Haberler » Spor » Fikret Orman, Şenol Güneş'in Milli Takıma Gideceği İddialarına Noktayı Koydu - Spor

Fikret Orman, Şenol Güneş'in Milli Takıma Gideceği İddialarına Noktayı Koydu

Fatih Terim'den boşalan Milli Takımlar Teknik Direktörlük koltuğu için adı geçen Şenol Güneş için Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan açıklama geldi. Orman, "Şenol Güneş, olmayacak duaya amin demektir" diyerek tartışmalara noktayı koydu.

Fikret Orman, Şenol Güneş'in Milli Takıma Gideceği İddialarına Noktayı Koydu

Fatih Terim'in bugün Milli Takımlar Teknik Direktörlük görevini TFF ile anlaşarak bırakmasının ardından kulislerde 'in en azından 3 maç için bu görevi yürüteceği konuşuldu.

İddialara cevap ise Başkanı 'da geldi.

İşte Fikret Orman'ın resmi sitede yaptığı açıklama:

"Şenol Güneş gibi kamuoyu tarafından da başarıları taktir edilen, 2002'de Dünya 3'üncüsü yaptığı Milli Takım için çözüm odağı görülen bir teknik direktöre sahip olduğumuz için mutluyuz..

Ancak iki yıldır üstüste şampiyonluk yaşadığımız Şenol Güneş hocamızla bundan sonra da birlikte nice zaferler yaşamak düşüncesindeyiz.

Kamuoyunda Milli Takım için Şenol Güneş isminin ilk akla gelmesini anlaşılabilir buluyorum.

Ancak Beşiktaş takımının, camiasını ve taraftarının huzurunu bozacak sanal bir gündemin oluşturulmasını da yanlış bulurum, karşı çıkarım.

Şenol Güneş, "Olmayacak duaya amin demektir."

Beşiktaş olarak yeni sözleşme uzattığımız Şenol hocamızla ilgili tavrımız nettir.

Beşiktaş'ın ne kadar başarılı olmasını istiyorsak, bir o kadar da A Milli Takım'ın başarılı olmasını ve 2018 Dünya Kupası'nda olmasını bütün kalbimizle arzu ederiz."

Fikret Orman

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı


Manşet

Haberler