Örümcek Adam ve Yenilmezler Turnesi
Haberler » Güncel » Haber

Örümcek Adam ve Yenilmezler Turnesi

Örümcek Adam ve Yenilmezler muhteşem gösterileriyle Trabzon'da sahnedeydi

Örümcek Adam ve Yenilmezler Turnesi

Yenilmezler ve Örümcek Adam, Nisan ayında İstanbul'da başlayan, Mersin, İzmir, Denizli, Aydın, Ankara ve Kapadokya'da devam eden ülke çapındaki geniş turneleri kapsamındaki özel gösterileriyle 29 ve 30 Temmuz'da Forum Trabzon'da çocuklarla buluştu. Gösteriler 31 Temmuz Pazar Günü de devam edecek.

Trabzon, 01 Ağustos 2011: The Walt Disney Company Türkiye Marvel süper kahramanlarından oluşan bir yıldızlar kadrosunu Nisan'dan Eylül'e kadar sürecek olan ülke çapında muhteşem bir turne kapsamında Trabzon'a getirdi. Yenilmezler™: Thor™, Hulk™ Iron Man™ ve Kaptan Amerika™ ekibine, Örümcek Adam™ da eşlik etti. "Süpercan™" oyununun çıkışını desteklemek üzere TT Çocuk ile birlikte gerçekleştirilen organizasyonda çocuklarla aileleri heyecanlı anlar yaşadı.

Ücretsiz olarak düzenlenen organizasyonda Forum Trabzon AVM, bir Marvel Evreni'ne dönüştürüldü ve çocuklarla aileleri beş süper kahramanın özel canlı gösterilerini (saat 14:00, 16:00 ve 18:00'de) izledi. Organizasyonda ayrıca çocukların en sevdikleri karakterlerin kılığına girerek, video oyunları oynadığı ve en sevdikleri süper kahramanlarla buluşma fırsatı yakaladıkları bir temalı aktivite alanı da yer aldı.

The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan & Kıbrıs Ülke Müdürü Sinan Ceylan şöyle konuştu: "Marvel turnesi Türkiye'de bugüne kadar düzenlenmiş en büyük Marvel eğlencesi olacak ve ülkenin dört bir yanındaki hayranlarına kahramanlarıyla buluşup özel gösterilerini izleme fırsatını verecek. 29 Nisan'da gösterime giren "Thor" ve 2 Eylül'de* gösterime girecek olan "İlk Yenilmez: Kaptan Amerika" adlı destansı filmlerle, 2011 Marvel için muazzam bir yıl olacak. AVM turnemiz hayranların önümüzdeki yılın merakla beklenen Yenilmezler™ filmi öncesinde Yenilmezler™ deneyimini tatmalarına olanak sağlayacak."

Marvel AVM turnesi aşağıdaki tarihlerde Türkiye genelindeki Forum AVM'lerde düzenlenecek. Daha fazla bilgi için: www.forumistanbul.com.tr/Marvel:

· Marmara Forum (09 – 11 Eylül)

Genç Marvel hayranları Disney'in erkek çocuklara yönelik kanalı Disney XD'deki animasyon dizi "Yenilmezler: Dünyanın En Güçlü Kahramanları" ile süper kahraman deneyimini keyifle izlemeye başladılar. Programda Marvel Evreni'nin en iyileri Iron Man™, Thor™, The Hulk™ ve Kaptan Amerika™ "hiçbir süper kahramanın tek başına karşı duramayacağı düşmanları" yenmek üzere Yenilmezler olarak bir takım oluşturuyorlar.