OSMAN ÇAKMAK HABERLERİ

Osman Çakmak haber, Osman Çakmak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Çakmak - 06.11.2018
Dünya İkincisi Ampute Milli Takımı Yurda Döndü -2
Ömer Güleryüz: "En büyük hedefimiz şampiyonluktu"Uğur Özcan: "Şampiyonluk için söz vermiştik ama olmadı"Barış Telli: "Dün bir yıkım yaşadık, ağlamaktan sabah edemedim"Osman Çakmak: "Olmayınca olmuyor" Olgucan KALKAN - Doğanay YAVUZ / İSTANBUL - Dünya Kupası finalinde penaltı atışları...
Osman Çakmak - 06.11.2018
Dünya İkincisi Ampute Milli Takımı Yurda Döndü -1
Ömer Güleryüz: "En büyük hedefimiz şampiyonluktu"Uğur Özcan: "Şampiyonluk için söz vermiştik ama olmadı"Barış Telli: "Dün bir yıkım yaşadık, ağlamaktan sabah edemedim"Osman Çakmak: "Olmayınca olmuyor" Olgucan KALKAN - Doğanay YAVUZ / İSTANBUL - Dünya Kupası finalinde penaltı atışları...
Osman Çakmak - 06.11.2018
Dünya İkincisi Milli Futbolcular Yurda Döndü
İl Emniyet Müdür Yardımcısı ve Çevik Kuvvet Sorumlu Şube Müdürü Muharrem Yazgan da millilere çiçek hediye ettikten sonra kaptan Osman Çakmak'ın kafasına çevik kuvvet şapkası taktı.
Osman Çakmak - 06.11.2018
Dünya İkincisi Ampute Milli Takımı Yurda Döndü
Ömer Güleryüz: "En büyük hedefimiz şampiyonluktu"Uğur Özcan: "Şampiyonluk için söz vermiştik ama olmadı"Barış Telli: "Dün bir yıkım yaşadık, ağlamaktan sabah edemedim"Osman Çakmak: "Olmayınca olmuyor"Olgucan KALKAN - Doğanay YAVUZ / İSTANBUL Dünya Kupası finalinde penaltı atışları...
Osman Çakmak - 06.11.2018
Dünya İkincisi Ampute Milli Takımı Yurda Döndü
Ömer Güleryüz: "En büyük hedefimiz şampiyonluktu"Uğur Özcan: "Şampiyonluk için söz vermiştik ama olmadı"Barış Telli: "Dün bir yıkım yaşadık, ağlamaktan sabah edemedim"Osman Çakmak: "Olmayınca olmuyor"Olgucan KALKAN - Doğanay YAVUZ / İSTANBUL - Dünya Kupası finalinde penaltı atışları...
Osman Çakmak - 06.11.2018
Osman Çakmak: "İnşallah 2022'de Şampiyon Olacağız"
Ampute Milli Takımı Kaptanı Osman Çakmak, havalimanında konuştu.
Osman Çakmak - 06.11.2018
Ampute Milli Takımı'na Coşkulu Karşılama
Meksika'da düzenlenen Dünya Kupası'nda finale yükselen ve Dünya ikincisi olarak ülkeye geri dönen Ampute Milli Takımı, Atatürk Havalimanı'nda coşkulu bir şekilde karşılandı. Havaalanına gelen federasyon yetkilileri, sporcuların aileleri ve yüzlerce taraftar, coşkulu bir karşılamayla Ampute Milli Takımı'na destek verdi. İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Muharrem Yazgan, Kaptan Osman Çakmak'a çiçek ve bazı hediyeler takdim etti.
