Ormanda Bulunan Cesedin Kimliği Belirlendi - Haberler
Haberi Paylaş

Ormanda Bulunan Cesedin Kimliği Belirlendi

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Ormanda Bulunan Cesedin Kimliği Belirlendi

Uşak'ta, ormanlık alanda üzerinde iç çamaşırlarıyla cesedi bulunan ve boğularak öldürülen erkeğin 34 yaşındaki Birhan Dinçer olduğu belirlendi.

UŞAK (DHA) - Uşak'ta, ormanlık alanda üzerinde iç çamaşırlarıyla cesedi bulunan ve boğularak öldürülen erkeğin 34 yaşındaki Birhan Dinçer olduğu belirlendi.

Uşak, merkeze bağlı Sorkun ile Paşacıoğlu köyleri arasındaki ormanlık alana geçen pazar günü mantar toplamaya giden köylüler, yol kenarında üzerinde sadece iç çamaşırları bulunan bir erkek cesediyle karşılaşıp, durumu jandarmaya bildirdi. Uşak İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, olayın ardından yaptıkları çalışma sonucunda öldürülen kişinin Sivaslı İlçesi'ne bağlı Ketenlik Köyü'nden Birhan Dinçer olduğunu belirledi.

Boğularak öldürüldüğü sanılan Uşak Karma Organize Sanayi Bölgesi'nde bir deri firmasında çalışan ve bekar olduğu öğrenilen Dinçer'in cesedi, kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Acı haberi alan Dinçer'in babası Ahmet, annesi Zülfi ve ağabeyi Durmuş Dinçer, gözyaşlarına boğuldu. Jandarma, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi. - Uşak

Ormanda Bulunan Cesedin Kimliği Belirlendi

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım