Osman Aslan Haberleri

Osman Aslan haber, Osman Aslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Aslan - Dün
Son dakika haberleri... Karamürsel'de Kovid-19 denetimi yapıldı
Esnafların, bu süreçte çok dikkatli davranmanı gerektiğine işaret eden Ulusoy, şunları söyledi: "Esnaflarımız çaylarına tezgahın başında ya da dükkanın içerisinde maskesini indirerek çayını içiyor. Dükkana gelen bir müşteri de virüs varsa o sırada dükkandakilere bulaştırıyor. Daha sonra o esnaf yakınlarına bulaştırıyor. Çay içmek isteyen esnaf kapının önüne çıkarak çayını içecek. Rakamın yükselmesi demek bizim bir üst risk grubuna geçmemiz demek. Esnafımızın iş yerleri yeniden kapatılırsa bu da hoş olmaz diyen Ulusoy, 'Kocaelili vatandaşlarımız, ilçeler de dahil olmak üzere el birliği ile kurallara uyalım devlet, vatandaşlar el ele vererek şu virüsten kurtulalım. Kovid-19 vaka sayıları, kademeli normalleşme sürecine geçilmesinde belirleyici olacak. İlimizde ne kadar az vaka sayımız olursa, o kadar kısıtlamalar kalkacak ve normalleşme sürecine geçilecek. Bu noktada siz vatandaşlarımızın, alınan kararlara, maske, mesafe ve temizlik kurallara uyulmasıdır. Hep birlikte mücadelemizle turuncudan mavi renge dönmeliyiz. Bu da hepimizin elinde. Aksi halde bir üst risk grubuna gireriz bu daralma demektir." Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba da tedbirin hiçbir zaman elden bırakılmaması gerektiğini vurgulayarak, "Pandemi döneminde temel kurallara hepimiz uymalı ve bunları yaşam felsefesi haline getirmeliyiz.
Osman Aslan - 03.03.2021
Kaymakam Canbaba, kontrollü normalleşme sürecini anlattı
Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, kontrollü normalleşme sürecini esnafa ve siyasi partilerin ilçe başkanlarına anlattı.
Osman Aslan - 27.02.2021
Karamürsel Kaymakamı Canbaba'dan pazar yeri denetimi
Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, pazar yerinde Kovid-19 denetimi gerçekleştirerek, esnaf ve vatandaşlara uyarılarda bulundu.
Osman Aslan - 26.02.2021
Son dakika haberi... Karamürsel'de "Afet Farkındalık Eğitimi" verildi
Karamürsel Kültür Merkezinde düzenlenen eğitim programına Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, İlçe Jandarma Komutanı Burhan Demir, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Tırpan, İlçe Sağlık Grup Müdürü Ferhan Uğur ile muhtarlar, azalar ve daire amirleri katıldı.
Osman Aslan - 25.02.2021
Kaymakam Canbaba depreme karşı güçlendirme çalışması tamamlanan okulu gezdi
Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, depreme karşı güçlendirme çalışması yapılan 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi binasını gezdi.
Osman Aslan - 24.02.2021
Karamürsel Kaykamı Canbaba, sahil düzenleme çalışmalarını inceledi
Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınkemer-Ereğli arasındaki sahil bandında gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.
Osman Aslan - 23.02.2021
Karamürsel Kaymakamı Canbaba, yüz yüze eğitime başlayan okulları ziyaret etti
Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, yüz yüze eğitime başlayan okulları ziyaret etti.
Osman Aslan - 19.02.2021
Karamürsel Kaymakamı Canbaba Kovid-19 aşısı oldu
Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı yaptırdı.
Osman Aslan - 24.01.2021
Son dakika haberi: Kısıtlamada sokak hayvanlarını yalnız bırakmadılar
Son dakika haberi... Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanlarını unutmadı.
Osman Aslan - 15.12.2020
Karamürsel'de e-Twinning ödülleri verildi
Amiral Karamürsel İlkokulu bahçesinde düzenlenen törende konuşan Kaymakam Osman Aslan Canbaba, öğretmenlerin yürüttüğü projeler sayesinde okulların hem ülkede hem de Avrupa boyutunda daha tanınır ve aktif hale geldiğini belirtti.
Osman Aslan - 12.12.2020
Karamürsel'de 16 okula "Okulum Temiz" belgesi verildi
Atatürk Ortaokulu'nda düzenlenen törene, Kaymakam Osman Aslan Canbaba, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır ve okul müdürleri ile öğretmenler katıldı.