Osman Çakmak - 06.11.2018
Erdoğan: Senin Hayatın Zaten Bu Tür Meşru Olmayan Resmi Olmayan Yollarda Geçti (2)
"ARTIK PSİKİYATRİST Mİ OLUR PSİKOLOG MU OLUR NÖROLOG MU OLUR YOKSA PENSİLVANYA'DAKİ ŞARLATAN MI OLUR ..." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gece gündüz çalışıyoruz. Ana muhalefet partisinin gerçekten çapsız, kalitesiz, kifayetsiz, içi de altı da boş siyaset tarzı ülkemizin en büyük handikabıdır. Halbuki insan siyaset arenasına çıktığında en büyük alternatifi olarak şöyle az çok ele gelecek, mücadele etmesi tat ve heyecan verecek bir rakip görmek istiyor. Eğer güçlü muhalefet yoksa o zaman demokrasi güç bulamaz. Bizim karşımıza da çıka çıka CHP ve onun başındaki Kılıçdaroğlu gibi bir avane çıktı. Tabii Rabbimizin hikmetinden sual olmaz. Belki de hakkımızda böyle hayırlısı. Ama inanın ülkemiz ve milletimiz adına üzülüyoruz. Nasıl üzülmeyelim ki. Bu zat geçen perşembe günü bir televizyon programının canlı yayına katılıyor, orada epeyce bir esip gürlüyor ama söylediği şeylerin aslı astarı yok. Mesela, CHP'nin belediyecilikte başarılarını anlatırken Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı'nı örnek veriyor. Bu Belediye Başkanı'nın, Muğla'nın tüm ilçelerinde okul yaptırdığını, her yeri ana sınıfları, kreşlerle donattığını söylüyor. 'Araştırın, gerçekten böyle bir şey var mı?' dedim. Arkadaşlar araştırdılar, aradılar, taradılar, sordular, soruşturdular, Büyükşehir Belediyesinin Muğla'da yaptırdığı tek bir okul dahi bulamadılar. Hatta Muğla'nın yerel basını da seferber olmuş, onlar da epeyce aramışlar. Fakat sözü edilen eserlerden hiçbirini ortaya çıkartamamışlar. Hani birkaç okulu, tüm ilçeler diye söylersiniz, mübalağa etmiş der geçeriz. Ancak hiç olmayan bir şeyi dakikalarca ballandıra ballandıra anlatmanın adı nedir, doğrusu biz bilmiyoruz. Konuyu erbabına havale ediyoruz, artık psikiyatrist mi olur psikolog mu olur nörolog mu olur yoksa Pensilvanya'daki şarlatan mı olur, orasını kendileri bilir. Sorunu çözecek birisini bulup bu işi bir neticeye bağlarlar herhalde. Bu zatın yalanlarını, palavralarını ortaya dökmekten, mahkeme önünde hesaplaşıp, tazminat almaktan yoruldum. Sadece bu örnek, değil önümüzdeki mahalli iradeler seçimlerinde CHP'li belediyeler tarafından yönetilen şehirlerde yaşayan halkımızı, maruz kaldıkları zulümden kurtarma sorumluluğumuzu göstermeye yeterlidir" diye konuştu.  "12 KASIM'DA BAŞVURULAR SONA ERECEK" Erdoğan, "AK Parti olarak dün itibariyle belediye başkan adaylıkları için başvuruları almaya başladık.  12 Kasım'da adaylık başvurularının parti programı çerçevesinde sona erecek" dedi.  "OSMAN ÜZÜLME. FUTBOLDA GALİBİYET, MAĞLUBİYET, BERABERLİK DE HAK"  Erdoğan, Dünya Kupası'nda Ampute Milli Futbol Takımı'nın penaltı atışları sonucunda dünya ikincisi olduğunu hatırlatıp, Takım Kaptanı gazi Osman Çakmak'ın bundan dolayı çok üzüldüğünü sözlerine ekleyerek, "Osman üzülme.
Osman Çakmak - 06.11.2018
Erdoğan: Senin Hayatın Zaten Bu Tür Meşru Olmayan Resmi Olmayan Yollarda Geçti (2)
"ARTIK PSİKİYATRİST Mİ OLUR PSİKOLOG MU OLUR NÖROLOG MU OLUR YOKSA PENSİLVANYA'DAKİ ŞARLATAN MI OLUR ..." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gece gündüz çalışıyoruz. Ana muhalefet partisinin gerçekten çapsız, kalitesiz, kifayetsiz, içi de altı da boş siyaset tarzı ülkemizin en büyük handikabıdır. Halbuki insan siyaset arenasına çıktığında en büyük alternatifi olarak şöyle az çok ele gelecek, mücadele etmesi tat ve heyecan verecek bir rakip görmek istiyor. Eğer güçlü muhalefet yoksa o zaman demokrasi güç bulamaz. Bizim karşımıza da çıka çıka CHP ve onun başındaki Kılıçdaroğlu gibi bir avane çıktı. Tabii Rabbimizin hikmetinden sual olmaz. Belki de hakkımızda böyle hayırlısı. Ama inanın ülkemiz ve milletimiz adına üzülüyoruz. Nasıl üzülmeyelim ki. Bu zat geçen perşembe günü bir televizyon programının canlı yayına katılıyor, orada epeyce bir esip gürlüyor ama söylediği şeylerin aslı astarı yok. Mesela, CHP'nin belediyecilikte başarılarını anlatırken Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı'nı örnek veriyor. Bu Belediye Başkanı'nın, Muğla'nın tüm ilçelerinde okul yaptırdığını, her yeri ana sınıfları, kreşlerle donattığını söylüyor. 