Ortaklar Haberleri

Ortaklar haber, Ortaklar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ortaklar - 29.04.2020
Trump'tan ABD'ye tıbbi malzeme gönderme sözü veren Ürdün Kralı Abdullah'a teşekkür
Görüşmede, Trump'ın, Kral Abdullah'a Ürdün'ün ABD'ye tıbbi malzeme gönderme sözü için teşekkür ettiğine vurgu yapılan açıklamada, iki liderin pandeminin yenilmesi ve ekonomik etkilerinin en aza indirgenmesi noktasında Orta Doğu'daki ortaklar ve G-20 ile yakından çalışılması konusunda mutabık kaldığı aktarıldı.
Ortaklar - 28.04.2020
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Satterfield'dan Türkiye'ye tıbbi yardım için teşekkür Açıklaması
Kovid-19 ile dünya çapında yürütülen mücadele gibi kriz dönemlerinde, aynı düşünceleri paylaşan müttefik ve ortaklar arasında yakın iş birliğinin, hızlı ve etkili bir cevap geliştirmede kilit önemde olduğuna dikkati çeken Satterfield, "Hiçbirimiz bunu tek başımıza yapamayız.
Ortaklar - 28.04.2020
ABD Büyükelçisi Satterfield: "Bağış için teşekkür ediyorum"
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Satterfield, Türkiye'nin ABD'ye tıbbi malzeme bağışına ilişkin Büyükelçilik resmi web sitesinden açıklamada bulundu. Satterfield açıklamasında, "Covid-19 ile dünya çapında yürütülen mücadele gibi kriz dönemlerinde aynı düşünceleri paylaşan müttefik ve ortaklar arasında yakın işbirliği, hızlı ve etkili bir cevap geliştirmede kilit önemdedir.
Ortaklar - 28.04.2020
ABD Ankara Büyükelçisi: Türkiye'ye bağış için teşekkür ediyorum
ABD'nin Ankara Büyükelçisi David Satterfield, "ABD hükümeti adına, NATO müttefikimiz Türkiye'ye bugün gerçekleşen cömert medikal ekipman ve diğer elzem malzemelere ilişkin bağış için teşekkür ediyorum" dedi.
Ortaklar - 19.04.2020
Aydın'da "dur" ihtarına uymayan otomobildeki 5 kişiye 31 bin lira para cezası
Otomobilin "dur" ihtarına uymaması üzerine kovalamaca yaşandı. Yaklaşık 1 saat süren kovalamaca sonucu araç, Germencik ilçesi Ortaklar Mahallesi'nde durduruldu.
Ortaklar - 08.04.2020
Kamu hizmeti verilecek demir yolu hatları belirlendi
Kamu hizmeti yükümlülüğü kapsamında 7 yüksek hızlı tren (YHT) hattı ile 18 ana hat ve 36 bölgesel hatta yolcu taşımacılığı hizmeti sunulacak.
Ortaklar - 07.04.2020
Otla mücadele için aldıkları civcivlerle kaz çiftliği kurdular
Akraba olan Tarık ile Ahmet Matur, 2017'de Burdur-Antalya kara yolu yakınındaki Seydiköy'de ceviz bahçesi oluşturdu. Yabancı otlarla başa çıkamayan ortaklar, aldıkları 50 kaz civcivi ile bu duruma çözüm bulmaya çalıştı.
Ortaklar - 06.04.2020
Airbus A350-1000 uçağını da COVID-19 mücadelesine kattı
Airbus aynı zamanda, pek çok önemli kamu ve özel hizmete katkıda bulunmakta ve küresel mücadelede kritik görevleri yerine getirmek için uçak, helikopter, uzay ve güvenlik çözümlerine güvenen ortaklar ile çalışmaktadır.
Ortaklar - 06.04.2020
Dünya ajansları AA'nın 100. yılını tebrik etti
Bu özel yıl dönümünün Türkiye ve Arnavutluk arasındaki son derece köklü, asırlardır süren tarihi ve geleneksel dostluğu hatırlattığını vurgulayan Krasniqi, şunları kaydetti: "Arnavutluk Telegrafik Ajansı (ATA) ve Anadolu Ajansı yıllardır bölgesel medya ve ötesinde saygın ortaklar olmuşlardır.
Ortaklar - 03.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Aydın'ın Germencik ilçesi Ortaklar Mahallesi'nden İspanya'da çalışmak için yola çıkarak, gemiye binen 15 işçinin ailesi bugün bir araya gelip, yakınlarıyla görüntülü görüştü.
