı
İlçe Müftüsü Osman Sağlam da okulu ziyaret ederek, öğrencilere kitap hediye etti.
Osman Sağlam - 11.12.2015
Hanönü'de Din Görevlileri Toplantısı Yapıldı
Hanönü Müftülüğü tarafından din görevlileriyle toplantı düzenlendi.  İlçe Müftüsü Osman Sağlam, toplantının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, toplantıda bir hafta boyunca yapılması gereken konular hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını söyledi.
Osman Sağlam - 02.12.2015
Kıbrıs'tan Şeyh Şaban-ı Veli Camisi'ne Yardım
Hanönü Müftüsü Osman Sağlam, yaptığı açıklamada, ilçede merkez camisinin ihtiyacı karşılamadığı için yıkıldığını, yerine yenisinin yapılması için çalışma başlattıklarını anlattı.
Osman Sağlam - 13.11.2015
Yıkılan Caminin Yerine Şeyh Şaban-ı Veli Camisi Yapılıyor
İlçe Müftüsü Osman Sağlam, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçe merkezinde bulunan eski caminin yıkılarak yenisini inşa etmeye başladıklarını belirtti.
Osman Sağlam - 24.10.2015
Hanönü'de Din Görevlilerine "Samimiyet" Konferansı
Bunu da yapacak olanların öncelikle imamlar olduğunu belirten Öztürk, "Bu uğurda din görevlisinin önüne engeller çıkabilir. Öncelikle dünyayı ellerimizde tutmamız gerekiyor. Bir diğer engel ise makamı, yani mihrabın heybetini koruyamamak" dedi.  Öztürk, günün en büyük sıkıntılarından olan televizyon ve bilgisayar bağımlılıklarının din hizmetindeki verimi azalttığını kaydetti.  Konferansa Kaymakam Adem Karadaş, Müftü Osman Sağlam, din görevlileri ve eşleri katıldı.
Osman Sağlam - 20.10.2015
Hanönü Müftülüğü Çalışmaları
Hanönü Müftüsü Osman Sağlam, ilçede 4 ayrı yerde kadınlara yönelik Kur'an kursu açıldığını bildirdi.
Osman Sağlam - 20.09.2015
Hanönü Belediyesine İş Makinesi Alındı
Belediye hizmet binası önüne getirilen yeni iş makinesinin hayırlı olması için kurban kesildi, İlçe Müftüsü Osman Sağlam dua etti.
Osman Sağlam - 11.09.2015
Hanönü'nde Terör Saldırılarına Tepki Yürüyüşü
Konuşmanın ardından "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" şeklinde slogan atan grup, Şehit Mezarlığına kadar yürüdü. Burada İlçe Müftüsü Osman Sağlam tarafından dua edildikten sonra grup dağıldı.
Osman Sağlam - 24.08.2015
Hanönü'de Cami Yapımı
İlçe Müftüsü Osman Sağlam, törende yaptığı konuşmada, ilçe merkezinde 1959 yılında yapılan ve artık ihtiyaçları karşılamadığı için yıkılan caminin yerine bu camiyi yapacaklarını söyledi.
Osman Sağlam - 29.07.2015
Hanönü'nde Cami Yapımı
Hanönü Müftüsü Osman Sağlam, Merkez Şeyh Şaban-ı Veli Camisi'nin temel kazı çalışmalarına başlandığını bildirdi.
Osman Sağlam - 22.06.2015
Hanönü'de Yaz Kur'an Kursları Açıldı
İlçe Müftüsü Osman Sağlam,  AA muhabirine yaptığı açıklamada, 22 Haziran-21 Ağustos tarihleri arasında "Haydi Çocuklar Kur'an Ayında Kur'an'la Buluşalım" sloganıyla gerçekleştirilen kurslarda Kur'an-ı Kerim'in güzel okunması, namaz, sure ve dualar konusunda eğitim verileceğini söyledi.
Osman Sağlam - 19.06.2015
Yunuslar, Kıyı Balıkçılarının Korkulu Rüyası Oldu
Balıkçı Osman Sağlam ise her yıl yunuslar yüzünden hiç balık avlayamadan tüm ağlarını kaybettiklerini belirterek, test için getirilen cihazlar sayesinde 2 aydır nefes alabildiklerini söyledi.
