ORHAN YILMAZ HABERLERİ

Orhan Yılmaz haber, Orhan Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Yılmaz - 07.07.2013
AK Parti Bartın Milletvekili Tunç'dan Ziyaret
Tunç, köy muhtarı Orhan Yılmaz ve köy sakinleri ile yaptığı sohbette, partilerinin 10 yılda Türkiye'yi şehirleriyle, belde ve köyleriyle daha yaşanılabilir hale getirdiğini belirtti.
Orhan Yılmaz - 16.06.2013
Yunus Emre Koç 2. Anma Yol Koşusu
Sivas'ta 2 yıl önce trafik kazasında yaşamını yitiren atlet için yol koşusu düzenlendi.
Orhan Yılmaz - 15.06.2013
Dtso Seçimleri Tamamlandı
11. Grup: Yolcu ve Yük Taşımacılığı; Orhan Yılmaz, Kamil Arslan, Hakkı Atay.
Orhan Yılmaz - 31.05.2013
Öğrenciler Mezuniyeti Yürüyerek Kutladı
Gazipaşa Yerleşkesi'nde bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Aygün Attar, akademisyenler ve öğrenciler Orhan Yılmaz Caddesi üzerinden Atatürk Meydanı'na kadar yürüdü.
Orhan Yılmaz - 31.05.2013
Bir Yıllık Emeklerini Sergilediler
Serginin Açılışını Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten birlikte yaparken, Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz, Erenler Nüfus Müdürü İbrahim Kurtuldu, Yazılı Abdullah Esma Kocabıyık Ortaokulu Müdürü Ergün Ünlü, Müdür yardımcıları Orhan Yılmaz, Fatih Ayan, okul öğretmenleri ve öğrencilerin yanı sıra bölgedeki okul müdürleri de sergiye katılanlar arasındaydı.
Orhan Yılmaz - 18.05.2013
"Türkiye'nin Bor Gerçeği" Semineri Düzenlenecek
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Orhan Yılmaz'ın konuşmacı olarak katılacağı seminer, 21 Mayıs Salı günü KTÜ Prof.
Orhan Yılmaz - 16.05.2013
Asker Adayları Ellerine Kına Yakılarak Uğurlandı
Gecede şarkılar eşliğinde halay çeken gençler, doyasıya eğlendi. Çiğköfte yoğrulan gecede, askere gidecek gençlerin ellerine kına yakıldı. Nurdağı Kaymakamı Seyfullah Ordueri, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Osman Saygılı, Belediye Başkanı Orhan Yılmaz ve İlçe Emniyet Müdürü Ömer Yağmurlu'nun da katıldığı gecenin sonunda askerler, vatani görevlerini yapacakları şehirlere gönderildi.
Orhan Yılmaz - 16.05.2013
TBMM Kit Komisyonu
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz, Komisyona bilgi verirken, 2004 yılından bu yana Kurumun tamamen bor madeniyle ilgilendiğini söyledi.
Orhan Yılmaz - 11.05.2013
Nurdağı'nda Şiddetli Yağış
Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, aşırı yağış nedeniyle su baskınlarının yaşandığını belirterek, ekiplerin çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü söyledi.
Orhan Yılmaz - 02.05.2013
Eğitime Hayırsever Desteği
Törene Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, İslahiye Kaymakamı Osman Beyazyıldız, Nurdağı Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Adil Konukoğlu ile Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin de katıldı.
Orhan Yılmaz - 01.05.2013
2. Nükleer Santralin Adresi Sinop
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Doç Dr. Hasan Murat Mercan'ın eşlik ettiği Nijer Bakan Tchiana'ya ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz tarafından işletme çalışmaları hakkında bilgi aktarıldı.
