Osman Bilici Haberleri

Osman Bilici haber, Osman Bilici son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Bilici - 30.05.2019
Kozluk'ta muhtaç ve yetimler yararına konser verdi
Konseri, Kaymakam Osman Bilici, İlçe Müftüsü Hasan Serçe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, Tarım İlçe Müdürü İsmail Sağlam ve vatandaşlar izledi.
Osman Bilici - 29.05.2019
Kozluk'ta iftar programı
Kozluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen iftar programına, Vali Hulusi Şahin, Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, İlçe Emniyet Müdürü Hayrullah Altıparmak, kurum müdürleri, çok sayıda şehit yakını, gazi ile güvenlik korucuları katıldı.
Osman Bilici - 21.05.2019
Kozluk Projelerle Güzelleşecek
Ataç, çalışmalarına destek sunan Kaymakam Osman Bilici'ye teşekkür etti.
Osman Bilici - 10.05.2019
Trafik Haftası
İlçe Jandarma Komutanlığınca Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası dolaysıyla düzenlenen programa, Kaymakamı Osman Bilici, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Selim Kasacı, kurum amirleri ve davetliler katıldı.
Osman Bilici - 03.04.2019
Kozluk'ta Otizmli Çocuklara Özel Sınıf
Batman'ın Kozluk ilçesindeki Selahaddin Eyyubi İlkokulunda eğitim gören otizmli çocuklar için özel sınıf oluşturuldu.
Osman Bilici - 08.02.2019
Şehit Yakınlarından Kozluk Kaymakamı Bilici'ye Ziyaret
Batman il merkezi ile Sason ve Kozluk ilçelerinde faaliyet gösteren şehit yakınları ve gaziler dernek başkanları ile yönetiminden oluşan heyet Kozluk Kaymakamı Osman Bilici'yi makamında ziyaret etti.
Osman Bilici - 13.01.2019
Mehmetçik Teröristlere Geçit Vermiyor
"Aslanlar gibi Türk bayrağını dalgalandırıyorlar" Batman Valisi Hulusi Şahin, beraberinde Kozluk Kaymakamı Osman Bilici ve İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar ile moral amacıyla ziyaret ettiği karakoldaki mevzilere inerek, nöbet tutan askerlerle sohbet etti.
Osman Bilici - 10.01.2019
Kozluk'ta Başarılı Eğitimciler Ödüllendirildi
Kozluk ilçesinde Kaymakam Osman Bilici tarafından çalışmalarında fark yaratan başarılı eğitimciler ödüllendirildi.
Osman Bilici - 10.01.2019
Kozluk'ta Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı
Kaymakam Osman Bilici, hükümet konağında düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, son 2 yılda ilçede gerçekleştirilen 42 operasyonda 10 kilo 218 gram esrar ile uyuşturucu nitelikte hap ele geçirildiğini söyledi.
Osman Bilici - 30.12.2018
Vali Şahin'den Üs Bölgesindeki Askerlere Ziyaret
Ziyaretler sırasında Şahin'e Sason Kaymakamı Abdullah Özadalı, Kozluk Kaymakamı Osman Bilici ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Bakçepınar eşlik etti.
Osman Bilici - 28.12.2018
Batman'da Muhtarlar Toplantısı
Batman'ın Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, ilçe merkezi ve ilçeye bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.
Osman Bilici - 25.12.2018
Türk Kızılayından Öğrencilere Yardım
Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, Türk Kızılayı Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Özer ve Türk Kızılayı Doğu Anadolu Bölge Afet Yönetim Merkezi Müdürü Baran Akar, ziyaret ettikleri Çevrecik Köyü İlkokulunda öğrencilere mont, kazak ve çorap hediye etti.
Osman Bilici - 30.11.2018
Erzen Antik Kenti Turizme Kazandırılacak
Kozluk Kaymakamı Osman Bilici AA muhabirine, ilçe merkezine Oyuktaş Köyu Yeşilyurt mezrasında yer alan ve halk arasında "Golemasiye" olarak bilinen Erzen Antik Kenti ve Balıklı Göl'ünün Kültür ve Turizm Bakanlığı Diyarbakır Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu'nun 2009 yılında sit alanı ilan edildiğini söyledi.
Osman Bilici - 27.11.2018
Kozluk'ta 35 Bin Fıstık Fidanı Dağıtıldı
Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, yaptığı konuşmada, çiftçiye yüzde 70 hibe ile dağıtılan fidan sayesinde fıstıkçılığın gelişeceğini söyledi.
