Ortaklar Haberleri

Ortaklar haber, Ortaklar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ortaklar - 18.03.2020
Tariş Kolonya Fabrikası tam kapasite üretime başladı
Tariş Kolonya Fabrikası tam kapasite üretime başladı Günlük 10 bin litre üretim yapılan fabrika, siparişleri yetişmeye çalışıyor Tariş İncir Birliği Başkanı Bircan: "Korona virüsü ortaya çıktığı günden bu yana kolonya ihracatını durdurduk, sadece ülkemiz için üretiyoruz" AYDIN - Tüm dünyayı etkisi altına Korona virisünün Türkiye'de görülmesi ile Türkiye'de yaklaşık 50 yıldan bu yana kolonya üretimi yapan Tariş tam kapasite üretim yapmaya başladı. Günlük 10 bin litre kolonya üretmelerine rağmen siparişleri yetişemediklerini belirten Tariş Kolonyalarının bağlı bulunduğu Tariş İncir Birliği'nin Başkanı Mustafa Bircan, "Virüsün görülmesinin ardında yurt dışına ürün verme işlemini durdurduk. Tam kapasite çalışıp taleplere yetişmeye çalışıyoruz" dedi. Tariş İncir Birliği'ne bağlı Germmencik Ortaklar Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Tariş Kolonya Fabrikası'nda 24 saat esasına göre üretime geçildi.
Ortaklar - 11.03.2020
Söke'de öğrenciler, trende kitap okudu
Sıdıka İlkokulundan 190 öğrenci, öğretmenleri eşliğinde trenle Germencik ilçesi Ortaklar Mahallesi'ne yolculuk yaptı.
Ortaklar - 10.03.2020
"İsveçli Firmaların Türkiye'de Yarattıkları Değer" raporu tanıtıldı
Türk müteahhitlerinin küresel olarak İsveçli şirketler için önemli ortaklar olduğunu vurgulayan Erkocevic, "Türk yapı şirketleri Afrika, Orta Doğu, eski Sovyet ülkelerinde aktif şekilde rol almakta.
Ortaklar - 10.03.2020
ABD'den petrol fiyatlarının manipüle edildiği iddiası
Sözcü Hynes, "Trump yönetimi gelişmeleri çok yakından izliyor, geçen hafta ortaya çıkan OPEC + toplantısının sonuçlarının ardından bazı devletlerin petrol piyasalarını manipüle etmeye ve etkilemeye yönelik girişimleri, ABD'nin dünyadaki müttefikler ve ortaklar için güvenilir bir enerji tedarikçisi olarak rolünün önemini pekiştiriyor" ifadelerini kullandı.
Ortaklar - 09.03.2020
Aon, Willis Towers Watson'u satın alıyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Aon Üst Yöneticisi (CEO) Greg Case, birleşmenin; müşterileri, ortaklar ve yatırımcılar da dahil olmak üzere paydaşlara daha iyi sonuçlar sunabilmek için yenilikçi bir platform sağlayacağını kaydetti.
Ortaklar - 03.03.2020
Trump ve Yunanistan Başbakanı Miçotakis göçmen konusunu görüştü
ABD Başkanı Donald Trump'ın, Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ile yaptığı telefon görüşmesinde Yunanistan'ı sınırındaki mülteci akınına karşı yerel ortaklar ile çalışmaya teşvik ettiği bildirildi.
Ortaklar - 28.02.2020
Moğolistan Cumhurbaşkanı Çin ziyaretinin ardından ülkesinde karantinaya alındı
Salgından bu yana Çin'i ziyaret eden ilk yabancı lider olan Battulga'yı selamladığını açıklayan Şi, Moğolistan Cumhurbaşkanı'nın yaşanan kayıplar nedeniyle taziyelerini belirtmek ve Çin'e destek olmak için yaptığı özel ziyaretin, Pekin ile Ulanbator arasındaki bağlara gösterdiği yüksek ilgi ve iki halk arasındaki derin dostluğu tam somutlaştırdığını söylemişti. Şi, bu ziyaretin iki komşu ülkenin zor zamanlarda birbirlerine güvenebileceğini canlı şekilde gösterdiğinin altını çizmişti. Battulga ise Çin ile Moğolistan'ın kapsamlı stratejik ortaklar olduğunu vurgulayarak, Moğolistan halkının Çin halkının yaşadıklarıyla yakından ilgilendiğini ve zor zamanlarda onların yanında olmak istediğini belirtmişti.