Osman Aslan - 01.12.2020
Karamürsel'de kaymakamdan pazar yeri denetimi
Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, pazar yerinde Kovid-19 denetimi gerçekleştirerek esnaf ve vatandaşlara uyarılarda bulundu.
Osman Aslan - 24.11.2020
Kocaeli'de Öğretmenler Günü, törenle kutlandı
Törene, Kaymakam Osman Aslan Canbaba, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, daire amirleri, meclis üyeleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Osman Aslan - 13.11.2020
Kocaeli'de Kovid-19 denetimi
Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Çetinkaya, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Tırpan, İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr.
Osman Aslan - 11.11.2020
"Milli Ağaçlandırma Günü" etkinliği
Kaymakam Osman Aslan Canbaba, törende yaptığı konuşmada, Türkiye'nin orman varlığını artırmanın yanı sıra toplumda ağaç ve orman sevgisini geliştirmeyi, çevresel farkındalığı artırmayı ve çevreye duyarlı nesiller yetiştirmeyi amaçladıklarını söyledi.
Osman Aslan - 10.11.2020
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
-Karamürsel Karamürsel'de Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene, Kaymakam Osman Aslan Canbaba, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Burhan Demir, Cumhuriyet Başsavcı Kemal Özcan, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Tırpan, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Osman Aslan - 06.11.2020
Son dakika haberi: Karamürsel'de Kovid-19 tedbirleri denetlendi
Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi İlhan Çınar Alanı'nda kurulan cuma pazarında başlayan denetimlere, Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Çetinkaya, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Burhan Demir, İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr.
Osman Aslan - 01.11.2020
Kore gazisi son yolculuğuna uğurlandı
Cenaze namazına Alkır'ın ailesi ve yakınları, Kaymakam Osman Aslan Canbaba, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Çetinkaya, Karamürsel Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Müdürü Asım Yağcı, Karamürsel İlçe Müftü Vekili İlhan Özmen, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karamürsel Temsilcisi Yaşar Göközkut ve vatandaşlar katıldı.
Osman Aslan - 29.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
Karamürsel Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Atatürk anıtı önünde düzenlenen törenle tebrikleri kabul etti.
Osman Aslan - 07.10.2020
Karamürsel'de "Ekilmeyen Tarım Arazisi Kalmasın" projesi başlatıldı
Kaymakam Osman Aslan Canbaba, gazetecilere yaptığı açıklamada, Fulacık Mahallesi'nde tıbbi aromatik bitkiler, lavanta, kekik, papatya ve melisa otu üretiminin hayata geçirildiğini, bazı parsellerde de ceviz, Trabzon hurması ve asma gibi meyvecilik türleri için toprak hazırlıkları yaptırıldığını bildirdi.
Osman Aslan - 28.09.2020
Karamürsel'de Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliği yapıldı
Kaymakam Osman Aslan Canbaba, vatandaşları bisiklet ve elektrikli araç kullanımına teşvik etmek, mümkün olduğunca trafikten arındırmak istediklerini söyledi.
Osman Aslan - 19.09.2020
Karamürsel'de 19 Eylül Gaziler Günü kutlandı
Törene, Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Cumhuriyet Savcısı İrfan Deniz Çapkın, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Çetinkaya, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Burhan Demir, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Tırpan ile daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.
Osman Aslan - 19.09.2020
Son dakika haber: Karamürsel Kaymakamı Canbaba'dan gazilere ziyaret
Son dakika gündem haberi... Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla gazileri evlerinde ziyaret etti.
Osman Aslan - 19.09.2020
Son dakika haberleri... Kocaeli Valisi Yavuz, Karamürsel ilçesini ziyaret etti
Yavuz, ilçe programı kapsamında Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba ile Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı ziyaret etti ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Osman Aslan - 14.09.2020
Son dakika haberleri... İlköğretim Haftası
Törenin ardından Çakır ve yanındaki heyet Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba'yı makamında ziyaret etti.
Osman Aslan - 11.09.2020
Karamürsel'de Kovid-19 tedbirleri denetimi
Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba ve beraberindeki heyet, Kovid-19 tedbirleri kapsamında ilçede denetim yaptı.
Osman Aslan - 09.09.2020
"Karamürsel'de Ekilmeyen Tarım Arazisi Kalmasın" projesi
Karamürsel Kültür Merkezi'ndeki toplantıda konuşan Kaymakam Osman Aslan Canbaba, projeyle ilçede kullanılmayan toprakları kullanmak ve Karamürsel'i eskiden olduğu gibi üretim merkezi haline getirmek istediklerini bildirdi.