Osman Bilici - 11.11.2018
Vali Şahin, Sason ve Gercüş'ü Ziyaret Etti
Şahin, Sason'u ziyaretinde Kaymakam Osman Bilici ve Belediye Başkanı Cuma Uçar ile bir araya gelerek, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Osman Bilici - 11.11.2018
Vali Şahin, Sason ve Gercüş'ü Ziyaret Etti
Şahin, Sason'u ziyaretinde Kaymakam Osman Bilici ve Belediye Başkanı Cuma Uçar ile bir araya gelerek, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Osman Bilici - 31.10.2018
Batman Valisi Ahmet Deniz'den Veda Ziyaretleri
Veda ziyaretleri kapsamında Kozlukta Kaymakamı Osman Bilici ve kamu kurum müdür ve personelleriyle vedalaşan Deniz, daha sonra Belediye Başkanı Veysi Işık'ı makamında ziyaret etti.
Osman Bilici - 18.10.2018
Kozluk'ta Taşımalı Eğitim Toplantısı
Kozluk Kaymakamı Osman Bilici başkanlığında Hükümet Konağı konferans salonunda yapılan toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, İlçe Jandarma Komutanı Selim Kasacı, İlçe Emniyet Müdürü Hayrullah Altıparmak, trafik ekipleri, taşıma yapılan okulların müdürleri ile servis sürücüleri katıldı.
Osman Bilici - 13.09.2018
Küçükelmalı Tabiat Parkı Yatırımlarla Canlanacak
Eskişehir'den arkadaşıyla gelerek göl kenarında çadır kurup konaklayan 22 yaşındaki Osman Bilici de gündüzün yanı sıra gece de ortamın mükemmel olduğunu vurgulayarak, "İki arkadaş kafa dinlemek için geliyoruz.
Osman Bilici - 11.09.2018
Kozluk'ta Üreticilere Çilek Fidesi Dağıtıldı
Kaymakam Osman Bilici, yaptığı konuşmada, Kozluk ilçesine bağlı Taşlıdere, Kaletepe, Ziyaret ve Çevrecik köylerindeki 45 çiftçiye 675 bin çilek fidesi dağıtılacağını söyledi.
Osman Bilici - 25.05.2018
Batman Valisi Deniz, Yaralı Güvenlik Korucusu Ziyaret Etti
Batman Valisi Ahmet Deniz, önceki gün Kozluk ilçesine bağlı Yedibölük-Bölükkonak mevkisinde terör örgütü PKK mensuplarınca önceden yola tuzaklanan uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcının menfez ve yol kontrolü yapan güvenlik korucularının yaya olarak geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu yaralanan güvenlik korucusu Muhammed Gülşah'ı evinde ziyaret etti. Kozluk ilçesinde gerçekleşen ziyaret sırasında Vali Deniz'e, İlçe Kaymakamı Osman Bilici ile Alay Komutanı Mustafa Bakçepınar da eşlik etti.
Osman Bilici - 15.05.2018
Batman-İstanbul'lu Mimar Vatansever'in Desteği ile Depo Kütüphaneye Çevrildi
Kozluk ilçesi Taşlıdere Köyü Doğancık mezrasındaki 5 derslikli ilkokulun idareci ve öğretmenlerinin sosyal medyadan duyurduğu 'Kütüphane' ihtiyacına İstanbul'da yaşayan mimar Semra Vatansever ses verdi. Okul müdürü ve öğretmenleriyle iletişime geçen mimar Vatansever, yaklaşık 20 bin liralık destek ile okul içerisinde yer alan ve depo olarak kullanılan eski yapının kütüphaneye çevrilmesine katkı sundu. Eski yapının kapı-pencereleri yapıldı, dışı boyandı. Kozluk Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün destekleriyle de kütüphanenin içi kitaplarla donatıldı. Adının verildiği kütüphanenin açılışı için Batman'a gelen mimar Semra Vatansever, karşılaştığı manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Kentteki ve ilçedeki huzur ortamından etkilenen mimar Vatansever, Artık Batman'la bir aidiyetim var dedi. Dün sabah saatlerinde mezradaki okulun açılışını İlçe Kaymakamı Osman Bilici, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerle birlikte yapan mimar Vatansever'e, plaket verildi.
Osman Bilici - 15.05.2018
Görüntülü) İstanbullu Mimarın Desteği ile Mezradaki Depo Kütüphaneye Dönüştürüldü
Adının verildiği kütüphanenin açılışı için Batman'a gelen mimar Semra Vatansever, karşılaştığı manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Kentteki ve ilçedeki huzur ortamından etkilenen mimar Vatansever, "Artık Batman'la bir aidiyetim var" dedi. Dün sabah saatlerinde mezradaki kütüphanenin açılışını İlçe Kaymakamı Osman Bilici, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerle birlikte yapan mimar Semra Vatansever'e, plaket verildi.
