OSMAN ÇAKMAK HABERLERİ

Osman Çakmak haber, Osman Çakmak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Çakmak - 29.01.2018
Mehmetçik'e Bir Destek de Ampute Milli Takımı'ndan
Şırnak'ta 1997 yılında komando er olarak görev yaparken yol kontrolü sırasında PKK'lı teröristlerin döşediği mayına basması sonucu sol bacağını, dizinin altından kaybeden Ampute Milli Takımı kaptanı Osman Çakmak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin bölgesinde başlattığı harekatın çok önemli olduğunu belirtti.
Osman Çakmak - 18.01.2018
Darüşşifa Koleji, Ampute Milli Takımını Ağırladı
Etkinlikte öğrenciler Ampute Milli Takımı'nın oyuncuları Fatih Şentürk, Rahmi Özcan, Osman Çakmak ve teknik direktör Uğur Özcan ile buluştu.
Osman Çakmak - 18.01.2018
Darüşşifa Koleji, Ampute Milli Takımını Ağırladı
Etkinlikte öğrenciler Ampute Milli Takımı'nın oyuncuları Fatih Şentürk, Rahmi Özcan, Osman Çakmak ve teknik direktör Uğur Özcan ile buluştu.
Osman Çakmak - 16.01.2018
Köylüler, Evlerinde Oluşan Çatlaklar Nedeniyle Tedirgin
Evini 2005 yılında yaptırdığını kaydeden köy sakinlerinden Osman Çakmak da "6 yıl içinde evimizde ciddi derecede çatlak, oturma ve kaymalar oluştu.
Osman Çakmak - 10.01.2018
Ampute Milli Takımı Kahramanları Tsyd Semineri'nde
Ampute Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak da elde ettikleri Avrupa şampiyonluğunun ardından kendilerine vadedilen ödüllerin tamamının verildiğini, evleri ve diğer ödülleri de aldıklarını ifade etti.
Osman Çakmak - 10.01.2018
Tsyd 54. Antalya Semineri
Ampute Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak da elde ettikleri Avrupa şampiyonluğunun ardından kendilerine vadedilen ödüllerin tamamının verildiğini ifade etti.
Osman Çakmak - 10.01.2018
Ampute Futbol Milli Takımı Şampiyonluk Hikayesini Anlattı
54. TSYD Antalya Buluşması'nda ikinci gün 'Tek Ayak, Tek Yürek, Tek Hedef Gururumuz Ampute Futbol Milli Takımı' isimli oturum ile başladı. Oturuma Avrupa Şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımı'ndan Antrenör Uğur Özcan, takım kaptanı Osman Çakmak, futbolcular Rahmi Özcan, Fatih Şentürk, Ömer Güleryüz ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk konuşmacı olarak katıldı.
Osman Çakmak - 07.01.2018
Sarıkamış Şehitleri İçin 50 Bin Kişi Yürüdü
Mehteran takımının seslendirdiği marşlar eşliğinde süren yürüyüşe bakanlar Bak ve Arslan'ın yanı sıra Kars Valisi Rahmi Doğan, çevre illerin valileri, kaymakamlar, Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan İlhan Çıtak, 2017 Avrupa Şampiyonu Ampute Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak, milli cimnastikçiler Tutya Yılmaz ve Ferhat Arıcan, milli atletler Kıvılcım Kaya Salman ve Tayfur Salman ile milli güreşçiler Metehan Başar ve Cenk İldem de katıldı.
Osman Çakmak - 06.01.2018
Ampute Milli Takımı'ndan Tuna'ya Ziyaret
Açıklamaya göre Tuna, ziyarette, kazanılan zafer ve Türkiye'ye yaşattıkları gururdan dolayı takımı bir kez daha tebrik etti. Ziyarette takımın kaptanı Osman Çakmak da "Arkadaşlarımız Ankara Büyükşehir Belediyesinin bu jesti sayesinde ev ve araba sahibi oldu.
Osman Çakmak - 06.01.2018
Şampiyonlar Başkan Tuna'yı Ziyaret Etti
Türkiye'nin ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Avrupa Şampiyonası final maçında İngiltere'yi 2-1 yenerek Avrupa Şampiyonu olan Ampute Mili Takımı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'yı ziyaret etti. Takımın kaptanı Osman Çakmak, Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi'nce alınan karar gereği takıma ve teknik heyete verilen para ödülü ile takım arkadaşlarının ev sahibi olduğunu söyledi.
Osman Çakmak - 03.01.2018
Milli Sporcular Şühedanın İzinde Sarıkamış'ta
Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan İlhan Çıtak, 2017'de Avrupa şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak, milli cimnastikçiler Tutya Yılmaz ve Ferhat Arıcan, milli atletler Kıvılcım Kaya Salman, Tayfur Salman ile milli güreşçiler Metehen Başar ve Cenk İldem ecdadı anmak için Sarıkamış'ta olacak.
Osman Çakmak - 03.01.2018
Milli Sporcular Şühedanın İzinde
Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan İlhan Çıtak, 2017 Avrupa şampiyonu Ampute Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak, milli cimnastikçiler Tutya Yılmaz ve Ferhat Arıcan, milli atletler Kıvılcım Kaya Salman ve Tayfur Salman ile milli güreşçiler Metehan Başar ve Cenk İldem, ecdadı anmak için Sarıkamış'ta olacak.
Osman Çakmak - 26.12.2017
Ampute Futbolun Kaptanı Hedef Büyüttü
Avrupa şampiyonu Ampute Milli Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak, yeni hedeflerinin gelecek yıl Meksika'da düzenlenecek Dünya Kupası'nda şampiyonluk elde etmek olduğunu söyledi.