Ortaklar - 22.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
İZMİR'E YAPILAN YATIRIMLARI ANLATTI Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa yolu üzerindeki Sabuncubeli tüneli ve bağlantı yolları ile Konak Tüneli'ni hizmetinize sunduklarını belirterek, "27 kilometrelik Kemalpaşa demiryolu bağlantısı, 136 kilometrelik Aliağa- Selçuk arasındaki İZBAN'ı şehrimize kazandırdık mı, Kemalpaşa OSB'ye demiryolu bağlantı hattını kurduk. İzmir- Ankara arasını 3 buçuk saate düşürecek yüksek hızlı tren hattının da şu anda yapımı devam ediyor. Yakında ihalesine çıkıyoruz. İçinde otoyol ve raylı sistemlerinin olduğu, İzmir Körfez Projesi'nin etüt planını tamamladık, imar planı çalışmaları sürüyor. Selçuk-Ortaklar arasında yeni bir demir yolu hattı ve ikinci hat yapımının proje çalışmaları tamamlandı.
Ortaklar - 22.02.2020
Erdoğan, Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu Açılış Töreni'nde konuştu: (1)
"Bursa'yı 1, Eskişehir'i 2-2,5 saate düşürdük" İzmir'in bölünmüş yol uzunluğunu 523 kilometre ilaveyle 926 kilometreye çıkardıklarını belirten Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: "İstanbul-İzmir Otoyolu ile ortalama 8-9 saat süren İstanbul yolculuğunu 3,5 saate, Bursa'yı 1 saate, Eskişehir'i 2-2,5 saate düşürdük. Manisa yolu üzerindeki Sabuncubeli Tüneli ve bağlantı yollarını, Konak Tünelini hizmetinize sunduk mu? Demiryollarında, 27 kilometrelik Kemalpaşa demiryolu bağlantısını, 136 kilometrelik Aliağa-Selçuk arasındaki İZBAN'ı şehrimize kazandırdık mı? Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesine demiryolu bağlantı hattını kurduk mu? İzmir-Ankara arasını 3,5 saate düşürecek, İzmir-Ankara Yüksek Hızlı Tren hattının da şu anda yapımı devam ediyor. Halkapınar-Otogar metro hattının etüdünü tamamladık, yakında ihalesine çıkıyoruz. İçinde otoyol ve raylı sistemlerin olduğu İzmir Körfez Geçişi projemizin etüt projesini tamamladık, imar planı çalışmaları sürüyor. Selçuk-Ortaklar arasında yeni bir demiryolu hattı ve ikinci hat yapımının proje çalışmaları tamamlandı.
Ortaklar - 18.02.2020
Germencik'te okul öncesi öğretmenlerine drama eğitimi
Ortaklar Orhan Delgen İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen törenle başlatılan drama eğitimine ilçede görev yapan okul öncesi öğretmenleri katıldı.
Ortaklar - 18.02.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Görüntü Dökümü  ----------- -Köpeğin görüntüleri -Neslihan Sekban ile röportaj   -Veteriner İşleri Şefi Deniz Aygün ile röportaj 17.02.2020 - 17.34 Haber Kodu : 200217177 ==================================== 9- BAHÇELİEVLER'DE SİLAHLI KAVGA: 2 ÖLÜ, 1 YARALI Haber-Kamera: Cemil ÖZDEMİR - Murat SOLAK - Şahin BOZKURT / İstanbul DHA  Bahçelievler'de eski ortaklar arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada baba ve 2 oğlu silahla vurularak yaralandı.
Ortaklar - 17.02.2020
Bahçelievler'de silahlı kavga: 2 ölü 1 yaralı
BAHÇELİEVLER'de eski ortaklar arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada baba ve 2 oğlu silahla vurularak yaralandı.
Ortaklar - 17.02.2020
BAHÇELİEVLER'DE SİLAHLI KAVGA: 2 ÖLÜ 1 YARALI
Şahin BOZKURT / İstanbul DHA Bahçelievler'de eski ortaklar arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada baba ve 2 oğlu silahla vurularak yaralandı.