Orhan Yılmaz - 26.04.2013
Sakaryalılar Ay Tutulmasını İzlemedi
Ay tutulması ve güneş tutulması olaylarının ardından doğal afetlerin yaşanacağı inancı Sakarya'da kendini bir kez daha gösterdi. Tüm Türkiye'de insanlar ay tutulmasını çeşitli yöntemle izlemeye çalışırken, Sakaryalılar ay tutulmasına kayıtsız kaldı. Kentpark'ta aileleri ile birlikte dolaşmaya çıkan vatandaşlardan biri olan Orhan Yılmaz, "Belki de insanların haberi olmayabilir veya ay tutulması Sakarya'da fazla belirgin değil.
Orhan Yılmaz - 13.04.2013
Danimarka'da Türklerden 'Oturma İzni' Protestosu
ÇOCUĞUNA VERDİLER, ANNESİNE VERMEDİLER Orhan Yılmaz, 12 yıldır Danimarka'da yaşadığını 2 aylık bir çocukları olmasına rağmen eşine oturum izni alamadığını belirterek 'Çocuk burada dünyaya geldi.
Orhan Yılmaz - 11.04.2013
AK Parti Düzce İl Başkanı Kaşıkoğlu'ndan Esnafa Ziyaret
Esnafın sıkıntı ve taleplerini dinleyen Kaşıkoğlu, Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Orhan Yılmaz - 08.04.2013
Yılmaz ve Kılıç Ailelerinin Mutlu Günü
AK Parti Düzce İl Yönetim kurulu üyesi Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve TIR Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz'ın kızı Ceyda Yılmaz ile Osman Kılıç nişanlanarak evliliğe ilk adımı attı.
Orhan Yılmaz - 01.04.2013
Kangal Severler Bruchsal'da Buluştu
kökeni Kangal ilçesine de adını verdiği düşünülen, Orta Asya'dan göç eden Kanglı(Kangar) Türk boyunun, göç ederken bu köpek ırkını da getirdiği düşünülür. Orhan Yılmaz, Kangal Köpeği Tarihi-Tanıtımı-Yetiştirilmesi-Islahı adlı kitabında 'Kanglı' Türk boyunun Orta Asya'dan göç ederken yanlarında üç şeyi getirdikleri; bunların at, it ve koyun olduğunu söyler.
Orhan Yılmaz - 31.03.2013
Sınava Giderken Böbrek Müjdesi
Antalya'da geçirdiği trafik kazası sonucu beyin ölümü gerçekleşen ve ailesi tarafından organları bağışlanan 38 yaşındaki Orhan Yılmaz'ın bir böbreği Meram Tıp Fakültesi'nde yapılan ameliyatla Arif Varlı'ya nakledildi.
Orhan Yılmaz - 31.03.2013
Müjdeyi Sınava Giderken Aldı
7 kardeşinden birinin böbreğini vermek istediğini ancak onunda kronik hastalığından dolayı böbreğini bağışlayamadığını belirten Varlı, şunları söyledi: "15 yıldır böbrek yetmezliği çekiyordum. Günlerim sürekli diyaliz tedavisinde geçiyordu. Annem, babam, eşim ve 1 kardeşim böbreğini vermek istedi ancak olmadı. Diğer 6 kardeşimde kan değerleri uydu ama böbreğini bağışlamak istemediler. Geçtiğimiz pazar günü de kızım üniversite sınavına girecekti. Sabah sınava götürmek için evden çıkarken telefon geldi. Size uygun organ bulundu dediler. Büyük kızımla ben ameliyata geldim. Eşim de küçük kızımı sınava götürdü. Kızım için o gün dönüm noktasıydı. Benim içinde dönüm noktası oldu ve yeniden hayata tutundum." Antalya'da geçirdiği trafik kazası sonucu beyin ölümü gerçekleşen ve ailesi tarafından organları bağışlanan 38 yaşındaki Orhan Yılmaz'ın bir böbreği Meram Tıp Fakültesi'nde yapılan ameliyatla Arif Varlı'ya nakledildi.