Osman Çakmak - 19.12.2017
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
Avrupa şampiyonu Milli Ampute Futbol Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasında 3 fotoğraf seçti.
Osman Çakmak - 19.12.2017
Ampute Milli Takımı Kaptanı Osman Çakmak, Gençlerle Buluşacak
Avrupa şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak'ın gençlerle bir araya gelip başarıya giden yolu anlatması için çalışma yapılıyor.
Osman Çakmak - 18.12.2017
Ampute Milli Takım Kaptanına Coşkulu Karşılama
Avrupa şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak, memleketi Tokat'ın Zile ilçesinde coşkuyla karşılandı.
Osman Çakmak - 18.12.2017
Ampute Milli Takım Kaptanı Çakmak, Memleketi Zile'de
İSTANBUL'da EAFF Avrupa Ampute Şampiyonasında İngiltere'yi 2-1 yenerek Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli Takımı takım kaptanı Osman Çakmak memleketi Tokat'ın Zile ilçesini ziyaret etti.
Osman Çakmak - 05.12.2017
Fetö "Ayetle" Himmet Toplamış
Tokat Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY'nin iş adamlarına yönelik soruşturma kapsamında 9'u tutuklu 11 sanık hakkında 356 sayfalık iddianame hazırlandı. Tutuklu sanıklar Kadir Yüksel, Mehmet Samur, Hasan Urhan, Osman Çakmak, Namık Murat Anaç, Hacı Murat Gürpınar, Fatih Kırcaer, Erhan Karaaslan ve Sadık Ekici ile tutuksuz yargılanan Salih T.
Osman Çakmak - 04.12.2017
Dha Ankara- Cumhurbaşkanı Erdoğan : Sermaye Hareketlerinin Sınırlandırılmasıyla İlgili Bir...
"Asıl önemli olan engelli veya engelsiz olmak değil, insan olmaktır, adem olmaktırö diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti: "İyiliği gösterişte, adaleti yollarda, sevgiyi sosyal medyada arayanlar, elbette medeniyetimizin bu derin sırrına eremezler. Biz, geçtiğimiz 15 yılda, 'önce insan' diyerek, iyilikte ve hayırda yarışmanın faziletine inanarak, adeta ilmek ilmek örerek bir sosyal devlet inşa ettik. İktidarlarımız döneminde, engellilerimize, çocuklarımıza, kadınlarımıza, yaşlılarımıza, gariplerimize, şehit yakınlarımıza, gazilerimize, tüm ihtiyaç sahiplerimize hizmet için 235 milyar liralık bir kaynak kullandık. Tarihimize ve kültürümüze sahip çıkarken, milletimizi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkartmanın mücadelesini verirken, işte bu şekilde gönül medeniyetimizi de ihya etmenin gayreti içinde olduk." "ÖNEMLİ OLAN; ENGELLERİNİN NE OLDUĞU DEĞİL, BU KARDEŞLERİMİZE NASIL BAKTIĞIMIZDIR" Görememenin, duyamamanın, konuşamamanın, yürüyememenin ve algılayamamanın bir eksiklik olmadığını; yarın kimin hangi engellerle yaşamak zorunda kalacağının bilinmediğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, her engellinin doğuştan bir engelle doğmadığına değinerek, "Kimi merhum Aşık Veysel gibi hastalık sebebiyle, kimi Ampute Milli Takımımızın kaptanı Osman Çakmak kardeşimiz gibi terörle mücadele sırasında, kimi iş veya trafik kazasında, kimi başka sebeplerle daha sonradan engelli olabilir" sözlerine yer verdi.
Osman Çakmak - 04.12.2017
Engelleri Aşanlar 2017" Programı
İşin özüne baktığımızda önce kendimize şu soruyu sormamız gerekir. Görememek, duyamamak, konuşamamak, yürüyememek, algılayamamak bir eksiklik midir? Asla, değildir. Şimdi bazı tespitler yapıyorum. Işığı kapattığımızda biz de göremeyiz, duvarları yalıtılmış bir odaya girdiğimizde biz de duyamayız, yabancı bir ülkeye gittiğimizde biz de lal oluruz, ayaklarımız uyuştuğunda biz de yürüyemeyiz. Uykuya daldığımızda biz de çevremizde irtibatımızı kaybederiz. Daha da önemlisi yarın hangimizin bu engellerle sürekli yaşamak zorunda kalmayacağının garantisi var mıdır?" "Meselelerin çözümünü kendi medeniyetimizde, tarihimizde arayacağız" Her engellinin doğuştan bir engelle dünyaya gelmediğine işaret eden Erdoğan, kiminin Aşık Veysel gibi hastalık sebebiyle, kiminin Ampüte Milli Takım Kaptanı Osman Çakmak gibi terörle mücadele sırasında, kiminin iş veya trafik kazasında kiminin de başka sebeplerle daha sonradan engelli olabildiğini söyledi.
Osman Çakmak - 03.12.2017
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Ampute Milli Takımı oyuncuları Osman Çakmak, Barış Telli ve Ömer Güleryüz de halı saha maçında forma giydi.
Osman Çakmak - 02.12.2017
MHP'den Anlamlı Ziyaret
MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ve yönetim kurulu üyeleri, Ampute Futbol Süper Ligi'nde, TSK Rehabilitasyon Merkezi ile İstanbul Özürlüler maçı öncesi takım kaptanı Osman Çakmak'a plaket verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Çakmak Haberleri | Osman Çakmak Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Osman Çakmak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Çakmak kimdir, hayatı ve biyografisi. Ampute Milli Takımı İtalya'da Şampiyon Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 14:32:01. #1.16#
title