Ortaklar - 17.02.2020
(BAHÇELİEVLER'DE SİLAHLI KAVGA: 1'İ AĞIR 3 YARALI
İstanbul DHA Bahçelievler'de eski ortaklar arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada baba ve iki oğlu silahla vurularak yaralandı.
Ortaklar - 17.02.2020
BAHÇELİEVLER'DE SİLAHLI KAVGA: 1'İ AĞIR  3 YARALI (2)
Olay, Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Kıbrıs Caddesi'nde meydana geldi. Eski ortaklar arasındaki tartışma silahlı kavgaya dönüştü.
Ortaklar - 17.02.2020
Bahçelievler'de silahlı kavga: 1'i ağır  3 yaralı (2)
Olay, Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Kıbrıs Caddesi'nde meydana geldi. Eski ortaklar arasındaki tartışma silahlı kavgaya dönüştü.
Ortaklar - 17.02.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Olay Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Kıbrıs Caddesi'nde meydana geldi. Eski ortaklar arasındaki tartışma silahlı kavgaya dönüştü.
Ortaklar - 17.02.2020
Bahçelievler'de silahlı kavga 1'i ağır 3 yaralı
Olay Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Kıbrıs Caddesi'nde meydana geldi. Eski ortaklar arasındaki tartışma silahlı kavgaya dönüştü.
Ortaklar - 17.02.2020
Bahçelievler'de silahlı kavga: 1'i ağır  3 yaralı (1)
Olay Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Kıbrıs Caddesi'nde meydana geldi. Eski ortaklar arasındaki tartışma silahlı kavgaya dönüştü.
Ortaklar - 17.02.2020
BAHÇELİEVLER'DE SİLAHLI KAVGA: 1'İ AĞIR  3 YARALI (1)
Olay Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Kıbrıs Caddesi'nde meydana geldi. Eski ortaklar arasındaki tartışma silahlı kavgaya dönüştü.
Ortaklar - 14.02.2020
Vakıf Katılım, sermayesini 3,2 milyar TL'ye yükseltti
Artırılan 2 milyar 200 milyon TL'nin ortaklar tarafından payları oranında karşılanmasına karar verildi.
Ortaklar - 13.02.2020
Türkiye'nin sığınmacılara kucak açmasına Roma'da övgü
AP TEMSİLCİSİ: UMARIM AB BÜTÇESİNDE ANLAŞILIR VE SUY GİBİ PROJELER DEVAM EDER Avrupa Parlamentosu (AP) İtalya Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Fabrizio Spada ise AB'nin Türkiye'ye, sığınmacılar için önemli oranda destek sağladığını belirterek, "Bu güzel sergiyi gezerken kendime şunu sordum: Bu tür anlamlı girişimler (SUY) bazı üyelerin istediği gibi AB'nin 2021-2027 dönemi bütçesinde azalmaya gidilmesi durumunda devam edecek mi? Bu konu, şu an en şiddetli tartışmaya neden olan konu. Umarım bütçede anlaşılır ve bunun gibi önemli insani girişimler devam eder" dedi.  WFP Başkan Yardımcısı Rasmus Egendal da "SUY normal bir proje gibi görünüyor, ancak olağanüstü bir proje, en savunmasızların seçim yapmasına olanak tanıyor" diye konuşarak Türk yetkililerle muhteşem bir işbirliği içinde olduklarını ekledi.       WFP YETKİLİSİ: TÜRK HÜKÜMETİ VE KIZILAY MUHTEŞEM ORTAKLAR  Eylül ayına kadar WFP'nin Türkiye sorumluluğu görevini yürütmüş ve SUY'da etkili görev almış olan WFP yetkilisi Silvia Biondi de, "SUY projesi bize Suriyeli sığınmacıların, ileri teknoloji potansiyeli ve inovasyon yardımıyla kentsel alanlara ulaşmasını sağlamamıza olanak tanıdı" diyerek, Türk hükümeti ve Kızılay'ın muhteşem ortaklar olduğunu, ancak onların cömert yaklaşımı ve üst düzey organizasyon kapasitesi sonucu SUY'un amacına ulaştığını söyledi.