Orhan Yılmaz - 26.03.2013
Çomü'den Kısa Kısa
"3 yıldan beri Anadolu'da çeşitli yerlerde seminerler ve sergiler düzenleyince Anadolu'dan yüzlerce şehidin ve gazinin torun ve çocuklarına ulaştık. Bu insanlar bizleri evlerine misafir ettiler. Bu sene Valilik tarafından bana Anadolu'daki gazilere ulaşılıp ulaşılamayacağım soruldu. Hemen adreslerini ve telefonlarını verdim. Yaklaşık 30 aileyi Valilik Çanakkale'ye davet etti. Devlet, ilk defa bu insanlara elini uzattı ve 'Çanakkale şehitlerime vefa borcumu ödüyorum' dedi. 18 Mart günü stadyumda o insanlar çok büyük alkış aldı." -Ziraat Fakültesinden Ayvacık Belediyesine çalışma ziyareti Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Feyzi Uğur ve Zootekni Bölümü öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Cemil Tölü ile Yrd. Doç. Dr. Orhan Yılmaz, Ayvacık ilçesine çalışma ziyareti gerçekleştirdi.
Orhan Yılmaz - 19.03.2013
Tıra Arkadan Çarpan Otomobildeki Ceylin Öldü
Kaza, Antalya- Isparta Karayolu'nun merkez Aksu İlçesi çıkışında saat 07.00 sıralarında meydana geldi. Orhan Yılmaz yönetimindeki 32 HAS 414 plakalı otomobil, Isparta'dan Antalya'ya gelirken Aksu yakınlarında, önünde seyreden Abdullah Karaman yönetimindeki 07 AFA 79 plakalı TIR'a arkadan çarptı.
Orhan Yılmaz - 18.03.2013
18 Mart Şehitleri Anma Günü
Hükümet Konağı önünde düzenlenen törene, Kaymakam Seyfullah Ordueri, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Osman Saygılı, Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Orhan Yılmaz - 01.03.2013
Türk Sağlık-Sen, Şiddet Olaylarını Protesto Etti
Yenimahalle'de bulunan Onkoloji Hastanesi önünde toplanan grup üyeleri, 'Şiddet sağlığa zararlıdır', 'Can güvenliği istiyoruz' dövizleri açıp, 'Sağlıkçıya uzanan eller kırılsın' sloganları attı. Toplanan grup adına açıklamayı Türk Sağlık-Sen Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Orhan Yılmaz yaptı.
Orhan Yılmaz - 20.02.2013
Emet Eti Bor'a Yeni Müdür
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz, yaptığı açıklamada, kurumlarda ihtiyaca göre değişimlerin her zaman olabileceğini belirterek, borla ilgili yatırımların bundan sonra da aynı kararlılıkla devam ettiğini söyledi.
Orhan Yılmaz - 06.02.2013
'Bor'un Kalitesini Tse Gözetleyecek
TSE ile ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü arasındaki işbirliği protokolü TSE Başkanı Hulusi Şentürk ve ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz arasında imzalandı.
Orhan Yılmaz - 27.01.2013
Ceylanpınar'da 10 Yaşındaki Çocuk Yaralandı
Bacağında acı hisseden Yılmaz, durumu diğer odadaki babasına söyledi. Baba Orhan Yılmaz, kızını kucağına alarak yaklaşık 50 metre mesafedeki Ceylanpınar Devlet Hastanesi'ne götürdü.
Orhan Yılmaz - 23.01.2013
Başkan Uzun Yılın En Çevreci Başkanı Seçildi
Orhan Yılmaz, "Yılın En Çevreci Belediye Başkanı" seçilen Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun'a plaket takdim etti.
Orhan Yılmaz - 16.01.2013
Nurdağı'nda "Yoksulum Bana da Bir Gün Doğdu" Projesi
Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, yaptığı açıklamada, SODES çerçevesinde hazırladıkları projeden 30 ev hanımının faydalandığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Yılmaz Haberleri | Orhan Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Orhan Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Eti Maden, Borlu Deterjanla Dünya Sanayisinden Pay Almayı Hedefliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.06.2021 11:46:46. #1.13#

title