Ortaklar - 31.03.2020
Basketbol Şampiyonlar Ligi, eylül sonunda sekizli final planlıyor
BCL Yönetim Kurulu, koronavirüs salgını ve turnuvalar üzerindeki etkisi ile ilgili devam eden durumu kapsamlı bir şekilde tartıştı ve 12 Mart tarihinde alınan ve 26-27 Mart 2020 tarihlerinde FIBA Merkez Kurulu tarafından onaylanan karar uyarınca, BCL sezonunun FIBA'nın tüm müsabakalarının askıya alınması kararını kaldırması durumunda devam etmesi için aşağıdaki maddeleri ön koşullar olarak belirledi: Oyuncuların, antrenörlerin, görevlilerin ve taraftarların sağlığını korumak ve güvenliğini garanti etmek için: spor faaliyetlerine, bu sezona devam eden takımların ülkelerinin ilgili kamu makamları tarafından izin verilmiş olması; Adil rekabeti korumak için: spor aktivitelerinin devam etmesine izin verildiğinde, oyuncuların yeterli antrenman süresine sahip olması; Maçların operasyonlarının uygun şekilde organize edilmesi için: yurt dışı seyahat kısıtlamalarının kaldırılması; Oyuncular, taraftarlar ve ortaklar için en iyi koşulları sağlamak amacıyla: BCL şampiyonunun belirleneceği zirve etkinliğinin taraftarların katılımı ile düzenlenmesi.
Ortaklar - 29.03.2020
AB'den BM'nin Suriye ateşkesi çağrısına destek mesajı
Suriye halkının on yıllık savaş boyunca desteklendiği ifade edilerek, "Onlara bu ek zorluğun sonuçlarıyla başa çıkmalarında da destek olacağız. AB halihazırda salgınla mücadeleyi artırmak için uluslararası ortaklar, BM kurumları ve STK'larla birlikte çalışıyor" ifadelerine yer verildi.
Ortaklar - 28.03.2020
Aydın'daki trafik kazası güvenlik kamerasınca kaydedildi
Kaza Ortaklar'dan Germencik istikametine giden Selim Doğan (35) idaresindeki 09 TG 270 plakalı otomobil, Mursallı Kavşağı'nda, Yusuf Bircan (24) yönetimindeki 09 TJ 311 plakalı kamyonetle çarpışmış, kazada sürücüler ile otomobildeki Hayriye Doğan ağır yaralanmıştı.
Ortaklar - 25.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Olay yeri -Hırsızların gelişi -Hırsızların motosikleti direksiyonu kırışı -Hırsızların düz kontak yapması -Hırsızların motosikleti çalması Genel ve detay görüntüler Haber - Kamera: Mahir ALAN / ADIYAMAN ======================== Fırıncıdan koronavirüs nedeniyle ihtiyaç sahiplerine ücretsiz ekmek   AĞRI'da fırın işleten ortaklar Talip Ölçer ve Uğur Taştan koronavirüs salgını dolayısıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz ekmek dağıtmaya başladı.
Ortaklar - 25.03.2020
Fırıncıdan koronavirüs nedeniyle ihtiyaç sahiplerine ücretsiz ekmek
AĞRI'da fırın işleten ortaklar Talip Ölçer ve Uğur Taştan koronavirüs salgını dolayısıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz ekmek dağıtmaya başladı.
Ortaklar - 24.03.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLER
Islık çalarak çağırdığı tilkiyi besliyorKARABÜK'ün Eflani ilçesindeki Ortaklar Göletindeki mesire alanında görevli Mehmet Tekin, göletin kenarına inen tilkiyi besliyor.
Ortaklar - 23.03.2020
Samsun'da 6 ton silajlık mısır tohumluğu dağıtıldı
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından mera ıslah ve amenajman projeleri yürütülen Alaçam Gökçeboğaz, Bafra Kaygusuz, Emenli, Osmanbeyli, Elifli, Çarşamba Akçatarla, Yukarı Dikencik, Havza Ortaklar, 19 Mayıs Engiz, Ladik Çadırkaya Mahallelerinde silajlık mısır üretim yapan çiftçilere ve diğer çiftçilere 6 bin kilogram silajlık mısır tohumluğu dağıtıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ortaklar Haberleri | Ortaklar Haber - Haberler - Sayfa 6 - Ortaklar haberleri, son dakika ortaklar haber ve gelişmeleri burada. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.6.2021 11:37:59. #1.15#

title