Ortaklar - 13.02.2020
Türkiye'nin sığınmacılara kucak açmasına Roma'da övgü
AP TEMSİLCİSİ: UMARIM AB BÜTÇESİNDE ANLAŞILIR VE SUY GİBİ PROJELER DEVAM EDER Avrupa Parlamentosu (AP) İtalya Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Fabrizio Spada ise AB'nin Türkiye'ye, sığınmacılar için önemli oranda destek sağladığını belirterek, "Bu güzel sergiyi gezerken kendime şunu sordum: Bu tür anlamlı girişimler (SUY) bazı üyelerin istediği gibi AB'nin 2021-2027 dönemi bütçesinde azalmaya gidilmesi durumunda devam edecek mi? Bu konu, şu an en şiddetli tartışmaya neden olan konu. Umarım bütçede anlaşılır ve bunun gibi önemli insani girişimler devam eder" dedi.  WFP Başkan Yardımcısı Rasmus Egendal da "SUY normal bir proje gibi görünüyor, ancak olağanüstü bir proje, en savunmasızların seçim yapmasına olanak tanıyor" diye konuşarak Türk yetkililerle muhteşem bir işbirliği içinde olduklarını ekledi.       WFP YETKİLİSİ: TÜRK HÜKÜMETİ VE KIZILAY MUHTEŞEM ORTAKLAR  Eylül ayına kadar WFP'nin Türkiye sorumluluğu görevini yürütmüş ve SUY'da etkili görev almış olan WFP yetkilisi Silvia Biondi de, "SUY projesi bize Suriyeli sığınmacıların, ileri teknoloji potansiyeli ve inovasyon yardımıyla kentsel alanlara ulaşmasını sağlamamıza olanak tanıdı" diyerek, Türk hükümeti ve Kızılay'ın muhteşem ortaklar olduğunu, ancak onların cömert yaklaşımı ve üst düzey organizasyon kapasitesi sonucu SUY'un amacına ulaştığını söyledi.
Ortaklar - 11.02.2020
NATO savunma bakanları Brüksel'de toplanacak
NATO-AB ilişkileri Stoltenberg, NATO-AB ilişkilerinin de ele alınacağı toplantıya, AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell ile ortaklar Finlandiya ve İsveç'in katılacağını duyurdu.
Ortaklar - 10.02.2020
KUŞAKK'ın düzenlediği panelde ortak görüş
Neptün Soyer de yaptığı konuşmada şunları söyledi; 'Kooperatifler birer anonim şirket. Ama para herkesin parası. Kooperatifler küçük güçlerin biraraya geldiği büyük bir güç. Ama toplum olarak birbirimize güvenmeyi unuttuğumuz için yürütmesi zor bir oluşum. Köy-Koop, Tariş bu topraklarda kuruldu. Ege kooperatifleşme hareketinin öncüsü. 1920'de kooperatif yasalaşmış. Atatürk'ten bize emanet. Köy Enstitüleri eliyle gelişmiş. Bugün ne köy enstitüleri ne de köy okulları kaldı. Ama dayanışma içinde olmalıyız. Seferihisar'da mevcut kooperatife alınmadık. Köy Koop'ta istenmedik. Sadece kadın olduğumuz için. Ama mücadele ettik, başardık.' Panel sonunda; 'Kooperatifçiliğin daha fazla desteklenmeli, tarım kooperatiflerinde kadın etkinliği arttırılmalı, kooperatiflerde ortaklar daha etkin çalışmalı, kooperatiflerde sermayeden çok emek etkin olmalı' görüşleri öne çıktı.
Ortaklar - 10.02.2020
'Aracın üzerinde rehin var' diyerek dolandırıldıkları iddiasıyla şikayetçi oldular
ANTALYA'da Hüsamettin Önal ile Metin Keskin adlı ortaklar, ikinci el otomobil firmasının sahibi T.E. tarafından dolandırıldıkları iddiasıyla polise başvurdu.
Ortaklar - 06.02.2020
Bankacılık Kanunu'nda değişikliğe gidiliyor (2)
Yeni uygulama ile ayrılmak isteyenlerin sahip oldukları payların diğer ortaklar ya da yatırımcılar tarafından satın alınması ile, ortaklığın mali yapısını koruması sağlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ortaklar Haberleri | Ortaklar Haber - Haberler - Sayfa 7 - Ortaklar haberleri, son dakika ortaklar haber ve gelişmeleri burada. AĞRI Fırıncıdan koronavirüs nedeniyle ihtiyaç sahiplerine ücretsiz ekmek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 22:33:45. #1.14#

title