Oryantiring -7. Uluslararası İstanbul 5 Gün Yarışları Başladı - Haberler
Haberi Paylaş

Oryantiring -7. Uluslararası İstanbul 5 Gün Yarışları Başladı

AA - Haberler | Yerel
Oryantiring -7. Uluslararası İstanbul 5 Gün Yarışları Başladı

Türkiye Oryantiring Federasyonunun Faaliyet Programında Yer Alan ve İstanbul Oryantiring Kulübünün Katkılarıyla Düzenlenen 7

Türkiye Oryantiring Federasyonunun faaliyet programında yer alan ve İstanbul Oryantiring Kulübünün katkılarıyla düzenlenen 7. Uluslararası İstanbul 5 Gün Yarışları başladı.

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'nde klasik mesafe yarışmasıyla başlayan organizasyonda 27 ülkeden 798 sporcu, 37 ayrı kategoride mücadele ediyor. Türkiye'nin en büyük uluslararası oryantiring organizasyonu olan İstanbul 5 Gün Yarışları, 5 gün boyunca 5 ayrı etap halinde koşulacak. Katılımcılar, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü etabının ardından yarın Belgrad Ormanları'nda, 5 Kasım Cuma günü Beykoz Parkı'nda, 6 Kasım Cumartesi günü yine Belgrad Ormanları'nda ve son olarak 7 Kasım Pazar günü Kapalıçarşı-Çemberlitaş etabında koşacak.

Zaman ve kontrol mekanizmasının doğru bir şekilde yapılabilmesi için elektronik zaman hesaplama sisteminin kullanıldığı yarışların, dünya sıralaması için puan verdiği bildirildi.

(ERC-ERD) - İSTANBUL

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500