Orman Genel Müdürlüğü Haberleri

Orman Genel Müdürlüğü haber, Orman Genel Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orman Genel Müdürlüğü - 10.08.2021
TSKB ve ecording, doğa dostu ve sürdürülebilir iş birliğine imza attı
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), sürdürülebilir ve inovatif çevre teknolojileri geliştiren sosyal bir girişim olan ecording ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında kredi kullandırımı yaptığı firmalar adına, Orman Genel Müdürlüğü'nün belirlediği sahalarda bir yıl içerisinde ecoDrone...
Orman Genel Müdürlüğü - 09.08.2021
OGM'den 'iz ödenek' açıklaması
OGM'den 'iz ödenek' açıklamasıORMAN Genel Müdürlüğü (OGM), helikopter alımı projesi için gösterilen bin TL'nin 'iz ödenek' olup muhasebesel bir terim olduğunu duyurdu.
Orman Genel Müdürlüğü - 09.08.2021
OGM'den, 'Ormanspor' iddiasına yalanlama
OGM'den, 'Ormanspor' iddiasına yalanlamaORMAN Genel Müdürlüğü (OGM), Genel Müdürlüğün bütçesinden Ormanspor Kulübü'ne 40 milyon TL kaynak aktarıldığı iddiasını yalanladı.
Orman Genel Müdürlüğü - 08.08.2021
Son dakika haber: Tarım ve Orman Bakanlığı, İHA'ların orman yangınlarıyla mücadelede etkin şekilde kullanıldığını bildirdi
Yangınların yoğun görüldüğü dönemde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren İHA'lar aracılığıyla sahadan alınan görüntüler, Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Yangın Yönetim Merkezi'nde anlık takip ediliyor.
Orman Genel Müdürlüğü - 08.08.2021
Söndürme helikopterleri arı gibi çalışıyor
Antalya bölgesindeki yangınların kontrol altına alınmasının ardından Orman Genel Müdürlüğü tüm hava gücünü Muğla Bölgesindeki yangınlara kaydırdı.
Orman Genel Müdürlüğü - 08.08.2021
Görev alanında arazöz suyuyla duş alıp çamaşırlarını yıkadı, işine devam etti
Manavgat'ta 28 Temmuz tarihinde 4 farklı noktada aynı anda çıkan orman yangınları 10. gününde kontrol altına alındı. Bu yangınları söndürmek için Türkiye'nin farklı noktalarından gelen arazöz işçileri gece gündüz seferber oldu. 10 gündür ailelerinden ve bir ev ortamından uzak olan alev savaşçılarının tüm ihtiyaçları görev yaptıkları bölgeye Orman Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından ulaştırılıyor.
Orman Genel Müdürlüğü - 07.08.2021
Basınçlı boruyla kafasından yaralanan orman işçisi söndürme çalışmalarına devam etti
Orman Genel Müdürlüğü ekipleri Türkiye'nin bir çok noktasında devam eden yangınlara 24 saat süren bir mesaiyle müdahalesini sürdürüyor.
Orman Genel Müdürlüğü - 06.08.2021
Son dakika haberi | AFAD'dan orman yangınlarıyla mücadele edilen bölgelere girişler için uyarı Açıklaması
Son dakika haberler: Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı, orman yangınlarıyla mücadele edilen bölgelere AFAD koordinasyonundaki kuruluşlar ile Orman Genel Müdürlüğünce yangın söndürme çalışmalarına dahil edilen kişilerin giriş yapabileceğini bildirdi.
Orman Genel Müdürlüğü - 06.08.2021
OGM, 208 orman yangınından 196'sının kontrol altına alındığını bildirdi
Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 28 Temmuz-6 Ağustos döneminde meydana gelen 208 orman yangınından 196'sının kontrol altına alındığını bildirdi.
Orman Genel Müdürlüğü - 05.08.2021
Tarladaki minik kızın dikkati büyük bir felaketi önledi
Minik Şeyma'nın dikkati sonrası felaketten dönülürken, Sındırgı Orman İşletme Müdürü Erdoğan Demirci, Yüreğil İşletme Şefi V. Hatice Solmaz, Şeyma Girgin'e doğaya karşı duyarlılığı nedeniyle Orman Genel Müdürlüğü adına hediyeler takdim etti.
Orman Genel Müdürlüğü - 05.08.2021
Son Dakika | FKB, yangından etkilenenlere borç ödeme, erteleme kolaylığı sağlayacak
Değerlendirmeler sonucu FKB Yönetim Kurulu tarafından şu kararlar alındı: "Orman yangınlarının yaşandığı illerde, yangınların bölge ekonomisinde yol açtığı olumsuz etkilere maruz kalan ve ödeme güçleri olumsuz etkilenen müşterilerin borçlarının geri ödenmesinde, ertelenmesinde veya kendilerine finansman olanakları sağlanmasında gerekli kolaylıkların gösterilmesine, mücbir halin gerçekleştiği bölgelerde ikametgahı/iş yeri bulunan müşterilerin kredi risk, kredi ödeme, senet ve çek işlemlerine ilişkin bildirimlerin Risk Merkezi mücbir hal düzenlemesi çerçevesinde yapılması hususlarında gerekli hassasiyetin gösterilmesi konularında üyelerimize tavsiyede bulunulmasına karar verilmiştir." Açıklamada, bedeli üyelerden toplanacak bağış ve birlik bütçesinden karşılanmak üzere bir adet itfaiye aracı satın alınarak Orman Genel Müdürlüğü'ne bağışlanması kararı alındığı bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orman Genel Müdürlüğü Haberleri | Orman Genel Müdürlüğü Haber - Haberler - Sayfa 7 - Orman Genel Müdürlüğü haberleri, son dakika orman genel müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Kırmızı helikopterden 4 günde 322 sorti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 08:06:27. #1.15#

title