Osman Sağlam - 21.05.2015
Hanönü'de Kur'an Kursları Kapanış Töreni
İlçe Müftüsü Osman Sağlam, yaptığı konuşmada, ilçede açılan 10 kursta, 250 kişinin eğitim gördüğünü belirterek, kursiyerlerden 170'inin, Kur'an-ı Kerim okumasını öğrendiğini kaydetti.
Osman Sağlam - 28.04.2015
Hanönü'de Köy Konağı Açılışı
Açılış törenine, Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, İlçe Müftüsü Osman Sağlam, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Osman Sağlam - 28.04.2015
Hanönü'de Din Görevlilerine Eğitim
İlçe Müftüsü Osman Sağlam, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığının yaygın din eğitimi kapsamında, din görevlilerinin ve imamların bilgi ve becerilerini geliştirmek, mesleki gelişimine yardımcı olmak amacıyla hizmet içi eğitim kursları düzenlendiğini belirtti.
Osman Sağlam - 19.04.2015
Hanönü'nde Kutlu Doğum Haftası Etkinliği
İlçe Müftüsü Osman Sağlam, yaptığı konuşmada, Kutlu Doğum Haftası'nı bazı etkinliklerle kutlamak için bir araya geldiklerini belirterek "Bu etkinliklerimizde bize desteklerini esirgemeyen Kaymakam Mustan Barış İşler'e ve Belediye Başkanı Serkan Uçar ile değerli halkımıza şükranlarımı sunarım.
Osman Sağlam - 15.04.2015
Kutlu Doğum Haftası
Müftü Osman Sağlam, Atatürk Meydanı'ndaki kermeste yaptığı konuşmada, kermesten elde edilecek gelirin Kur'an kurslarına aktarılacağını belirterek, "Kermes, ilçe esnafı, hayırsever vatandaşlar ve kursiyerlerin katkı ve desteğiyle açıldı.
Osman Sağlam - 08.04.2015
Kastamonu Hanönü'de Müftüler Toplandı
Aydın, toplantının ardından Şeyh Şaban-ı Veli Camisi inşaatıyla ilgili İlçe Müftüsü Osman Sağlam'dan bilgi aldı.
Osman Sağlam - 02.04.2015
Yıkılan Hanönü Merkez Camisi, Yeniden İnşa Edilecek
Hanönü Müftüsü Osman Sağlam, eski olduğu için yıkılan Merkez Camisi'nin yeniden yapılacağını bildirdi.
Osman Sağlam - 07.02.2015
Mardin'de Doktorun Darbedildiği İddiası
İddiaya göre, Ortaköy Mahallesi'ndeki Aile Sağlığı Merkezinde görevli Dr. Osman Sağlam, öğle arasında iğne yaptırmak için gelen hastaya mesai saatleri içinde gelmesini söyledi.
Osman Sağlam - 03.02.2015
Hatay'da Çöpçüler İş Bıraktı
Konuya ilişkin açıklamada bulunan işçilerden Osman Sağlam, şoförler ve temizlik çalışanları olarak grev yapmadıklarını, maaşlarını yatana kadar iş bırakma eylemi kararı aldıklarını söyledi.
Osman Sağlam - 27.11.2014
Hanönü'nde Din Görevlilerine Hizmet İçi Eğitim
İlçe Müftüsü Osman Sağlam, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yaygın din eğitimi kapsamında, din görevlilerinin ve imamların bilgi ve becerilerini geliştirmek, mesleki gelişimine yardımcı olmak amacıyla İlçe Müftülüğü Konferans Salonu'nda hizmet içi eğitim kursları düzenlendiğini belirtti.
Osman Sağlam - 23.11.2014
Ermenek'i Unutamıyor
Karaman'ın Ermenek ilçesindeki bir maden ocağında 2001 yılında meydana gelen göçükte tek başına saatlerce toprak altında kalan ve belinin kırılması nedeniyle tekerlekli sandalyeye mahkum olan Trabzonlu maden işçisi Ali Osman Sağlam, 13 yıl önce yaşadığı faciayı dün gibi hatırlıyor.
Osman Sağlam - 21.10.2014
Hanönü'ne Yeni Spor Salonu
Akbıyık ve Belediye Başkanı Serkan Uçar, daha sonra İlçe Müftüsü Osman Sağlam'ı ziyaret etti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Sağlam Haberleri | Osman Sağlam Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Osman Sağlam haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Sağlam kimdir, hayatı ve biyografisi. Yad-ı Cemil Tezhip Sergisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 15:57:14. #1.14#

title