'Araştırın, gerçekten böyle bir şey var mı?' dedim. Arkadaşlar araştırdılar, aradılar, taradılar, sordular, soruşturdular, Büyükşehir Belediyesinin Muğla'da yaptırdığı tek bir okul dahi bulamadılar. Hatta Muğla'nın yerel basını da seferber olmuş, onlar da epeyce aramışlar. Fakat sözü edilen eserlerden hiçbirini ortaya çıkartamamışlar. Hani birkaç okulu, tüm ilçeler diye söylersiniz, mübalağa etmiş der geçeriz. Ancak hiç olmayan bir şeyi dakikalarca ballandıra ballandıra anlatmanın adı nedir, doğrusu biz bilmiyoruz. Konuyu erbabına havale ediyoruz, artık psikiyatrist mi olur psikolog mu olur nörolog mu olur yoksa Pensilvanya'daki şarlatan mı olur, orasını kendileri bilir. Sorunu çözecek birisini bulup bu işi bir neticeye bağlarlar herhalde. Bu zatın yalanlarını, palavralarını ortaya dökmekten, mahkeme önünde hesaplaşıp, tazminat almaktan yoruldum. Sadece bu örnek, değil önümüzdeki mahalli iradeler seçimlerinde CHP'li belediyeler tarafından yönetilen şehirlerde yaşayan halkımızı, maruz kaldıkları zulümden kurtarma sorumluluğumuzu göstermeye yeterlidir" diye konuştu.  "12 KASIM'DA BAŞVURULAR SONA ERECEK"  Erdoğan, "AK Parti olarak dün itibariyle belediye başkan adaylıkları için başvuruları almaya başladık.  12 Kasım'da adaylık başvurularının parti programı çerçevesinde sona erecek" dedi.  "OSMAN ÜZÜLME. FUTBOLDA GALİBİYET, MAĞLUBİYET, BERABERLİK DE HAK"  Erdoğan, Dünya Kupası'nda Ampute Milli Futbol Takımı'nın penaltı atışları sonucunda dünya ikincisi olduğunu hatırlatıp, Takım Kaptanı gazi Osman Çakmak'ın bundan dolayı çok üzüldüğünü sözlerine ekleyerek, "Osman üzülme.
Osman Çakmak - 05.11.2018
Ampute Futbol Milli Takımı Dünya İkincisi
Türkiye'de Barış Telli, Muhammet Yeğen, Fatih Şentürk ve Rahmi Özcan, penaltı atışlarını gole çevirdi. Ay yıldızlı ekipte kaptan Osman Çakmak 5.
Osman Çakmak - 24.10.2018
Ampute Milliler Yeni Başarılar İçin Meksika'ya Gidiyor
Takım kaptanı Osman Çakmak ise dünya kupası mücadelelerine çok iyi motive olduklarını dile getirdi.
Osman Çakmak - 05.10.2018
Avrupa Şampiyonu Ampute Milli Takımından Başkan Kocadon'a Ziyaret
Ziyarete Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Teknik Kurul Başkanı Ahmet Yılmaz, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, ilçe müdürü Fatih Uzunlulu, Ampute Futbol Milli Takımı Kaptanı Osman Çakmak, futbolculardan Feyyaz Gözaçık ve Rahmi Özcan ile Teknik Direktör Uğur Özcan katıldı.
Osman Çakmak - 03.10.2018
Ampute Milli Takımı Gençlerle Buluştu
Takım kaptanı Osman Çakmak da gençlerle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Osman Çakmak - 26.09.2018
O Kupa Meksika'dan Türkiye'ye Gelecek"
"Cumhurbaşkanımıza ve şehit ailelerimize sözümüz var" 5 Kasım'da Türkiye'ye Dünya Kupası ile dönmek istediklerini belirten Özcan, şöyle konuştu: "2017'de kazandığımız Avrupa Şampiyonu apoletimiz var. Bu apoleti daha yukarı taşımak için çaba göstereceğiz. İnşallah o kupa Meksika'dan Türkiye'ye gelecek. Gelmek de zorunda. Takımıma güveniyorum. Herkes ne kadar iyiyse bizim takımımız bir tık daha iyi. Allah izin verirse o kupa Türkiye'ye gelecek ve gelmek zorunda. Çünkü Cumhurbaşkanımıza ve şehit ailelerimize verilmiş sözümüz var. Dünya kupasını şehit ailelerimize ve Cumhurbaşkanımıza armağan etmek istiyoruz." Kaptan Osman: "Bileğimizi bükebilecek kimse yok" Takım kaptanı Osman Çakmak ise Avrupa şampiyonluğu ile çıtayı yükselttiklerini ifade ederek, "Takım olarak çok iyi bir konumdayız.