Osman Aslan - 29.08.2020
Son dakika haberleri! Karamürsel Kaymakamı Canbaba, pazarda maske ve mesafe denetimi yaptı
Son dakika haberine göre Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, pazar yerinde maske ve sosyal mesafe denetiminde bulundu.
Osman Aslan - 22.08.2020
Son dakika haberleri | "Karamürsel'de İşlenmeyen Tarım Arazisi Kalmasın" projesi
Yapılan saha çalışmaları ve numune alımının ardından Kaymakam Osman Aslan Canbaba'nın başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.
Osman Aslan - 20.08.2020
Son dakika haber... Karamürsel'de Kovid-19 tedbirleri denetimi
Denetimlere katılan Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Osman Aslan - 18.08.2020
Son dakika haberi... Karamürsel Devlet Hastanesi ek diş binası hizmete başladı
Diş hastanesini inceleyen Kaymakam Osman Aslan Canbaba, yetkililerden bilgi aldı.
Osman Aslan - 17.08.2020
Son Dakika: Marmara Depremi'nin 21. yılı
Etkinliğe, İlçe Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Burhan Demir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Osman Toprak, siyasi partilerin ilçe başkanları ile depremde yakınlarını kaybeden aileler ve vatandaşlar katıldı.
Osman Aslan - 12.08.2020
Son dakika haberi! Karamürsel'de Kovid-19 denetimi
Kaymakam Osman Aslan Canbaba başkanlığında yapılan denetimlerde çay bahçeleri, parklar ve iş yerleri ziyaret edilerek kurallara uyulup uyulmadığı kontrol edildi.
Osman Aslan - 04.08.2020
İstanbul Valiliğinden başsağlığı mesajı
İstanbul Valiliği, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde gönüllü rehberlik hizmeti sırasında geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat eden Osman Aslan için başsağlığı mesajı yayınladı.
Osman Aslan - 30.07.2020
Kocaeli'de Kurban Bayramı arifesinde şehitlik ziyaret edildi
İzmit'teki Bağçeşme Şehitliği'nde gerçekleştirilen ziyarete, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Garnizon Komutanı Tuğamiral Yalçın Payal, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, İl Jandarma Komutanı Osman Aslan, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile şehit aileleri katıldı.
Osman Aslan - 28.07.2020
Karamürsel'de maske ve sosyal mesafe denetimi
Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba'nın da katıldığı denetimlerde, maske takmayan ve sosyal mesafeye dikkat etmeyen vatandaşlar uyarıldı.
Osman Aslan - 27.07.2020
Tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı yeni görev yerine törenle uğurlandı
Karamürsel'de bir restoranda düzenlenen veda programında konuşan Kaymakam Osman Aslan Canbaba, ilçede 6 yıldır görev yapan Eroğlu'nun birçok başarılı çalışmaya imza attığını ve Karamürsel halkı tarafından sevildiğini belirtti.
Osman Aslan - 24.07.2020
Atatürk'ün Karamürsel'e gelişinin 87. yıldönümü
Atatürk'ün, 24 Temmuz 1933'te Acar isimli motorla ilçeye geldiğini dile getiren Çetinkaya, "Atatürk, bu alanda yer alan iskeleden, kendisini coşku ve heyecanla karşılayan ilçe halkını selamlayarak, belediye binamızı şereflendirmişlerdir. Atatürk, Pirali namıyla bilinen kıraathanede kendisine sunulan kahveyi içerken, aynı zamanda da Karamürsel halkıyla sohbet etmiştir." ifadelerini kullandı. Törene, Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Nihat Uzun, İlçe Müftüsü Mehmet Vefa Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Astsubay Sefa Metin, İlçe Emniyet Müdür Vekili Osman Toprak, Belediye Meclisi üyeleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Osman Aslan - 17.07.2020
Kaymakam Canbaba ve Başkan Yıldırım'dan köprülü kavşak inşaatında inceleme
Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde Kaymakamı Osman Aslan Canbaba ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ilçede inşası devam eden Kent Meydanı Köprülü Kavşağı'nda incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Aslan Haberleri | Osman Aslan Kimdir - Haberler - Osman Aslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Aslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Karamürsel'de Kovid-19 denetimi yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 07:21:38. #1.14#
title