Orion Alışveriş Merkezi, Çocukları Ağırladı

Orion Alışveriş Merkezi, Çocukları Ağırladı

Trakya Bölgesinin İlk ve Tek Alışveriş Merkezi Olan Orion, Tekirdağ İlköğretim Okulu ve İş Okulu Öğrencilerini Ağırladı. Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan'ın Eşi Hatice Doğan'ın da Eşlik Ettiği Öğrenciler Gönüllerince Eğlendi.

Orion Alışveriş Merkezi, Çocukları Ağırladı

Trakya bölgesinin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Orion, Tekirdağ İlköğretim Okulu ve İş Okulu öğrencilerini ağırladı. Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan'ın eşi Hatice Doğan'ın da eşlik ettiği öğrenciler gönüllerince eğlendi.

Zihinsel engellilere orta düzeyde eğitim veren bir okul olan Tekirdağ İlköğretim Okulu ve İş Okulu, Orion Alışveriş Merkezi'ni ziyaret etti. Zihinsel engelli öğrencilerin eğlencesi, Prestige Cinema Club salonlarında başladı. Sinemada Ninja Kaplumbağalar filmini izleyen öğrencilerin ikinci durağı bir fast food restoranı oldu.

Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan'ın eşi Hatice Doğan da zihinsel engelli öğrencilerle yakından ilgilendi. Ardından Playland oyun alanına geçen çocuklar, burada yer alan oyuncaklarla doyasıya eğlendi. Rengarenk, cıvıl cıvıl oyuncaklar arasında keyifli dakikalar geçiren çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

(AS-EŞ-OK-Y)

Kaynak: İHA