Osman Çakmak - 14.09.2018
Dha Yurt Bülteni 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------ Alaeddin Çetinel- Yeşim Çetinel'den görüntü Alaeddin Çetinel- Yeşim Çetinel'in kedi beslemesi Yakın plan detay Röp: Alaeddin Çetinel Detay Haber- Kamera: Levent YENİGÜN/KEMER(Antalya), ================ KÖROĞLU FESTİVALİ'NDE NECATİ ŞAŞMAZ İZDİHAMI BOLU'da, 6'ncısı düzenlenen Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ve Ampute Milli Takımı'nın da katılımıyla başladı. Vatandaşların Necati Şaşmaz'a karşı ilgisi nedeniyle yaşanan izdihamı önlemek için zabıta ekipleri el ele tutuşarak etten duvar ördü.  Bolu Belediyesi tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen ve 3 gün boyunca sürecek olan Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali, ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ve Ampute Milli Takımı oyuncularının katılımıyla Demokrasi Meydanı'nda yakılan festival ateşiyle başladı. Festival ateşini Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Ampute Milli Takımı kaptanı Osman Çakmak ve Türki Cumhuriyetlerin büyükelçileri yaktı.
Osman Çakmak - 14.09.2018
Köroğlu Festivali'nde Necati Şaşmaz İzdihamı
Bolu Belediyesi tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen ve 3 gün boyunca sürecek olan Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali, ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ve Ampute Milli Takımı oyuncularının katılımıyla Demokrasi Meydanı'nda yakılan festival ateşiyle başladı. Festival ateşini Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Ampute Milli Takımı kaptanı Osman Çakmak ve Türki Cumhuriyetlerin büyükelçileri yaktı.
Osman Çakmak - 30.08.2018
Bursa'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Gazi Osman Çakmak yönetimindeki 16 H 6337 plakalı otomobil, Selçuk Mahallesi'nde İlker Terzi'nin (22) kullandığı elektrikli bisikletle çarpıştı.
Osman Çakmak - 25.07.2018
Ampute Milli Takımı, Gölcük Tabiat Parkı'nda Moral Depoladı
Bolu'nun Karacasu Beldesi'nin Hamam Çayırı mevkiinde bulunan antrenman sahasında çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdüren Avrupa şampiyonu ve dünya üçüncüsü Ampute Milli Futbol Takımı, Bolu Belediyesi'nin organizasyonuyla Gölcük Tabiat Parkı'nı gezdi. Tabiat Parkı'nda bulunan restoranda yemek yiyen teknik heyet ve sporcular, daha sonra doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı'ndaki gölün etrafında tur attı. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Milli takımı Antrenörü Uğur Özcan, Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı'nın da katılımıyla gerçekleşen etkinlik kapsamında sporculara belediye tarafından çeşitli hediyeler verildi. Milli takım adına kaptan Osman Çakmak da Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'a tüm futbolcuların imzasının bulunduğu milli formayı hediye etti.
Osman Çakmak - 25.07.2018
Ampute Milli Futbol Takımı, Tabiat Parkını Gezdi
Ampute Milli Futbol Takımı'nın Türkiye'nin gururu olduğunu da dile getiren Yılmaz, şunları söyledi: "Avrupa şampiyonu olarak bize dünyada çok önemli bir itibar sağlamış ekibimiz misafirimiz. Kamplarını burada yapıyorlar. Amaçları ise dünya şampiyonu olmak. Böyle bir ekibi misafir etmenin onurunu yaşadık. Kaptanımızla yaptığımız görüşmeler sonucunda kamp süresini arttırdık. Şu an kaptanımız burada bir kamp daha yapmak istiyor. Ben de imkanlarımız ölçüsünde spora her türlü desteği vermek durumundayız. Türkiye'nin gururu olan göğsümüzü kabartan ve hemen hemen her biri bir kahraman olan sporcularımızı, futbolcularımızı Bolu'da ağırlamak şerefini bize bahşettikleri için başta kaptanımız olmak üzere hocamız ve idarecilerimize çok teşekkür ediyorum. Onlar bizim gönlümüzün kahramanlarıdır." "Kupayı başkanımıza getireceğiz" Takım Kaptanı Osman Çakmak ise 2002 yılı sonrası engellilere verilen destek ve ampute futbol takımının kurulması sonrasında çok güzel başarılar elde ettiklerini belirterek, şunları söyledi: "Sayın başkanımızın bizi Bolu'ya davet etmesi 'Kampınız burada olursa çok mutlu oluruz.
Osman Çakmak - 24.07.2018
Vali Baruş, Ampute Milli Takımını Ziyaret Etti
Milli Takım Kaptanı Osman Çakmak'ın nezdinde tüm futbolculara ülke olarak güvendiklerini kaydeden Baruş, "Sizler milletimizin gözbebeğisiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Çakmak Haberleri | Osman Çakmak Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Osman Çakmak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Çakmak kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Kasapoğlu, Ampute Milli Takımı'nı Kabul Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 08:12:41. #1.15#
title