Osman Bilici - 15.05.2018
İstanbullu Mimarın Desteği ile Mezradaki Depo Kütüphaneye Dönüştürüldü
Adının verildiği kütüphanenin açılışı için Batman'a gelen mimar Semra Vatansever, karşılaştığı manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Kentteki ve ilçedeki huzur ortamından etkilenen mimar Vatansever, "Artık Batman'la bir aidiyetim var" dedi. Dün sabah saatlerinde mezradaki kütüphanenin açılışını İlçe Kaymakamı Osman Bilici, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerle birlikte yapan mimar Semra Vatansever'e, plaket verildi.
Osman Bilici - 15.05.2018
Dha Yurt Bülteni-3
Engelli çocukların kek hazırlaması Genel ve detay görüntüler SÜRE: 02'19"   BOYUT: 141 MB Haber: Yusuf BAŞTUĞ-Kamera: ADANA, ============================================ İstanbul'lu Mimar Vatansever'in desteği ile depo Kütüphaneye çevrildi Batman'ın Kozluk ilçesine bağlı Taşlıdere Köyü Doğanacık mezrasında 1970'li yıllarda derslik olarak kullanılan sonra depoya dönüştürülen metruk bir bina İstanbul'da yaşayan mimar Semre Vatansever'in 20 bin liralık katkısı ile modern bir Kütüphaneye çevrildi. Açılışı yapılan Kütüpheneye mimar Vatansever'in adı verildi.  Kozluk ilçesi Taşlıdere Köyü Doğancık mezrasındaki 5 derslikli ilkokulun idareci ve öğretmenlerinin sosyal medyadan duyurduğu 'Kütüphane' ihtiyacına İstanbul'da yaşayan mimar Semra Vatansever ses verdi. Okul müdürü ve öğretmenleriyle iletişime geçen mimar Vatansever, yaklaşık 20 bin liralık destek ile okul içerisinde yer alan ve depo olarak kullanılan eski yapının kütüphaneye çevrilmesine katkı sundu. Eski yapının kapı-pencereleri yapıldı, dışı boyandı. Kozluk Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün destekleriyle de kütüphanenin içi kitaplarla donatıldı. Adının verildiği kütüphanenin açılışı için Batman'a gelen mimar Semra Vatansever, karşılaştığı manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Kentteki ve ilçedeki huzur ortamından etkilenen mimar Vatansever, "Artık Batman'la bir aidiyetim var" dedi. Dün sabah saatlerinde mezradaki okulun açılışını İlçe Kaymakamı Osman Bilici, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerle birlikte yapan mimar Vatansever'e, plaket verildi.
Osman Bilici - 11.05.2018
Kozluk'ta Yıl Sonu Sergisi
Spor salonundaki serginin açılışını gerçekleştiren Kaymakam Osman Bilici ve eşi Filizi Bilici, kursiyerlerin el emeği göz nuruyla yapmış oldukları ürünlerin sergilendiği stantları gezerek ürünlerle ilgili usta öğreticilerden bilgi aldı.
Osman Bilici - 10.05.2018
Kozluk Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı
Kozluk Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı, Kaymakam Osman Bilici başkanlığında yapıldı.
Osman Bilici - 03.05.2018
Batman'da Güvenlik Güçleri İçin Kurban Kesildi
Kaymakam Osman Bilici, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Çağlar Sakinci'yi makamında ziyaret etti.
Osman Bilici - 19.04.2018
Kozluk Kaymakamı Şehit Yakınlarını Kabul Etti
Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, gazi ve şehit yakınlarını makamında kabul etti.
Osman Bilici - 19.04.2018
Köy Okulunda Resim Sergisi
Öğretmen ve öğrenciler tarafından yapılan resimlerin yer aldığı sergi, Kaymakam Osman Bilici tarafından beğeniye sunuldu.
Osman Bilici - 09.04.2018
Kozluk'ta 56 Öğrenci Samsun'a Gitti
Hükümet Konağı önündeki törende Kaymakam Osman Bilici daha önce 56 öğrencinin aynı proje kapsamında geziye gönderildiğini söyledi.
Osman Bilici - 06.04.2018
Kozluk'ta Basketbol Turnuvası
18 okulun katıldığı ve eleme usulü yapılan turnuvada dereceye giren takımlara Kaymakam Osman Bilici tarafından ödülleri verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Bilici Haberleri | Osman Bilici Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Osman Bilici haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Bilici kimdir, hayatı ve biyografisi. Kozluk'taki balıklıgöl turizme kazandırılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 05:23:20. #1.15#
title