Ortaklar Haberleri

Ortaklar haber, Ortaklar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ortaklar - 23.12.2020
Ortaklar - 19.12.2020
ABD'ye tehdit oluşturacak ülkelerde "iç çatışmaları önleme stratejisi" belgesi yayımlandı
ABD'nin belirlenen ülkelerde ortaklıklar inşa etmesini ise üçüncü amaç olarak belirten strateji belgesinde, "Bu strateji sivil toplum, özel sektör, bölgesel ortaklar ile finansal yükü paylaşacak ve (belirlenen ülkelerdeki durumla ilgili) ikili, çok taraflı uzmanlık katısı sağlayacak ortaklıklar kurma kararlılığını da ortaya koyuyor.
Ortaklar - 15.12.2020
Tarımsal amaçlı kooperatiflerin kredi borçları 5 yıl vadeyle yapılandırılacak
Tarım ve Orman Bakanlığınca kredi kullandırılan tarımsal amaçlı kooperatifler ve ortaklarının borçları, yeniden yapılandırma düzenlemesi kapsamında, her yıl bir taksit olmak üzere 5 eşit taksitle tahsil edilecek.
Ortaklar - 13.12.2020
Ula'da hırsızlık yaparak kaçan 2 şüpheli Germencik'te yakalandı
Şüphelilerin araçla Aydın'ın Germencik ilçesi Ortaklar Mahallesi'ne kaçtığını tespit eden polis ekipleri, bir süre kovalamacanın ardından şüphelileri yakaladı, çaldıkları malzemeleri araçta ele geçirdi.
Ortaklar - 11.12.2020
Son dakika haber | Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, "7. Türkiye-Almanya Göç Diyaloğu Toplantısı"nda konuştu Açıklaması
Kıran, Almanya'da yaşayan Türkler arasında pek çok başarı öyküsünün bulunduğuna dikkati çekerek, "Biontech'in kurucu ortakları Prof.
Ortaklar - 11.12.2020
NATO 2030 projeksiyonu ve Asya-Avrupa dengesizliği
NATO'nun ön alma stratejisi olarak temasa geçtiği "Hint-Pasifik ortakları" ve özellikle Çin'in bölgesel rakibi Hindistan, yeni dönemdeki önemli ortaklar olabilir.
Ortaklar - 07.12.2020
Son Dakika | Ukrayna ile Türkiye roket fırlatma aracı üretimini görüşüyor
Roket fırlatma aracı üretimi konusunda ciddi ortaklar aradıklarını ifade eden Uruskiy, bu konuda Türkiye ile görüştüklerini kaydetti.
Ortaklar - 04.12.2020
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, çiftçilerin sorunlarını dinledi
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, kanun kapsamına girmeyen veya yapılandırma müracaat süresini geçirmiş ortaklarıyla ilgili kurumsal ödeme kolaylıkları sağladıklarını belirterek, "Bu kapsamda vade tarihi 31 Aralık 2019 olan yatırım kredilerine, yüzde 10...
Ortaklar - 24.11.2020
Japonya Dışişleri Bakanı Motegi, Çinli mevkidaşı Wang ile görüştü
Önemli görüşme Wang ise komşu ülkeler Japonya ve Çin'in uzun süreden bu yana stratejik işbirliğine sahip ortaklar olduğunu belirtti.
Ortaklar - 21.11.2020
Japonya Başbakanı Suga Yeni Zelanda Başbakanı Ardern ile görüştü
Ekonomik iş birliği vurgusu Japonya ve Yeni Zelanda'nın Hint-Pasifik bölgesinde önemli stratejik ortaklar olduğunu ve aynı değerleri paylaştığını belirten Suga ve Ardern'in, özgür ve açık bir Hint-Pasifik bölgesi oluşturmak ve Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) reformunu gerçekleştirmek için iş birliği yapma konusunda mutabık kaldıkları bildirildi.
Ortaklar - 20.11.2020
Somali'de yaklaşan seçimler ve olası dış müdahale
Bölgesel ortaklar Cumhurbaşkanı Fermacu Şubat 2017'de göreve geldiğinden beri, Somali ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasındaki diplomatik ilişkilerde sorunlar yaşanmaya başladı.
Ortaklar - 09.11.2020
Trump'ın hedefindeki DSÖ'nün genel direktörü Ghebreyesus, Biden'i tebrik etti
Washington yönetimi 3 Eylül'de yaptığı açıklamada, ABD'nin, DSÖ'den 6 Temmuz 2021'de çekileceğini ve ABD Başkanı Trump'ın da söylediği gibi DSÖ yerine "daha güvenilir" ve "şeffaf" ortaklar aranacağını bildirmişti.
Ortaklar - 04.11.2020
Meslek liselerinin yenilenmesini hedefleyen SEUP'un tanıtım toplantısı yapıldı
Adana'da 6 okulda uygulanacak Milli Eğitim Bakanlığı Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanı Şennur Çetin de Avrupa Birliği tarafından desteklenen proje kapsamında, pilot iller İstanbul, Bursa, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa, Mersin, Adana ve Hatay'da 55 mesleki ve teknik lisede yaklaşık 1150 atölyenin yenileneceğini kaydetti.
Ortaklar - 29.10.2020
Avusturya'da günlük vaka sayısı ilk kez 4 bini aştı
Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz yaptığı açıklamada, hükümetin çeşitli sosyal ortaklar ve diğer parlamento partileriyle yapacakları görüşmelerin ardından salgını önlemeye yönelik yeni ve daha katı tedbirlerin Cumartesi günü kamuoyuna açıklanacağını aktardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ortaklar Haberleri | Ortaklar Haber - Haberler - Sayfa 2 - Ortaklar haberleri, son dakika ortaklar haber ve gelişmeleri burada. Bakan Varank, Manisa'ya yatırıma hazırlanan ancak daha sonra vazgeçen Volkswagen'in kararıyla ilgili ilk kez konuştu (1).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 18:32:14. #1.14#

title